Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 19:50. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Frontline Spray ter bestrijding van parasieten bij honden en katten
    Frontline
    Frontline Spray 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 45,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verbeterde verpakking Eukanuba Puppy hondenvoer, ongewijzigde hoge kwaliteit
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Pup Junior S/M lam & rijst 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar omgevingsspray voor insectenbestrijding binnenshuis
    Beaphar
    BEAPHAR Omgevingsspray 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 55,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vital Style hondendroogvoer voor puppy's en jonge honden, 10 kilogram
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Junior 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 45,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba droogvoer voor honden, verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Mature S kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik Finevo Premium diervoeder met kip en wortel voor actieve honden
    FINEVO
    FINEVO Hondenvoer nat Active Dog kip met wortel 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele voerbak met roestvrijstalen schalen
    Ferplast
    FERPLAST Voerbakhouder, Duo Feed 01 kunststof bruin met 2 RVS bakken a 1 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Universele shampoo voor honden
    Beaphar
    BEAPHAR Hondenshampoo universeel 1 L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenriem van nylon met handlus en karabijnhaak
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Art Sportiv Premium nylon zwart 25 mm, 2 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos runderroodvlees gedroogd vlees voor honden in verpakking
    Antos
    ANTOS Runderroodvlees 100 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Logo, Adult Maxi droogvoer voor volwassen honden vanaf 25 kilogram met gevogelte en groenten, zak van 12 kilogram.
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer adult maxi kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,89 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Schapenvet Zalm Bonbons Omega 3 en 6 voor honden
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet maxi zalm 40 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenveiligheidsgordel met karabijnhaak en autostoelgesp
    Ferplast
    FERPLAST Veiligheidsriem voor honden
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes hondenkauwsnack Trio Twist Kip
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Twist trio kip M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos runderhuid snack in transparante zak voor honden
    Antos
    ANTOS Geperste staaf 5" 15 mm 4 st
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,14 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Mature droog hondenvoer, verbeterde verpakking
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Mature M kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met band en karabijnhaak voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof zwart, S 500 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met riem en karabijnhaak voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof zwart, M 5 m
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Hondenspeelgoed van touw met bal en handvat
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed touw met tennisbal Ya
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Vergelijking tussen oude en nieuwe verpakking van Eukanuba Weight Control hondenvoer voor kleine en middelgrote rassen. Recyclebare verpakking.
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Weight Control S/M kip 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 53,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Antos runderhuid hondensnacks
    Antos
    ANTOS Roll sticks 5" 7 - 8 mm 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 38,24 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Dentastix Daily Oral Care voor grote honden vanaf 25 kg, 4 stuks
    Pedigree
    PEDIGREE Honden Snack Dentasticks Maxi Single 154 gr 4 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,61 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack eendenborststrepen voor honden
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Eendenborst 90 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,78 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen schaal
    Ferplast
    FERPLAST Voerbak Orion KC56, RVS, 1,8 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking hondenluier maat 4
    KARLIE
    KARLIE Beschermbroekje nr. 4, 50 x 59 cm, zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Dubbele voerbak met roestvrijstalen schalen
    Ferplast
    FERPLAST Voerbakhouder, Duo Feed 01 kunststof bruin met 2 RVS bakken a 3,6 ltr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Country No Grain droogvoer voor volwassen honden met kip
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Country zonder graan kip 13 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 57,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,46 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar DIMETHIcare Line-On voor honden 15-30 kg
    Beaphar
    BEAPHAR DIMETHI Care line on Honden 15-30kg 6st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knuffeldier eend
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed eend Jago
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Geel LED armband voor veiligheid
    KARLIE
    KARLIE Halsband geel met LED verlichting, 65 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hondenborstel met metalen borstelharen voor vachtverzorging
    KARLIE
    KARLIE Hondenhaar roskam met ronde pinnen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Vita Veggies Stickies voor honden met zoete aardappel en wortel, zonder granen en zonder toegevoegde suiker
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack wortel/zoete aardappel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Adult hondenvoer met kip, gemaakt in Duitsland
    Mr. Beef
    MR. BEEF Hondenvoer droog Premium adult glutenvrij kip 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Treaties Bits hondensnack met kip, zonder toegevoegde suiker en graan
    Vitakraft
    VITAKRAFT Treaties Bits Bacon-Style Kip 120 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,58 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Antos Rolls hondensnacks met rundvlees, 20 stuks
    Antos
    ANTOS Rolls rund 20 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 19,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dierenhaar verwijderaar handschoen met noppen
    Borstelhandschoen tbv verwijderen hondenhaar
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven