Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uur
za: 08:00 - 18:00 Uur
zo: 10:00 - 17:00 Uur
Je hebt deze informatie uitgeprint op 23-06-2025 om 20:28. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.
Afbeelding 1 van 4
Sealskin

SEALSKIN Zijwand voor douchedeur Pure 100x200 cm grijs

345,00 €*/ Stuks
Art.nr. 12013898
  • Type douche: Zijwand, Zijwand voor douchedeur
  • Douchecabine glas: 8 mm Veiligheidsglas
  • Draairichting: Deuraanslag rechts
Meer artikeldetails
Gemakkelijk laten bezorgen
  •  
  • Levertijd 8 werkdagen
HORNBACH Breda
  • Bestel in jouw vestiging en kies zelf jouw afhaalmoment
  • Levertijd 9 werkdagen

Artikeldetails

Gebied overslaan
  • Uitvoering
    Douchedeur
  • Type artikel
    Doucheafscheiding
  • Type douche
    Zijwand, Zijwand voor douchedeur
  • Type deur
    Zijwand
  • Inbouwsituatie
    Nis
  • Draairichting
    Deuraanslag rechts
  • Douchecabine glas
    8 mm Veiligheidsglas
  • Glasdecor
    Helder
  • Douchecabine profiel
    Grijs Profielloos
  • Materiaal profiel
    -
  • Toepassingsgebied
    Douchebak
  • Nominale afmeting in cm
    100 cm
  • Hoogte
    2.000 mm
  • Ruimtes
    Badkamer
  • Serie
    Pure
  • In de levering inbegrepen
    Montagemateriaal
  • Kenmerk
    De douchedeur wordt niet meegeleverd en dient apart besteld te worden.
  • Het land van herkomst
    China
  • Type glas
    Veiligheidsglas
  • Glasdikte
    8 mm
  • Frame
    Profielloos
  • Profiel kleur
    Grijs
  • EAN
    8720605428314

Omschrijving

Gebied overslaan
Maak jouw badkamer compleet met deze Pure zijwand en een draaideur uit dezelfde serie. Samen vormen ze een douchecabine die maximale transparantie en verfijnde details biedt. De diepte van de uiteindelijke douchecabine is 98 cm en past daarmee op de meeste douchebakken van 100 cm of direct op de betegelde vloer. De hoogwaardige RVS-bevestigingen zorgen voor een vlakke verbinding met het 8 mm dikke veiligheidsglas dat behandeld is met antikalk-coating. Zo blijft het glas helder en is het makkelijk te drogen na het douchen. Wie wil dat nou niet? De meegeleverde stabilisatiesteun is haaks op het glas te plaatsen of onder iedere willekeurige hoek. Het aluminium middendeel is eenvoudig in te korten met een ijzerzaag. De glasklemmen en steun zijn afgewerkt in een geborstelde gunmetal grijze kleur. Een verfijnde toevoeging aan een minimalistische badkamer.

Productveiligheid

Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .

Reviews

Gebied overslaan

Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.

naar boven