Afbeelding 1 van 3
Wand- en Vloertegel Verona zwart 32x62,5 cm
19,95 €*/ m²
(19,95 €*/ Pak)Bij afname van 48 Pak:
18,95 €*/ m²
(18,95 €*/ Pak)- Kleurfamilie: Zwart
- Tegeloppervlak: Mat
- Materiaal: Keramische tegels
équivalent
1 Pak
Gemakkelijk laten bezorgen
- Levertijd 5-9 werkdagen
HORNBACH Breda
Afhalen in de vestiging (gratis)
- Plan zelf je afhaalmoment
- 48 Pak op voorraad in jouw vestiging
- Tegels, gang 20
Artikeldetails
Gebied overslaan
- Type artikelTegel
- UitvoeringVloertegel, Wandtegel
- SerieVerona
- GebruiksmogelijkhedenBinnen, Buiten
- ToepassingsgebiedVloer, Wand
- RuimtesBadkamer, Keuken, Gang / hal, Verkoopruimte, Woonkamer
- MateriaalKeramische tegels
- KleurfamilieZwart
- KleurZwart
- OptiekMarmer uiterlijk
- TegeloppervlakMat
- Aantal digitaalprint-decors ca.20 Stuks
- Afmetingen fabrikant breedte x lengte x dikte in cm32.0 x 62.5 x 0.9 cm
- Nominale afmeting in cm30 x 60
- Dikte0,9 cm
- Sortering1. Keus
- Slijtgroep/Diepe slijtage2
- AntislipR 9
- VorstbestendigJa
- Geschikt voor vloerverwarmingJa
- RandafwerkingPersrand
- Gewicht per pak19,9 kg
- Het land van herkomstSpanje
- KenmerkBij de orderverzameling wordt gelet op een uniform batch- en calibernummer. Mocht de door jou gewenste hoeveelheid van één uniform batch- en calibernummer niet voorradig zijn, kan er een langere levertijd ontstaan.
- Aanwijzing met betrekking tot de maatgegevensBij het afkoelen na het verbrandingsproces doorlopen de tegels een natuurlijk krimpproces. Daardoor kan er bij verschillende producties sprake zijn van verschillende maten. Afwijkingen van de nominale afmetingen ten opzichte van de afmetingen bij fabricage kunnen productietechnisch niet worden vermeden. Bij gerectificeerde tegels kan de afmeting kleiner zijn dan de nominale afmeting, afhankelijk van de oorspronkelijke afmeting.
- Aanwijzing voor tegelinkoopBereken het oppervlak waarop de tegels moeten worden gelegd. Reken daarbij 5-10 % snijafval, afhankelijk van of de ruimte rechthoekig is of niet. Kleurafwijkingen met eerdere leveringen of de monsters in de vestiging zijn mogelijk en kunnen productieafhankelijk niet altijd worden vermeden. Controleer vóór het leggen van de geleverde goederen altijd of de inhoud van de partij uniform is. Partij- en maatverschillen tussen verschillende formaten in een serie kunnen niet worden vermeden.
- Geschikt lijmtype volgens EN 12004+A1C2T, C2TE, C2TES1
- AKNJ3JT
- EAN8430615088223
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .
Verder kijken?
Reviews
Gebied overslaan
Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.