Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 15:16. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof rood, L 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Royal Canin Maxi Adult hondenvoer voor grote honden vanaf 15 maanden
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Maxi Adult 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Nogaas hondensnacks met rundvlees, 500 gram verpakking
    Antos
    ANTOS Nogaas rund 500 gr
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer met kalkoen en konijn in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog konijn en kalkoen 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking honden snacks met kipsmaak
    Antos
    ANTOS Mini bones kip 200 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 15,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr Beef Snack runderkauwstaven in transparante verpakking
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Kauwsticks rund 250 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos kauwbot voor honden
    Antos
    ANTOS Geknoopt been 7½"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 46,43 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Puppy droogvoer voor honden tot 12 maanden en grote rassen tot 14 maanden in een verpakking van 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup L kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Naturel hondenvoer met lam, 5 kg
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer geperst lam 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,70 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee Antos Superior honden kauwsnacks in ringvorm
    Antos
    ANTOS Ring 6"
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Botvormig hondenkauwspeeltje met banderol
    Antos
    ANTOS Geperst been 10½"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 44,12 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs hondenbed met bedrijfslogo
    Hondenkussen Dog Box Snout M 55x75x10 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Milquestra breedspectrum ontwormingsmiddel voor honden tot 25 kilogram lichaamsgewicht
    Beaphar
    BEAPHAR Milquestra Ontwormingsmiddel hond 5-75 kg, 4 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 5,99 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Premium kauwsnack voor honden
    Antos
    ANTOS Geknoopt been 10"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hondenkooi met handgreep en bodemplaat
    KARLIE
    KARLIE Transportkooi / bench metaal met 2 deuren 77x47x54 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Verpakking varkensoren als hondenkauwsnack
    Antos
    ANTOS Oorstukjes 500 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer blik met rund en zoete aardappel voor actieve honden
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog rund met zoete aardappel 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kussen van stof
    Hondenkussen orthopedisch 70/100 zand
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Schapenvet met zalmolie voor honden in een doseerfles
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet vloeibaar met zalmolie 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Frontline Spot On Hond S voor de bestrijding van vlooien, teken en bijtende luizen voor honden met een lichaamsgewicht van 2 tot 10 kilogram
    Frontline
    FRONTLINE Spot On hond S 2-10 kg 3 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Special-Fit 1 droogvoer voor honden, geschikt voor verschillende rassen
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Special-Fit 1 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Senior hondenvoer gemengde selectie in gelei, 12 stuks, elk 100 gram
    Pedigree
    PEDIGREE Pouch Senior natvoer multipack 12x100 gr
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,96 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior hondenvoer voor kleine tot zeer grote rassen, vanaf 11 jaar, 3 kg
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Senior S 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo droogvoer kip voor kleine, volwassen honden onder 10 kg in een verpakking van 3 kg
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog S kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bruine lederen hondenriem met zilverkleurige details
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer bruin 12 mm, 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Voskes kauwrollen met eend voor honden
    Voskes
    VOSKES Hondensnack spiralen runderhuid/eend 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Country No Grain hondenvoer met lam voor volwassen honden
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Country zonder graan 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Speelgoed voor honden met ring en bal
    KARLIE
    KARLIE Hondenspeelgoed Sumo Team oranje 24x15x7,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo Premium diervoeding voor actieve honden met rundvlees en zoete aardappel in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog rund met zoete aardappel 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Probiotica Darmflora voedingssupplement voor honden
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet omega+ probiotica 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Beef Strips hondensnack verpakking met Golden Retriever
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Beef 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks Stick Twist Beef
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Twist Stick rund M 6 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Sensifit droogvoer met lam en rijst voor alle hondengroottes
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Sensi-Fit lam rijst 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Antos Nogaas hondensnacks met kip
    Antos
    ANTOS Nogaas kip 500 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Keep Off Afweerspray voor binnenshuis
    Beaphar
    BEAPHAR Keep Off afwerende spray voor hond en kat 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 81,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer met kip en wortel in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog kip met wortel 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven