Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 07:45. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

StyleColor | Muurverf

 
 
53 resultaten
(73 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Metaalverf in blik, 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal goud 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metaalverf brons in een emmer van 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal brons 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metaal effect verf in emmer, 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal koper 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • MontageService

    Muren laten behangen & sauzen

    Behangen of sauzen niets voor je? Laat jouw muren behangen of sauzen door een professional. Of kies een combinatie van glasvezelbehang geschilderd in jouw favoriete kleur. Trappengat behangen? Ook geen probleem! Alles ui ...meer

  • Goudkleurig oppervlak met textuur
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metallic Storm goud 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Style Color Glitter Multicolor toevoeging voor muurverf
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Glitter additief multi color voor 2,5 l muurverf
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 248,75 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Glitteradditief voor gebruik met muurverf
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Glitter additief zilver voor 2,5 l muurverf
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 248,75 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer metal effectverf 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal roségoud 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Metallic Storm effectverf, 1 liter
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metallic Storm zilver 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 27,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,29 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer betonlook pleister, 10 kg
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf Beton grijs 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer betonlook pleister van Style Color, 10 kilogram, voor circa 12 vierkante meter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf Beton greige 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Advies

    Kinderkamer met kleur vormgeven

    De kinderkamer is het rijk van je kind, hier wordt gespeeld, geslapen en geleerd. Een creatieve kleurrijke omgeving heeft een positief effect op je kind. Wij laten je zien, hoe je de muren in de kinderkamer kleurrijk kun ...meer

  • Emmer metallic verf Metallic Storm, 1 liter
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metallic Storm zwart met gouden glitters 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Style Color Shine effectlak, een liter, voor binnenshuis
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Shine transparant met zilver glitter 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Goud glitter additief voor muurverf
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Glitter additief goud voor 2,5 l muurverf
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 248,75 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Advies

    Behang verven

    Is je behang jarenlang een trouwe blikvanger geweest, maar ben je toe aan iets nieuws? Dan is verven over het behang een slimme en snelle oplossing. Zolang het behang nog stevig aan de muur zit, hoef je het niet eerst te ...meer

  • Emmer Style Color Metallic Storm antraciet met een liter inhoud voor circa 10 vierkante meter
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metallic Storm antraciet 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer roest effect verf 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur roest 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,18 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Metallic Storm effectverf met zilveren glitters, bereik circa 10 m²
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metallic Storm zwart met zilveren glitters 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Style Color roest effect decoratieve verf, 1 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur roest Finish zwart 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Koperkleurige glitter om te mengen met muurverf
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Glitter additief koper voor 2,5 l muurverf
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 248,75 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Abstracte grijze verftextuur met penseelstreken
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal antraciet 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer metaaleffectverf, 2,5 liter
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Metal zilver 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,98 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Handleiding

    Steenstrips beschilderen

    Steenstrips geven een ruimte karakter! Ook hier kun je creatief in zijn! Verf de stenen in de kleur naar keuze - zo kun je je nieuwe eyecatcher perfect afstemmen op je interieur of kleuraccenten aanbrengen. Dus waar wach ...meer

  • Emmer muurverf Style Color Colorful Walls kleur Winter Gates met 2,5 liter inhoud voor 20 vierkante meter
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Winter Gates 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,98 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer marmer effect pleister, 10 kg
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Marmer crème-wit 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 72,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,30 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer muurverf Style Color Colorful Walls in de kleur Sand Dune met een inhoud van een liter voor circa acht vierkante meter oppervlak
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Sand Dune 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Style Color Beton Finish steenolie 750 ml blik
    StyleColor
    STYLECOLOR Beton Finish muren kleurloos 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Style Color Colorful Walls muurverf in de kleur Oregon met een inhoud van een liter voor circa acht vierkante meter bereik
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Oregon 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.1 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer marmereffect pleister, 10 kg voor 30 m²
    StyleColor
    STYLECOLOR Effectverf muur Marmer antraciet 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 72,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,30 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eén liter Style Color muurverf in een emmer met de kleurnuance Country Sky voor ongeveer acht vierkante meter.
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Country Sky 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer StyleColor muurverf in de kleur crème voor een bereik van circa 20 vierkante meter bij een inhoud van 2,5 liter.
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Cream 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,98 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Een liter Style Color muurverf in de kleur khaki in een kunststof emmer voor circa acht vierkante meter oppervlak.
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Khaki 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • StyleColor muurverf Natural Mud 2,5 liter in emmer voor 20 vierkante meter
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Natural Mud 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,98 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer StyleColor muurverf Colorful Walls Deep Sea 1 liter
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Deep Sea 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eén liter verfemmer Style Color Colorful Walls in Dark Pine voor muurverf
    2 varianten
    StyleColor
    STYLECOLOR Colorful Walls Muur- en plafondverf Dark Pine 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Muurverf

naar boven