Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 01:20. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Vitakraft Beef Stick voor honden met groenten
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick menu
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig op hondenmodel
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon zwart 20 mm, 34 - 48 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Multi-Vit Laveta supplement voor honden ter ondersteuning bij haaruitval en jeuk
    Beaphar
    BEAPHAR Multi-vit Hond 50ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 227,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met metalen mesjes voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar furmaster klein
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Lederen hondenhalsband met metalen gesp
    KARLIE
    KARLIE Halsband Rondo leer bruin 24 mm, 42 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart katoenen touw hondenspeelgoed met knopen en franjes
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed met touw en twee tennisballen
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw met tennisballen Jef
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte speurlijn voor honden met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Trainingslijn Art Sportiv Plus nylon zwart 15 mm, 5 m
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Knuffeldier schaap
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed aap Jeppe
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met riem en karabijnhaak voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof blauw, S 5 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Delicious Chews hondensnack in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwknopen kip L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 70,77 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed stoffen bal
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed puppy snuffelbol Izzy
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met metalen borstelharen en handvat
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar roskam met 27 roterende pinnen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenriem met handlus en karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon blauw 25 mm, 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs knuffel konijn met roze accenten
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed konijn Snoet
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Duo Twist Rund hondenkauwsnack in verpakking
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Twist Duo rund M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karlie Logo poepzakjesdispenser met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE poepzakjeshouder zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Oog- en oorreinigingsdoekjes voor huisdieren, 30 stuks
    Beaphar
    BEAPHAR Pet wipes tbv ogen & oren 30 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele voerbak met roestvrijstalen schalen
    Ferplast
    FERPLAST Voerbakhouder, Duo Feed 01 kunststof bruin met 2 RVS bakken 0,85 L per bak
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Weight Control hondenvoer voor volwassen honden in een vergelijking tussen het oude ontwerp en het nieuwe, recyclebare verpakkingsontwerp.
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Weight Control S/M kip 2,3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,24 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenriem met karabijnhaak en Karlie logo
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon grijs 25 mm, 1,8 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Oranje speelplaatsbal van kunststof
    KARLIE
    KARLIE Hondenspeelgoed rubberen bal oranje Ø 7 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Diverse hondenriemen van leer met karabijnhaken
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer zwart 16 mm, 200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar oogdruppels voor honden en katten, nieuwe verpakking, dezelfde kwaliteit
    Beaphar
    BEAPHAR Diagnos oogdruppels, 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rode Karlie hondenriem met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon rood 25 mm, 1,8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Shampoo voor zwarte vacht met salie en Aloë Vera
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo tbv zwarte vacht 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Biologische voeding blik met rundvlees voor honden van alle leeftijden
    Biofood
    BIOFOOD Organic hondenvoer nat rund 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met haren voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar massageborstel M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Beef Stick voor honden met mineralen en vitaminen
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick junior met mineralen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig op een hondenpop
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon blauw 20 mm, 34 - 48 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior hondenvoer met lam en aardappelen voor honden vanaf zeven jaar
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Senior S-XL lam met aardappelen 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FURminator ondervachtborstel voor kleine honden met korte vacht in verpakking
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam kort haar S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Bladvormig hondenspeelgoed met touw
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed jungle blad
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed basketbal met touw
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed basketbal met touw
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Vital Style Adult Energy hondenvoer, 10 kilogram
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Energie 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 52,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,30 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Leren hondenhalsband met metalen gesp en D-ring
    KARLIE
    KARLIE Halsband Rondo leer zwart 27 mm, 47 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven