Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 14:18. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Beaphar Milquestra breedspectrum ontwormingsmiddel voor honden, verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Milquestra Ontwormingsmiddel hond 5-50 kg, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FURminator Undercoat deShedding Tool voor grote honden met kort haar
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam kort haar L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr Beef Senior hondenvoer met kip, glutenvrij
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium senior glutenvrij kip 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Puppy Giant droog hondenvoer in zak van 45 kilogram
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Giant Puppy 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 46 Beoordelingen.
    prijs — 77,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,20 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenbed van stof met kussen
    Hondenkussen Dog Cube Snout M 70x60x20 cm beige
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rond, pluizig dierenbed
    KARLIE
    KARLIE Honden en kattenkussen rond wit 58,5 x 58,5 x 14 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba puppyvoer voor puppy's van 1 tot 12 maanden, 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup M kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn met riem
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Flexi Neon Reflect kunststof zwart, L 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig hondenbed met verhoogde rand
    Hondenmand Snout XL Olijf 115 x 100 x 25 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 74,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr Beef Adult droogvoer met rundvlees voor honden
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium adult graanvrij 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior droogvoer voor honden vanaf 10 jaar, verpakking van 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Senior M kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar DIMETHIcare Line-On voor honden tot 15 kg
    Beaphar
    BEAPHAR DIMETHI Care line on Honden tot 15kg 6st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Bonas Pure Chicken XXL kauwstaven voor honden in verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwstaaf kip XXL
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Micro Trainer Mix hondensnacks in emmer
    Antos
    ANTOS Micro trainer mix 200 gr
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,45 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dierentransportbox met metalen deur en handvat
    Ferplast
    FERPLAST Reisbench Atlas 30 grijs 60x40x38 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 47,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Mr. Beef Snack varkensoren in een zak van 400 gram
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Varkensoren 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verbeterde verpakking van Eukanuba Puppy honden droogvoer voor kleine en middelgrote rassen tot 25 kg
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup Junior S/M lam & rijst 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, L 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack Snackbotten voor honden in emmer
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack botjes 900 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,61 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Mini Bones hondensnacks met zalm, 200 gram
    Antos
    ANTOS Mini bones zalm 200 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Canishield halsband voor grote honden ter bescherming tegen teken, vlooien en zandvliegen
    Beaphar
    BEAPHAR Canishield Hondenband, anti vlooien- en tekenmiddel groot
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenkussen in rechthoekige vorm
    Hondenkussen Snout L olijf 70 x 110 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Fiprotec Spray voor de bestrijding van vlooien, teken en luizen
    Beaphar
    BEAPHAR Fiprotec spray, Anti vlooien en tekenmiddel voor hond en kat 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 187,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos hondenbot, een traktatie voor honden
    Antos
    ANTOS Geknoopt been 14"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,52 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkauwsnacks met kippensmaak in een verpakking met een dalmatiër
    Voskes
    VOSKES Hondensnack spiralen runderhuid/kip20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, M 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Flexi Neon Reflect kunststof zwart, M 5 m
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee rechthoekige, effen badmatten
    Benchkussen cool-warm 106/70 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Bonbons Knoflook voor honden, schapenvet, circa 40 stuks
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet maxi knoflook en alliine 40 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar COMBOtec spot-on oplossing voor grote honden, twee stuks
    Beaphar
    BEAPHAR Combotec Hond 20 - 40 kg, anti vlooien- en tekenmiddel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Light Weight Care Medium hondenvoer
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer M Light 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer met kalkoen en konijn in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog konijn en kalkoen 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Age Care Senior hondenvoer voor alle rassen
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Age-Care 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Combitec vlooien- en tekenbescherming voor kleine honden
    Beaphar
    BEAPHAR Combotec Hond 2 - 10 kg, anti vlooien- en tekenmiddel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Maxi Adult hondenvoer voor grote honden vanaf 15 maanden
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Maxi Adult 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Flexi Neon Reflect kunststof zwart, S 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven