Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 12:24. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Verpakking van Vital Style Adult Original hondenvoer
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Adult 12 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 58,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult droog hondenvoer met verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult S/M lam & rijst 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 51,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Axi Trainer hondensnacks in een transparante container met verschillende smaken
    Antos
    ANTOS Axitrainer 450 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,22 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondensnacks van natuurlijke zalmhuid in verpakking
    Voskes
    VOSKES Zalmhuid 100 gr
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,50 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Verpakking honden droogvoer voor een gemakkelijke spijsvertering
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer diner 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekig hondenbed met verhoogde rand en hondenlogo
    Hondenmand Snout L olijf 90 x 70 x 22 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar omgevingsspray voor insectenbestrijding binnenshuis
    Beaphar
    BEAPHAR Omgevingsspray 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Mature droog hondenvoer voor honden vanaf 7 jaar met kip, 12 kg
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Mature M kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Logo. 10 kilogram verpakking Royal Canin Mini Puppy hondenvoer voor puppy's tot 10 maanden oud.
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Mini Puppy 2 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 46 Beoordelingen.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,48 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Sticks hondensnack, verpakking van acht stuks
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack sticks rund 8 st
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 1,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack kauwsticks voor honden in bak
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack Kauwsticks rund 70 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,84 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs hondenbed met kussen
    Hondenkussen Dog Cube Snout XL 115x100x25 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 74,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Junior droogvoer met rundvlees voor honden
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium junior glutenvrij 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Long Lasting Chews voor honden in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack witte kauwrol 26 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,93 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack Bullenpees 12 cm 10 stuks
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack Bullepees 12 cm, 10 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 53,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking honden droogvoer voor gevoelige honden, met verse zalm
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer sensitive hypoallergeen 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,70 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo Adult Dog Light/Sterilised hondenvoer met kip in een verpakking van 3 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Sterilised Dog kip 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkoekjes beenmergmix in de verpakking
    Voskes
    VOSKES Hondensnack mergkoekjes mix 750 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo droog hondenvoer met zalm voor gevoelige honden, 3 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Sensitive Dog zalm graanvrij 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer voor gevoelige honden met kip in een blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog kip 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs, pluizig hondenbed
    KARLIE
    KARLIE Hondenkussen rond grijs 76x76x17 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult honden droogvoer verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult S kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondenkoekjes in botvorm
    Voskes
    VOSKES Kluifjes 750 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo droogvoer junior hond, verpakking 15 kilogram met kip
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Junior Dog kip 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Wormtabletten vergelijking oude en nieuwe verpakking voor honden vanaf 17,5 kilogram
    Beaphar
    BEAPHAR Wormmiddel AIO hond 17,5-70 kg, 2 tabl
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karlie hondenpoepzakjes in verschillende kleuren in blisterverpakking
    KARLIE
    KARLIE Hondenpoepzakjes 6x20 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droog hondenvoer voor volwassen honden, verbeterde en recyclebare verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult M kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Canishield halsband 0,77g voor kleine en middelgrote honden ter bescherming tegen teken, vlooien en zandvliegen
    Beaphar
    BEAPHAR Canishield Hondenband, anti vlooien- en tekenmiddel klein/middel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer sensitive dog rund in conservenblik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog rund 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Mature droogvoer voor honden, 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Mature L kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs hondenbed met hondenpootlogo
    Hondenkussen Dog Cube Snout M 70x60x20 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Light Weight Care Mini hondenvoeding verpakking
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Mini Light Weight Care 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr Beef Snack kauwstrips in container
    Mr. Beef
    MR. BEEF Kauwreepjes rund 70 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,84 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gedroogd kauwmateriaal voor honden van runderhoofdhuid
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Bullepees ca. 60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 45,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Meat Roll complete maaltijd met kip en zalm voor honden
    Fokker
    FOKKER Meat roll kip zalm 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,44 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Huisdiertransportbox van kunststof met metalen deur
    Ferplast
    FERPLAST Reisbench Atlas groen-beige 10 EL, 48x32,5x29 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven