Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uur
za: 08:00 - 18:00 Uur
zo: 10:00 - 17:00 Uur
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-08-2025 om 13:10. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.
Afbeelding 1 van 1

Tuinpoort geïmpregneerd grenenhout recht PEFC excl. beslag 90x180 cm

64,95 €*/ Stuks
Art.nr. 12109157
  • Breedte: 90 cm
  • Hoogte: 180 cm
  • Oppervlaktebehandeling: Geïmpregneerd
Meer artikeldetails
Gemakkelijk laten bezorgen
  •  
  • Levertijd 5 werkdagen
HORNBACH Breda
  • Online bestelbaar

Artikeldetails

Gebied overslaan
  • Type artikel
    Poort
  • Uitvoering
    Enkele poort
  • Serie
    -
  • Onder druk geimpregneerd
    Ja
  • Kleurfamilie
    Hout
  • Breedte
    90 cm
  • Hoogte
    180 cm
  • Toepassing
    Afscheiding, Omheinen
  • Materiaal
    Hout
  • Materiaalspecificatie
    Grenen
  • Oppervlaktebehandeling
    Geïmpregneerd
  • Gewicht
    24,2 kg
  • EAN
    8711615185175

Omschrijving

Gebied overslaan
Deze tuinpoort heeft een afmeting van (bxh): 90x180 cm. De poort is gemaakt van 9 geschaafde planken van 13 mm dik en 13,5 cm breed. Je kunt deze tuinpoort het beste ophangen met een hengenset, bestaande uit een plaatduim en een duimheng (exclusief) Je kan deze poort zowel links- of rechtsdraaiend plaatsen.

Deze tuinpoort is gemaakt van geïmpregneerd grenenhout. Dit is een van de meest gebruikte houtsoorten in de tuin. Doordat het hout is geïmpregneerd, wordt de levensduur ervan verlengd. Hierdoor is het ook niet nodig om het hout direct te behandelen met een tuinbeits. Pas na circa 5 jaar dient het hout behandeld te worden met een beits of olie.

Gebruik voor het bevestigen van een poort 3 duimen en 3 hengen (boven, midden, onder) voor extra stevigheid en ter voorkoming van kromtrekken. De geschikte lengte van de hengen bepaal je door de breedte van de poort te verminderen met 20 cm. Kies bij voorkeur voor een duimheng met verzet, omdat deze naar binnen valt en de poort daardoor gelijk loopt met de paal. Een plaatduim wordt verder het meest gebruikt en is redelijk eenvoudig te bevestigen. Duimen en duimhengen zijn verkrijgbaar in verzinkt, RVS en zwart. Monteer bij voorkeur met RVS schroeven.

Als slot kan je een kelderbandslot of boerenklinkstel gebruiken. Deze wordt niet meegeleverd.

Productveiligheid

Gebied overslaan

Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .

Reviews

Gebied overslaan

Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.

naar boven