Afbeelding 1 van 11
Wand- en vloertegel Discovery Glacier 30x60 cm
- Kleurfamilie: Wit
- Materiaal: Keramiek
1,080 m²
Gemakkelijk laten bezorgen
HORNBACH Breda
Artikeldetails
- Type artikelTegel
- UitvoeringVloertegel, Wandtegel
- SerieDiscovery
- GebruiksmogelijkhedenBinnen, Buiten
- ToepassingsgebiedVloer, Wand
- RuimtesWoonkamer, Terras
- MateriaalKeramiek
- MateriaalspecificatieVeldspaat
- KleurfamilieWit
- OptiekSteenoptiek
- Aantal digitaalprint-decors ca.15 Stuks
- Afmetingen fabrikant breedte x lengte x dikte in cm30.0 x 60.0 x 1.0 cm
- Nominale afmeting in cm30 x 60
- Dikte1 cm
- Sortering1. Keus
- Slijtgroep/Diepe slijtage5
- AntislipR 10
- Slipvastheid (blootvoets)C
- VorstbestendigJa
- Geschikt voor vloerverwarmingJa
- RandafwerkingPersrand
- Inhoud per pak6 Stuks
- Inhoud per pak voor1,08 m²
- Ca. gewicht per m²22,23 kg
- KenmerkBij de orderverzameling wordt gelet op een uniform batch- en calibernummer. Mocht de door jou gewenste hoeveelheid van één uniform batch- en calibernummer niet voorradig zijn, kan er een langere levertijd ontstaan. Bij sommige tegelsoorten wordt de grootte aangegeven in ca.-afmetingen. Bij de productie (het bakken) doorlopen de tegels door de hoge temperaturen een natuurlijk krimpingsproces. Dit kan bij elke productie leiden tot tegels van verschillende kalibers/groottes. Afwijkingen in maatvoering van de op de kartonnen doos en in de webshop aangegeven maatvoeringen zijn daarom door het bakproces mogelijk. Daarentegen wordt bij de zogenoemde gerectificeerde (na het bakproces op maat geslepen) tegels de maat nauwkeurig aangegeven.
- Aanwijzing met betrekking tot de maatgegevensBij het afkoelen na het verbrandingsproces doorlopen de tegels een natuurlijk krimpproces. Daardoor kan er bij verschillende producties sprake zijn van verschillende maten. Afwijkingen van de nominale afmetingen ten opzichte van de afmetingen bij fabricage kunnen productietechnisch niet worden vermeden. Bij gerectificeerde tegels kan de afmeting kleiner zijn dan de nominale afmeting, afhankelijk van de oorspronkelijke afmeting.
- Aanwijzing voor tegelinkoopBereken het oppervlak waarop de tegels moeten worden gelegd. Reken daarbij 5-10 % snijafval, afhankelijk van of de ruimte rechthoekig is of niet. Kleurafwijkingen met eerdere leveringen of de monsters in de vestiging zijn mogelijk en kunnen productieafhankelijk niet altijd worden vermeden. Controleer vóór het leggen van de geleverde goederen altijd of de inhoud van de partij uniform is. Partij- en maatverschillen tussen verschillende formaten in een serie kunnen niet worden vermeden.
- AKNHAHV
- EAN8018925806845
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .
Verder kijken?
Reviews
Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.