Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 02-10-2026 om 18:49. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Honden

771 resultaten
(775 varianten)
Artikellijst overslaan
  • BF Petfood Bonbons Omega 3 en 6 met schapenvet en zalm voor mini honden, circa 80 stuks
    Biofood
    BIOFOOD Schapenvet mini zalm 80 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking honden droogvoer voor puppy's en kleine rassen
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer geperste brokken Natural mini/pup 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,70 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Haring met spiraalpatroon en ringoog
    KARLIE
    KARLIE Aanlegspriaal, 43 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Milquestra ontwormingsmiddel voor kleine honden en puppy's, 2 tabletten
    Beaphar
    BEAPHAR Milquestra Ontwormingsmiddel hond pup <10 kg, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,23 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knuffeldier aap
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed aap Vik
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Meat Roll hondenvoer verpakking
    Fokker
    FOKKER Meat roll rund zalm 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos geperst bot stierenpees rundvlees 21 centimeter
    Antos
    ANTOS Kauwbot geperst been bullepees 21 cm 1 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,09 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos runderpens hondensnack, 100 gram
    Antos
    ANTOS Pensstaafjes 100 gr
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eukanuba Senior droogvoer voor honden vanaf 10 jaar, 3 kilogram
    Eukanuba
    EUKANUBA Hondenvoer Senior M kip 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar Oorreiniger voor honden en katten in nieuwe verpakking
    Beaphar
    BEAPHAR Oorreiniger, 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood complete maaltijd voor honden met kip en lam, 630 gram
    Biofood
    BIOFOOD Vleesvoeding compleet lam 7 x 90 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood complete vleesmaaltijd kip en zalm voor honden, verpakking van 630 gram
    Biofood
    BIOFOOD Vleesvoeding compleet zalm 7 x 90 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FURminator Undercoat deShedding Tool voor honden, maat M, in doos
    FURminator
    FURMINATOR Hondenhaar vachtkam lang haar M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • BF Petfood Naturel Hondenvoer Control Sterilised & Urinary voor kleine rassen, 5 kilogram
    Biofood
    BIOFOOD Hondenvoer control sterilised & uninary 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,70 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Antos geperste botpens 21 cm rund, een hondenbot
    Antos
    ANTOS Kauwbot geperst been pens 21 cm 1 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,09 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Special-Fit 2 hondenvoer voor kleine hondenrassen, 2,5 kilogram verpakking
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Special-Fit 2 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee Karlie 30:15 tennisballen voor honden met pootafdruk
    KARLIE
    KARLIE Tennisbal geel, Ø 6 cm, 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking met Vitakraft Delicious Chews voor honden, 5 stuks, zonder toegevoegde suiker en zonder toevoegingen
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack kauwrollen kip M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 58,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Pure Duck Filets voor honden, graanvrij en zonder toevoegingen
    Vitakraft
    VITAKRAFT Vleesstrips Eend 80 gram
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    FLEXI Hondenriem Black design kunststof zwart, M 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beaphar vlooienshampoo voor honden vanaf 6 maanden, doodt vlooien en is tot 2 weken werkzaam.
    Beaphar
    BEAPHAR Vlooienshampoo tbv hond 200 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knuffel octopus met acht armen
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed octopus Okki
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Beef Stick voor honden
    Vitakraft
    VITAKRAFT Hondensnack, beefstick met rund
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 0,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voskes Hondensnacks Dentastick Medium in een transparante verpakking
    Voskes
    VOSKES Hondensnack Dentasticks M 24 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,57 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pedigree Mini Adult hondenvoer met gevogelte en groenten in een zak van 1,4 kilogram
    Pedigree
    PEDIGREE Hondenvoer adult mini kip 1,4 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,46 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mr. Beef Snack runderoren, hondensnack in verpakking
    Mr. Beef
    MR.BEEF Hondensnack Runderoren 200 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte Flexi rollijn voor honden
    Flexi
    KARLIE Hondenriem rollijn Flexi Classic Cord S zwart, 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Kameleon knuffel voor honden met touwpootjes
    beeztees
    BEEZTEES Hondenspeelgoed kameleon Kodi
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitalstyle Adult Mini droogvoer voor honden, verpakking van 3 kg
    VitalStyle
    VITALSTYLE Hondenvoer Adult klein 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fokker Opti-Grow puppy- en juniorhondenvoer met kip in een verpakking van 30-80 kilogram
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Opti-Grow L, 2,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 18,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte hondenriem van leer met metalen gesp
    KARLIE
    KARLIE Hondenriem Rondo leer zwart 18 mm, 240 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Vlooienkam met handvat
    Ferplast
    FERPLAST Vlooienkam, GRO 5838
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ovaal hondenbed van kunststof
    KARLIE
    KARLIE Hondenmand Domus chocolade mocca 60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexi rollijn met band en karabijnhaak
    Flexi
    FLEXI Hondenriem New Comfort kunststof blauw, L 8 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 25,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Fokker Weight-Fit hondenvoer met kip voor alle hondengroottes
    Fokker
    FOKKER Hondenvoer Weight-Fit 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Treaties Bits leverworst hondensnack in zak
    Vitakraft
    VITAKRAFT Treaties Bits Leverworst 120 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,58 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Andere categorieën binnen Honden

naar boven