Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 20:44. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Gele rubberbal
    KARLIE
    KARLIE Rubberen bal, in verschillende kleuren, 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar vlooien-shampoo voor honden vanaf 6 maanden, doodt vlooien, tot 2 weken werkzaam.
    Beaphar
    BEAPHAR Vlooienshampoo knockdown tbv hond 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van Vital Style Adult Original hondenvoer
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Adult 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,17 € per kg
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Vitakraft Beef Stick met lam voor honden
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick met lam
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Bonbons Extra Weerstand schapenvet zeewier voor honden
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet maxi zeewier 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hondenriem van nylonweefsel met karabijnhaak en handlus
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Plus nylon zwart 25 mm, 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Vital Style Adult hondenvoer met kip in blik
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer ADULT KIP natvoer blik 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig op hondendummy
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon zwart 25 mm, 60-76 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • FURminator Undercoat deShedding Tool verpakking voor middelgrote honden met korte vacht
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam deshedding kort haar M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondentuig op honden dummy
    KARLIE
    KARLIE Hondentuig Art Sportiv Premium nylon zwart 20 mm, 45 - 57 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Finevo Junior hondenvoer met kip, verpakking van 3 kg
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer droog Junior Dog kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bruine lederen hondenriem met zilverkleurige details
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer bruin 18 mm, 240 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Lederen hondenriem met metalen gesp en klinknagels
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer zwart 12 mm, 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen voerbak met rubberen ring
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Nova KC78, RVS, 1,5 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Voskes hondensnacks van kippenborst
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Kippenborst 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Universeel gereedschap voor het openen van verpakkingen
    Ferplast
    FERPLAST Poepschepje Nippy
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style Senior hondenvoer in blik
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer SENIOR natvoer blik 400 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Karlie 30:15 hondenspeelgoed tennisbal met touw
    KARLIE
    KARLIE Tennisbal met touw, geel, Ø 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Rabbit Strips hondensnack in recyclebare verpakking met de vermelding: minder plastic met dezelfde inhoud.
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Rabbit 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Universele shampoo voor honden met macadamia-olie en aloë vera
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo universeel 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen voerbak met rubberen ring voor huisdieren
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Nova KC70, RVS, 0,2 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauwe Flexi rollijn met karabijnhaak voor honden
    Flexi
    KARLIE Hondenriem rollijn Flexi Classic Cord XS blauw, 3 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondenkoekjes kip sushi van Voskes
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Kip Sushi 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Autostoel beschermdeken voor honden met accessoires
    KARLIE
    KARLIE Autostoel beschermingsdeken zwart 145x150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba hondenvoer voor puppy's met lam en aardappelen in blik
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Puppy S-XL lam met aardappelen 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar No Stress tablettenverpakking voor honden en katten ter vermindering van gedragsproblemen
    Beaphar
    BEAPHAR No Stress Tabletten, Anti stressmiddel voor hond en kat 20 st
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Universele shampoo voor honden
    Beaphar
    BEAPHAR shampoo universeel 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,75 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Bonas Pure Chicken kauwsnacks voor honden in recyclebare verpakking
    Vitakraft
    VITAKRAFT Bonas Stick Kip 80 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Antos Rolls hondensnacks met lamsvlees, 20 stuks
    Antos
    ANTOS Rolls lam 20 st
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 19,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Katoenen touw hondenspeelgoed met hout
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw met hout Osa
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele borstel voor dierenverzorging met borstelharen en staaldraadborstelharen
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar stiftborstel klein
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Vita Veggies Stickies hondensnack met kaas en aardappel, zonder granen en toegevoegde suikers, gemaakt in Duitsland
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kaas/aardappel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Puppy hondenvoer met kalkoen en wortelen, geschikt voor puppy's van 1 tot 12 maanden
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer nat Puppy S-XL kalkoen met wortelen 400 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ovaal hondenbed van kunststof
    KARLIE
    KARLIE Hondenmand Domus chocolade mocca 50 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, S 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen kom
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Orion KC60, RVS, 4,5 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven