Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 13:16. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Eukanuba Adult hondenvoer voor volwassen honden tot 10 kilogram, 12 kilogram verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult S kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Delicious Chews hondensnacks in verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwrollen kip L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droogvoer voor volwassen honden, verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult S/M lam & rijst 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks met zachte eendenborstfilet-snoepjes voor honden
    Voskes
    VOSKES Soft & Chewy Treats eendeborstfilet 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,13 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Mr Beef Sticks hondensnacks, 8 stuks
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack, sticks gevogelte 8 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 1,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Superior Dog Chew bot voor honden
    Antos
    ANTOS Geperst been 8½"
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afbeelding van de Eukanuba-hondenvoerverpakking voor puppy's met verbeterde, recyclebare verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup Junior L/XL lam & rijst 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes Soft en Chewy Treats Chicken Sushi Rolls voor honden
    Voskes
    VOSKES Soft & Chewy Treats kip sushi rolls 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Huisdiertransportbox met metalen deur
    Ferplast
    FERPLAST Reisbench Atlas grijs-beige 20 EL, 58x37x32 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 26,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Milbemax tablettenverpakking voor kleine honden en puppy's
    Milbemax
    MILBEMAX Ontwormingsmiddel Hond klein-pup, 4 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs hondenbed met logo
    Hondenkussen Dog Box Snout L 70x110x10 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack konijnenoren, 200 gram
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack Konijnenoren 200 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ovaal hondenbed van kunststof
    KARLIE
    KARLIE Hondenmand Domus chocolade mocca 80 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Puppy Junior droogvoer 3 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer Puppy 3 + 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,69 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Diverse kauwsnacks voor honden van runderhuid
    Voskes
    VOSKES Thaise kluifmix 8 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Junior droog hondenvoer voor grote rassen vanaf 14 maanden met verse kip, 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Junior L/XL kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Duck XXL Filets hondensnack in recyclebare verpakking met golden retriever
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Eend XXL 250 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkauwsnack, witte runderhuidrol, maat M in de verpakking
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Roll White M 8 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Pedigree Junior droog hondenvoer met gevogelte en groenten, 12 kilogram
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer junior kip 12 kg.
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 34,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,89 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Puppy Medium droogvoer voor puppy's, verpakking van 4 kilogram
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer M Puppy 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 80 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style Senior hondenvoer, 12 kilogram verpakking
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Senior 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 58,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig hondenbed van stof met logo
    Hondenkussen Dog Box Snout M 55x75x10 cm beige
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks met kip- en rijsthalters
    Voskes
    VOSKES Soft & Chewy Treats halters kip rijst 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Vitakraft Delicious Chews hondensnack
    Vitakraft
    VITAKRAFT Chews Kauwrollen XL 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Digestive Care Medium hondenvoeding verpakking
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer M Digestive Care 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkluiven met eend in verpakking
    Voskes
    VOSKES Dog Chews knoop wit eend 350 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,57 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes Soft & Chewy Treats kippen calcium botten voor honden
    Voskes
    VOSKES Soft & Chewy Treats kip calcium botjes 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig hondenbed van stof met logo
    Hondenkussen Dog Box Snout L 70x110x10 cm beige
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FINEVO Droogvoer voor kleine, volwassen honden met kipsmaak, 8 kg
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog S kip 8 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,69 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig hondenbed met opstaande rand en kussen
    Hondenmand Snout M olijf 70 x 60 x 20 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo Hondenvoer Sensitive met rundvlees in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog rund 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Rabbit XXL hondensnacks in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Rabbit XXL 250 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Super Dog Chew bot voor honden
    Antos
    ANTOS Geperst been 12½"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 53,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FINEVO natvoer voor actieve honden met wild zwijn en aalbes, graanvrij en zonder soja.
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog wild met bessen 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Milquestra breedspectrum ontwormingsmiddel voor honden, verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Milquestra Ontwormingsmiddel hond 5-50 kg, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 6,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FURminator Undercoat deShedding Tool voor grote honden met kort haar
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam kort haar L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven