Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uur
za: 08:00 - 18:00 Uur
zo: 10:00 - 17:00 Uur
Je hebt deze informatie uitgeprint op 20-06-2025 om 08:01. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.
Afbeelding 1 van 4
Rotheigner

ROTHEIGNER Radiator C4 type 22 55,4x100 cm

Sorry! Dit artikel is niet meer beschikbaar.
Bouw lengte
1.000 mm
Art.nr. 6798435
  • Soort: Radiator
  • Serie: Type 22 (2 panelen - 2 convectoren)
  • Bevestigingswijze: Met bevestigingsstrips
Meer artikeldetails
Gemakkelijk laten bezorgen
HORNBACH Breda

    Artikeldetails

    Gebied overslaan
    • Type artikel
      Radiator
    • Uitvoering
      Paneelradiatoren
    • Soort
      Radiator
    • Serie
      Type 22 (2 panelen - 2 convectoren)
    • Aansluiting radiator
      4-voudig (zijkant)
    • Bouwhoogte
      554 mm
    • Diepte
      100 mm
    • Aansluitings afstand
      500 mm
    • Warmtecapaciteit bij aanvoertemperatuur van 55 graden Celsius (ΔT: 30)
      797 W
    • Warmtecapaciteit bij aanvoertemperatuur van 75 graden Celsius (ΔT: 50)
      1.576 W
    • Aansluiting
      1/2 inch (duim)
    • Werkdruk
      10 bar
    • Kleurfamilie
      Wit
    • Kleur
      RAL 9016 verkeerswit
    • Norm
      Conform EN 442, RAL-keurmerk (1122) = voor meer veiligheid en gegarandeerde kwaliteit
    • Beschrijving
      1x metalen radiatorstop 1/2" (voor het afdichten van ongebruikte aansluitingen), 1x ontluchtingsstop 1/2", Hoogwaardige poedercoating volgens DIN 55900
    • Bijbehorende radiator accessoires
      Aanboorconsole, Blinde plug, Ontluchtingsstop
    • Benodigde toebehoren
      Thermostaatknop, Thermostaatventiel, Terugslagklep, Bevestigingsrails
    • Gewicht
      29,25 kg
    • Bevestigingswijze
      Met bevestigingsstrips
    • Bouw lengte
      1.000 mm
    • AKN
      YS3M
    • EAN
      4306517366414

    Omschrijving

    Gebied overslaan
    Gooi je oude radiatoren weg! Wij hebben een vervanger voor je. Deze witte radiator past op je oude aansluitingen en maakt het overstappen voor jou eenvoudiger.

    Producteigenschappen van de DK vervangingsradiator van Rotheigner
    Waarom je hem zou moeten kopen: Het uiterlijk is niet het enige probleem met oude radiatoren. Zeker, de radiatoren zijn vaak onnodig groot en sommige modellen hebben al roestvlekken, maar aan de binnenkant ziet het er vaak nog erger uit. De leidingen kunnen verkalkt zijn en dat alleen al beperkt de prestaties. Nieuwere radiatoren zijn echter meestal efficiënter door hun ontwerp. Vervanging is dus zeker de moeite waard, zeker als het zo eenvoudig is als bij dit model. Deze radiator van Rotheigner heeft vier aansluitingen en je kunt de aanvoer en retour op vier verschillende manieren bevestigen. Bijpassende metalen pluggen en ontluchtingspluggen, waarmee je de overige ½ inch aansluitingen kunt afsluiten, worden ook meegeleverd. Je hoeft dus geen muren open te breken of leidingen te leggen.

    Hoewel de radiator slechts 554 mm hoog, 1000 mm lang en 100 mm diep is, verwarmt hij toch een relatief groot gebied. In een goed geïsoleerde nieuwbouw is deze radiator voldoende voor kamers tot 52,5 m². In oudere gebouwen, waar ongeveer 120 W per vierkante meter wordt gebruikt, is het vermogen slechts voldoende voor ongeveer 13 m². Maar het maakt niet uit waar je hem installeert - hij is zeker efficiënter dan je oude apparaat. Moderne paneelradiatoren hebben een groter oppervlak dan de oude sectionele radiatoren. Ze kunnen dus meer lucht verwarmen in minder tijd. Deze radiator verwarmt je kamers dus sneller op de juiste temperatuur en verbruikt minder energie.

    De dubbellaagse vervangingsradiator met convector levert een warmteafgifte van 1.576 W. Het vermogen werd gemeten onder de vereisten van de EN 442-norm. Dit betekent dat de aanvoertemperatuur van het verwarmingssysteem tijdens de meting 75 °C was. De retourtemperatuur was 65 °C en de kamertemperatuur die moest worden gehandhaafd was 20 °C.

    Productveiligheid

    Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .

    Reviews

    Gebied overslaan

    Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.

    naar boven