Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 11:14. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • BF Petfood Naturel Hondenvoer Weight Control 12,5 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer weight control & sterilised 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,52 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs hondenbed met kussen
    Hondenkussen Dog Cube Snout L 90x70x22 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Buigbare bamboestok
    Voskes
    VOSKES Kophuid 70 cm 1 st
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 3,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkluiven met rund, runderhuid en kip, 40 stuks
    Voskes
    VOSKES Hondensnack stick rund/huid/kip 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondensnack kipfilet
    Voskes
    VOSKES Dog kipfilet strips 400 gr
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Medium Adult hondenvoer, geschikt voor honden vanaf 12 maanden met een gewicht van 11 tot 25 kilogram.
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Medium Adult 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo droogvoer voor volwassen, middelgrote honden, smaak kip, 15 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog M kip 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met band en karabijnhaak
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof zwart, L 8 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 25,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Wormtabletten voor honden, nieuwe verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Wormmiddel AIO hond 2,5-40 kg, 4 tabl
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo premium diervoeder voor gevoelige honden, smaak paard in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog paard 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer voor gevoelige honden, paard, in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog paard 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef hondenvoer blik met lam, kalkoen en rundvlees
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer nat lam en kalkoen blik 1200 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,08 € per kg
    Bij afname van 6 Stuks:
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Long Lasting Chews voor honden, 15 stuks
    Vitakraft
    VITAKRAFT Chews Kauwrollen 15 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Naturel Adult hondenvoer met kalkoen, graanvrij, 12,5 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer Adult graanvrij kalkoen 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,52 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Royal Canin Digestive Care Maxi hondenvoeding
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Digistive Care Maxi 12 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 71,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Dimethicare Omgevingsspray voor ongediertebestrijding
    Beaphar
    BEAPHAR DIMETHI Care omgevingsspray 400ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,88 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes konijnenoren hondenkauwsnacks, verpakking van 350 gram
    Voskes
    VOSKES Konijnenoren 350 gr
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,57 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Fiprotec Spot-on oplossing voor grote honden, 4 stuks
    Beaphar
    BEAPHAR Fiprotec Anti teken en vlooien Hond 20 - 40 kg, 4 pipetten
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Natural Dried Chews konijnenoren voor honden, 400 g
    Voskes
    VOSKES Konijnenoren 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Droogvoer Adult met rundvlees, 15 kg
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog adult vlokken&vlees 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,66 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Frontline Spot On Hond L ter bestrijding van vlooien, teken en bijtende luizen voor honden met 20 tot 40 kilogram lichaamsgewicht
    Frontline
    FRONTLINE Spot On hond L 20-40 kg 3 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 7,92 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenbed met kussen
    Hondenkussen Dog Box Snout XL 115x100x25 cm beige
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 74,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer hondenvoer met Mr. Beef logo en afbeeldingen van honden
    Mr. Beef
    MR. BEEF Voerton, 43 ltr, zonder inhoud
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Adult hondenvoer met kip, 12,5 kilogram
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium adult glutenvrij kip 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,16 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo nat hondenvoer Sensitive met kip in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog kip 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar FIPROtec vlooien- en tekenmiddel voor middelgrote honden, 4 stuks
    Beaphar
    BEAPHAR Fiprotec Anti vlooien- en tekenmiddel Hond 10 -20 kg, 4 pipetten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondenkauwsnacks geperste botten maat L
    Voskes
    VOSKES geperste botten XL 3st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,58 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior hondenvoer voor honden vanaf zeven jaar tot 25 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Senior S/M lam & rijst 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 52,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,37 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Voeders hondensnacks met gevogelte in zak
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Kauwknopen kip 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,99 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fles Schotse zalmolie voor huisdieren met Omega 3 en 6
    Biofood
    BIOFOOD Zalmolie 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Natural Dog Chews Chicken Mix in transparante emmer, 0,6 kg
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Natural dog mix chews chicken 600 gr
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,15 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos Bull Pizzle Bullepees hondensnack, 5 stuks in een verpakking
    Antos
    ANTOS Bullepees 15 cm 5 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 88,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Antos Crunchy Munchy Sticks hondensnacks met hond
    Antos
    ANTOS Crunchy Munchy sticks 5" 10 mm assorti
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef hondenvoer blik met vijf soorten vlees
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer nat vleesmix blik 1200 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 16 Beoordelingen.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,08 € per kg
    Bij afname van 6 Stuks:
    prijs — 2,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Voeders Kip en Vis Filet Bites hondensnack verpakking
    Voskes
    VOSKES kipfilets met vis 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes Voeders hondensnack met kip en lam
    Voskes
    VOSKES Kipfilets
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven