Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 00:14. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Hondentuig met blauwe riemen op een hondenpaspop
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon blauw 25 mm, 60 - 76 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dierenborstel met metalen borstelharen en kunststof handvat
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar trekborstel groot
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Beef Stick voor honden, gemaakt van meer dan 85 procent vlees
    Vitakraft
    VITAKRAFT beefstick hond blauw grijs
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verbeterde verpakking van Eukanuba Puppy droogvoer met ongewijzigd hoge kwaliteit en recyclebare verpakking.
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup Junior L/XL lam & rijst 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar puppy shampoo fles met kamille en aloë vera
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo puppy 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Delicious Chews hondensnacks, 5 stuks
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwknopen kip S
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 69,29 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele kam van kunststof voor dierverzorging
    Ferplast
    FERPLAST Netenkam, wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Combi-Pack Puppy tandverzorgingsset met tandenborstel en vingerling voor het reinigen van puppy tanden
    Beaphar
    BEAPHAR Combipak Tandpasta & borstel voor hondenpuppy
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar No Stress verdamper en vulling voor honden
    Beaphar
    BEAPHAR No Stress Hond verdamper met vulling 30 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe hondenriem met handlus
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon blauw 25 mm, 1,8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Vitakraft Pure Lamb Duo Fish hondensnack verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Lam en Vis 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Vital Style Senior hondenvoer
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Senior 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hondenriem met twee karabijnhaken
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv nylon zwart 10 mm, 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sleutelhanger met karabijnhaak en lus
    Ferplast
    FERPLAST Honden reisband
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hartvormig doosje met Beeztees logo
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed puppy hartslag simulator
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig op een hondenpop
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon grijs 25 mm, 60 - 76 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Vitakraft Bonas calcium botten met lamsvlees voor honden in zak
    Vitakraft
    VITAKRAFT Bonas Calciumbotten 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Delicious Chews voor honden, 2 stuks
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwknopen kip M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 67,86 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart hondentuig met verstelbare riemen en metalen gesp.
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv nylon zwart 15 mm, 35 - 50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig met verstelbare riemen op een hondenmodel
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon blauw 20 mm, 45 - 57 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed van hout met touwlus
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw met hout Dirk
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Leren hondenhalsband met metalen gesp en D-ring
    KARLIE
    KARLIE Halsband Rondo leer zwart 32 mm, 57 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar shampoo voor witte vacht in transparante fles
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo tbv witte vacht 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar No Stress Spot On voor honden om ongewenst gedrag te kalmeren en te verminderen.
    Beaphar
    BEAPHAR No Stress Spot On Hond, Anti stressmiddel 3 pip
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Speelgoed voor honden in de vorm van een American football met touw
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed rugbybal met touw
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof rood, S 5 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hondenkooi met handgreep en bodemplaat
    KARLIE
    KARLIE Transportkooi / bench metaal met 2 deuren 109x70x76 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 89,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hondenharnas op een hondenpop
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon grijs 20 mm, 45 - 57 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Intelligentiespeelgoed voor honden van hout met twee schuifjes
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed trainingsspel Nanyo
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Verpakking Royal Canin Maxi Light Weight Care droogvoer voor honden
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Maxi Light Weight Care 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dierenkam voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar kam met roterende pinnen
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Transportbox voor huisdieren met metalen roosterdeur en handgreep
    SAVIC
    SAVIC Reisbench roze 56 x 37 x 33 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bruine lederen hondenriem met zilverkleurige details
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer bruin 18 mm, 200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Hondentuig op een hondenpop.
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon grijs 20 mm, 34 - 48 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Zwart katoenen touw hondenspeelgoed met knopen en franjes
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe gymnastiekbal
    KARLIE
    KARLIE Rubberen bal, in verschillende kleuren, 5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven