Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 21:55. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Beaphar droogshampoo voor honden
    Beaphar
    BEAPHAR Bio droogshampoo 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenharnas op een hondenmodel
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon grijs 25 mm, 47 - 65 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Hondenharnas op een hondenattractie
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon rood 25 mm, 47 - 65 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Antos Superior hondenkauwsnack van natuurlijk runderhuid in de vorm van een schoen
    Antos
    ANTOS Kauwschoen 5"
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 147,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed van katoentouw met houten element
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed slingerbal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Country No Grain droogvoer voor volwassen honden met kip
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Country zonder graan kip 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,78 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met metalen kam voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar furmaster groot
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwart hondentuig op een hondenpop
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon zwart 25 mm, 53 - 65 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Vitakraft Beef Stick voor honden met kalkoen
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick met kalkoen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voederbak voor huisdieren met rubberen ring
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Mira KC70, wit gelakt metaal, 0,25 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen voerbak met rubberen ring
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Nova KC72, RVS, 0,5 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte speurlijn voor honden met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Trainingslijn Art Sportiv Plus nylon zwart 15 mm, 10 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Mr. Beef Snack gedroogd rundvlees 100 g
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Rookvlees rund 100 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele hondenvoerbak met voer en water op een dienblad
    Ferplast
    FERPLAST Voerplateau met 2 geïntegreerde voer- waterbakken
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Peelinghandschoen voor lichaamsverzorging
    KARLIE
    KARLIE Verzorgingshandschoen, rood
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Slapend pluche schaap
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed puppy schaap
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Chicken Filets hondensnack in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Kip 80 gram
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof rood, M 5m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen voerbak met rubberen ring
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Nova KC76, RVS, 0,9 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drontal Pup Suspensie 50 ml voor honden
    Drontal ontwormingsmiddel hond pup 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte kunststof hondenvoerbak
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Mira KC70, zwart gelakt metaal, 0,25 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Bonas kauwstaven met kip en kaas voor honden in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Bonas Stick Kip en Kaas 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondenkluiven met rundvleessmaak
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Halter rundvlees M 3 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,08 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes Trio Twist rundvlees hondenkluiven
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Twist Trio rund M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verstelbare hondenriem met karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon grijs 25 mm, 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar kattenshampoo voor katten met macadamiaolie en aloë vera
    Beaphar
    BEAPHAR Kattenshampoo 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Puppy droogvoer met verbeterde, recyclebare verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup L kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar tandpasta en dubbele tandenborstel voor honden en katten verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Tandpasta en tandenborstel voor hond en kat
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met riem en karabijnhaak voor honden
    Flexi
    KARLIE Hondenriem rollijn Flexi Classic Cord S blauw, 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Knuffeldoekje met apenkop voor baby's
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed knuffeldoek aap Brono
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sumo hondenspeelgoed van rubber
    KARLIE
    KARLIE Hondenspeelgoed Sumo Play dental
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Adult hondenvoer met kalkoen, graanvrije recept in een verpakking van 3 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer Adult graanvrij kalkoen 3+1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,69 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style hondenvoer voor puppy's en jonge honden in blik
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer PUP + JUNIOR natvoer blik 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks runderhuid spaghetti twist
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Spagetti white 20 cm 8 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 46,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte lederen hondenriem met zilverkleurige hardware
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer zwart 18 mm, 200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rood hondentuigje op hondenmodel
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon rood 20 mm, 45 - 57 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven