Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 07:28. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Beton Ciré | Muurverf

 
 
11 resultaten
(27 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Emmer met Beton Cire Ready Mix voor 2,5 vierkante meter.
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Drift 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beton Ciré coating A en B, kant-en-klare mix, een liter
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Coating voor betonstuc 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een emmer Beton Cire Ready Mix voor wand- en vloerafwerkingen voor oppervlaktebehandeling.
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Urban 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • MontageService

    Muren laten behangen & sauzen

    Behangen of sauzen niets voor je? Laat jouw muren behangen of sauzen door een professional. Of kies een combinatie van glasvezelbehang geschilderd in jouw favoriete kleur. Trappengat behangen? Ook geen probleem! Alles ui ...meer

  • Kunststof emmer met gebruiksklare Beton Cire mix voor wanden en vloeren binnenshuis
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Moon 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beton ciré coating A en B, elk 0,5 liter
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Coating voor betonstuc 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Primer Beton Cire kant-en-klare mix 1 liter
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Primer voor betonstuc 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beton Cire Ready Mix emmer met handvat voor vloer en wandafwerking
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Onyx 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer met Beton Cire Ready Mix voor 2,5 vierkante meter
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Blanco 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof emmer met Beton Cire Ready Mix van 3 kilogram voor een oppervlakte van 2,5 vierkante meter voor muurafwerking
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Greige 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof emmer met gebruiksklare Beton Cire mengsel voor wand- en vloerafwerking
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Dusk 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Advies

    Kinderkamer met kleur vormgeven

    De kinderkamer is het rijk van je kind, hier wordt gespeeld, geslapen en geleerd. Een creatieve kleurrijke omgeving heeft een positief effect op je kind. Wij laten je zien, hoe je de muren in de kinderkamer kleurrijk kun ...meer

  • Een emmer Beton Cire Ready Mix met een ovaal voorbeeldstukje in een lichte oppervlakteoptiek.
    3 varianten
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Eclipse 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Muurverf

naar boven