Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 16:28. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Zwarte Flexi rollijn met hondenriem en karabijnhaak
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, S 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karlie 30:15 Action Ball voor honden
    KARLIE
    KARLIE Big Bobble, geel, 13 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Nutri-Fit hondenvoer met kip voor volwassen honden, 2 tot 10 kilogram
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Nutri-Fit S 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Country No Grain hondenvoer met lam voor volwassen honden
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Country zonder graan 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Flexi Neon Reflect kunststof zwart, S 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Crunchy Munchy Sticks rund 10 inch 20 millimeter hondensnack
    Antos
    ANTOS Munchy sticks 10" 20 mm rood 3 st
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Bonas Pure Duck XXL hondensnack in de verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Bonas Eend XXL 200 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Frontline spray voor de behandeling van vlooien en teken bij honden en katten, 100 ml
    Frontline
    Frontline Spray 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik Finevo premium hondenvoer voor actieve honden, wild zwijn en aalbes, 65 procent wild zwijn, graanvrij, zonder soja en kleurstoffen.
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog wild met bessen 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FINEVO Senior hondenvoer met kip, verpakking van 3 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Senior Dog kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee rechthoekige stoffen matten
    Benchkussen cool-warm 75/48 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Mini Bones met lam, hondensnacks in een verpakking van 200 gram.
    Antos
    ANTOS Mini bones duo lam 200 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer met lam en bramen voor actieve honden in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog lam met braambessen 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Frontline Spot On Hond M tegen vlooien, teken en bijtende luizen voor honden met een lichaamsgewicht van 10 tot 20 kg
    Frontline
    FRONTLINE Spot On hond M 10-20 kg 3 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar COMBOtec vlooien-, teken- en luizenmiddel voor middelgrote honden, 10 tot 20 kilogram
    Beaphar
    BEAPHAR Combotec Hond 10 - 20 kg, anti vlooien- en tekenmiddel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks kip-vis twists
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Twists kip&vis 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Schapenvet Bonbons voor honden ter ondersteuning van gewrichten en spieren
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet maxi souplesse 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droog hondenvoer voor volwassen honden, verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult L kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groen hondenkussen van stof
    Hondenkussen Snout M olijf 55 x 75 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef droogvoer voor volwassen honden met rundvlees
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium adult glutenvrij rund 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba puppyvoer verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup M kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Original hondensnacks met kipsmaak in een transparante verpakking
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Kipschijfjes 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rond, zacht huisdierbed voor honden en katten
    KARLIE
    KARLIE Hondenkussen rond wit 76x76x17 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kelderraam met koekoek en kozijn
    Ferplast
    FERPLAST Deur KIT 408 voor hondenluik Swing 15, wit
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Nutri-Fit droog hondenvoer voor volwassen honden, maat M voor honden van 10 tot 30 kilogram
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Nutri-Fit M 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Home Defense Cure spuitbus tegen vlooien, pesticidevrij, voor gebruik in binnen- en buitenruimtes.
    Home Defense
    HOME DEFENSE Vlooien spray 300 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 28,30 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Finevo hondenvoer met kip en wortel in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog kip met wortel 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Wormtabletten voor honden, oude en nieuwe verpakking in vergelijking
    Beaphar
    BEAPHAR Wormmiddel AIO hond 2,5-20 kg, 2 tabl
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Tandpasta voor honden en katten
    Beaphar
    BEAPHAR Tandpasta, 100 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Chicken XXL Filets hondensnack in verpakking met Golden Retriever
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Kip XXL 250 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Mondwater voor mondhygiëne voor huisdieren
    Beaphar
    BEAPHAR Mondwater hond / kat, 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drie Antos mergpijpen White Meaty voor honden
    Antos
    ANTOS Mergpijp wit paté
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,68 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitalstyle Senior Mini hondenvoer voor oudere kleine honden
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Senior klein 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondenkluifjes met kip
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Kipkluifjes 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Mini Digestive Care hondenvoer droog verpakking
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Digestive Care 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,29 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Meat Roll hondenvoeding met vers hert en zalm
    Fokker
    FOKKER Meat roll hert zalm 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven