Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 17:20. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Finevo hondenvoer met kalkoen en konijn in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog konijn en kalkoen 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Superior hondenkluif van natuurlijk runderhuid
    Antos
    ANTOS Geperst been 5"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Beef Stick met wildsmaak voor honden
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick met wild
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Super Dog Chew kauwstaaf voor honden
    Antos
    ANTOS Geperste staaf 10" 20 mm 80 - 90 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 46,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack kauwchips voor honden in een verpakking van 200 gram
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack Kauwchips rund 200 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult hondenvoer met kalkoen en wortelen voor honden van 1 tot 7 jaar, geschikt voor honden van maat S tot XL
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Adult S-XL kalkoen met wortelen 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack Mix voor honden in een verpakking van 600 gram
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Kauwmix 500 g
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Opti-Grow puppyvoer met kip, kleine verpakking
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Opti-Grow S 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart sierkussen
    Hondenkussen orthopedisch 70/100 antraciet
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Opti-Grow puppyvoer voor middelgrote rassen
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Opti-Grow M 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droog hondenvoer voor volwassen honden, verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult L lam & rijst 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult hondenvoer met forel en zoete aardappelen in blik
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Adult S-XL forel met zoete aardappel 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelknipper voor dieren met handvat
    KARLIE
    KARLIE Nageltang groot
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba nat hondenvoer met rund en pompoen voor volwassen honden
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Adult S-XL rund met pompoen 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met metalen borstelharen en kunststof handvat
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar borstel groot
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Dimethicare spray voor hond en kat
    Beaphar
    BEAPHAR Dimethi Care Spray voor hond en kat 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ovaal hondenbed van kunststof
    KARLIE
    KARLIE Hondenmand Domus chocolade mocca 70 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer met lam en braam voor actieve honden in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog lam met braambessen 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack Bullkau runderkauwsnack voor honden in de verpakking
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Bullkau 15 cm 250 g
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack runderpens, 500 gram
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondensnack runderpens 500 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba natvoer voor volwassen honden met lam en aardappelen
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Adult S-XL lam met aardappelen 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knuffel konijn
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed konijn Nora
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo Droog hondenvoer voor volwassen, middelgrote honden met kip, 3 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog M kip 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Meat Roll hondenvoer met lam en zalm
    Fokker
    FOKKER Meat roll lam zalm 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar FIPROtec Spot-on oplossing voor extra grote honden, 4 stuks
    Beaphar
    BEAPHAR FF Anti vlooien en teken Hond 40 - 60 kg, 4 pipetten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos hondensnack in een transparante verpakking
    Antos
    ANTOS Roll sticks 5" 9 - 10 mm 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,45 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar COMBOtec Spot-on oplossing voor zeer grote honden tussen 40 en 60 kilogram
    Beaphar
    BEAPHAR Combotec Hond 40 - 60 kg, anti vlooien- en tekenmiddel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos kauwstaaf voor honden
    Antos
    ANTOS Geperste staaf 10" 30 mm 200 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 28,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Mini Adult droogvoer voor honden, geschikt voor honden tot 10 kilogram
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer adult mini rund 1,4 kg.
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 87 Beoordelingen.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,46 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Special-Fit 3 droogvoer voor honden vanaf één jaar, ras-specifiek
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Special-Fit 3 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer voor grote, volwassen honden vanaf 25 kg met kip in een verpakking van 3 kg
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog L kip 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee zwarte containers voor hondensnoepjes en hondenpoepzakjes
    Flexi
    KARLIE Flexi multibox zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Adult droogvoer voor honden met gevogelte en groenten in verpakking van 2,6 kilogram
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer adult kip 2,6 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,02 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Long Lasting kauwsnacks voor honden, enkele verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwbot 20 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking met Vitakraft Pure Lam Strips hondensnack
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Lam 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior hondenvoer met lam en rijst, geschikt voor honden vanaf 7 jaar
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Senior S/M lam & rijst 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven