Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 22:55. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Mr Beef Snack runderoren in verpakking
    Mr. Beef
    MR BEEF Runderoren 5 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,92 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen kom
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Orion KC54, RVS, 0,85 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte leren hondenriem met karabijnhaak en verstelbare lengte
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer zwart 18 mm, 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Antos Premium White kauwstaven voor honden
    Antos
    ANTOS 7/8" Mini roll white 3 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 116,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hondenriem met karabijnhaak en handlus
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon zwart 25 mm, 1,8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Antos hondenbot van runderhuid met etiket
    Antos
    ANTOS Rugbybal 5¾"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met draadborstels voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar trekborstel klein
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Anti-klit spray voor honden en katten
    Beaphar
    BEAPHAR Bio Anti-klit spray 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Nutri Fit Adult hondenvoer met kip
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Nutri-Fit L 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Shampoo voor lange vacht
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo tbv langharige vacht 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van Vitakraft Pure Beef Strips hondensnacks
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Pens 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden met riem en karabijnhaak
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof blauw, M 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood darmflora bonbons voor honden
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet maxi pens 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs luiaard knuffeldier
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed luiaard Mees
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondensnacks rijst en kip
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Hondenknotsjes 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    KARLIE Hondenriem rollijn Flexi Classic Cord M zwart, 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style Adult hondenvoer met lam in blik
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer ADULT LAM natvoer blik 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    KARLIE Hondenriem rollijn Flexi Classic Cord S rood, 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Verpakking Vitakraft Treaties Bits hondensnacks met kip en vlierbes
    Vitakraft
    VITAKRAFT Treaties Bits Superfood 100 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondensnacks Cookies Maxi bones, botvormige koekjes, verpakking met afbeelding van een dalmatiër en een honderd procent kwaliteitszegel.
    Voskes
    VOSKES Maxi kluiven 750 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden met karabijnhaak
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, XS 3 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack kippenborststrepen verpakking voor honden
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Kippenborststreepjes 90 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,78 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof frame voor dakraam met verduisteringsrolgordijn
    Ferplast
    FERPLAST Deur KIT 407 voor hondenluik Swing 11, wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hond met rood hondentuig.
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon rood 25 mm, 60-76 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Dental Poeder voor tandverzorging voor honden en katten
    Beaphar
    BEAPHAR Dental poeder 75 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • FURminator hulpmiddel voor het verwijderen van dierenharen voor vachtverzorging
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam deshedding lang haar XS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Royal Canin Maxi Digestive Care hondenvoerverpakking
    RoyalCanin
    ROYAL CANIN Hondenvoer Maxi Digestive Care 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dierenborstel met metalen borstelharen en kunststof handvat
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar trekborstel groot
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style droogvoer Pup en Junior voor honden, 3 kilogram
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Junior 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,42 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs leidtouw van gevlochten materiaal met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Trainingslijn nylon grijs 6 mm, 10 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dubbele hondenbak van kunststof
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Party 16 dubbel 0,7 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hondenriem van nylon met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon rood 25 mm, 2 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Beaphar Chiot Puppy Shampoo voor puppy's met aloë vera en kersenbloesemextract
    Beaphar
    BEAPHAR shampoo puppy 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Beef Stick voor honden, gemaakt van meer dan 85 procent vlees
    Vitakraft
    VITAKRAFT beefstick hond blauw grijs
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauw hondentuig op een hondendummy
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon blauw 25 mm, 47 - 65 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hondenriem met twee karabijnhaken
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv nylon zwart 15 mm, 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven