Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 10:02. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Royal Canin hondenvoer Medium Adult 7 plus voor middelgrote honden vanaf 7 jaar, 11 tot 25 kilogram.
    2 varianten
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer M Adult 7 + 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 78,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,22 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Veel hondenkauwsnacks in spiraalvorm
    Antos
    ANTOS Roll sticks 5" 9 -10 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,39 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FINEVO Droogvoer voor volwassen, grote honden met kip in een verpakking van 15 kilogram
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Adult Dog L kip 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes kippenpoten 500 gram in verpakking
    Voskes
    VOSKES Kippenpoten 500 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo nat hondenvoer met lam voor gevoelige honden in blik
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog lam 800 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult droogvoer voor honden, 12 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult L kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,16 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof dierenreiskennel met metalen traliedeur
    Ferplast
    FERPLAST Reisbench Atlas 100 grijs 100x60x66 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 125,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Hondenkluiven runderhuidsticks met kip, 100 stuks
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Rawhide Twist kip 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Dentastix Daily Oral Care hondensnacks, megapak met 105 stuks voor honden van 10 tot 25 kilogram.
    Pedigree
    PEDIGREE Dentastix Medium 105 x 1 stuk
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,72 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef droogvoer voor volwassen honden, gemaakt in Duitsland
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog adult glutenvrij rund 12,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,16 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Vlo Kill 57 mg tabletten voor grote honden, 6 stuks
    Beaphar
    Beaphar Vlo kill+ hond, vanaf 11 kg, 6 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking met twintig hondenkluiven van geperst rund, elk 10 x 20 millimeter
    Hondensnack geperste staaf runderhuid 10" 20 mm 85 g, 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 137,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droog hondenvoer voor volwassen honden met verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult L lam & rijst 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,16 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Junior droog hondenvoer voor zeer grote rassen met een gewicht van meer dan 45 kilogram
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Giant Junior 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 16 Beoordelingen.
    prijs — 72,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack Varkensoren in een verpakking
    Mr. Beef
    MR BEEF Hondensnack Varkensoren 500 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar FIPROtec spot-on tegen vlooien en teken voor kleine honden, 2 tot 10 kg, verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Fiprotec Anti teken en vlooien hond 2 - 10 kg, 4 pipetten
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer met gemengde vegetarische hondentandsnacks
    Antos
    ANTOS Cerea brush mixed 7 cm 50 st
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 28,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondensnacks runderhuid met eend, 100 stuks
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Rawhide Twist eend 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Mini Adult hondenvoer, geschikt voor honden tot 10 kilogram
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Mini Adult 2 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking runderoren van Antos voor honden
    Antos
    ANTOS Runderoren 200 gr
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Maxi Junior droog hondenvoer voor grote honden
    2 varianten
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Maxi Puppy 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 105 Beoordelingen.
    prijs — 79,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,30 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Milbemax tablettenverpakking voor honden ter ontworming
    Milbemax
    MILBEMAX Ontwormingsmiddel Hond groot, 4 tabletten
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Adult hondenvoer, 10 tot 25 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Adult M kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 50,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,25 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Mini Adult 8+ droog hondenvoer, geschikt voor kleine honden tot 10 kilogram voor gewichtsbehoud en ondersteuning van de vitaliteit
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Mini Senior 8+ 2 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 19,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenbed van stof met kussen
    Hondenkussen Dog Cube Snout L 90x70x22 cm beige
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FINEVO Senior hondenvoer kip, 15 kg zak
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Senior Dog kip 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Light Weight Care Medium hondenvoeding
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Light Weight Care Medium 12 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Dentastix hondensnacks voor dagelijkse gebitsverzorging, megapack met 42 stuks
    Pedigree
    PEDIGREE Honden Snack Dentasticks Maxi megapack 42 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,85 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Dentastix voor kleine honden, megapack met 70 stuks voor dagelijkse gebitsverzorging
    Pedigree
    PEDIGREE Honden Snack Dentasticks Mini megapack 70 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,41 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Finevo hondenvoer lam, geschikt voor gevoelige honden
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Sensitive Dog lam 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Naturel Hondenvoer Senior, 12 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer senior souplesse 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,16 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Adult hondenvoer met gevogelte en groenten, 12 kilogram
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer adult kip 12 kg.
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 203 Beoordelingen.
    prijs — 34,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,89 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Voeders hondensnack met kip en eend in zak
    Voskes
    VOSKES Kipfilets met eend 400 gr
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Dentastix Daily Oral Care voor middelgrote honden, megapak met 56 stuks
    Pedigree
    PEDIGREE Honden Snack Dentasticks Medium megapack 56 st
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Adult hondenvoer paté verpakking met kalkoen, hart, gevogelte, lever, kalf en lam, suikervrij, 6 maal 300 gram
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondenvoer nat schalen paté 6x300 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,05 € per kg
    Bij afname van 6 Stuks:
    prijs — 4,94 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,74 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Naturel Hondenvoer Weight Control 12,5 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer weight control & sterilised 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,52 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven