Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uur
za: 08:00 - 18:00 Uur
zo: 10:00 - 17:00 Uur
Je hebt deze informatie uitgeprint op 15-06-2025 om 22:30. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.
Afbeelding 1 van 5
Ecostyle

ECOSTYLE Aaltjes tegen rupsen goed voor 10-60 m²

26,90 €*/ Stuks
Art.nr. 6368788
  • Uitvoering: Nematoden
  • Geschikt tegen: Rups
  • Gebruiksmogelijkheden: Buiten
Meer artikeldetails
Gemakkelijk laten bezorgen
  •  
  • Levertijd 3 werkdagen
HORNBACH Breda
  • Online bestelbaar

Artikeldetails

Gebied overslaan
  • Type artikel
    Nuttig organisme
  • Uitvoering
    Nematoden
  • Gebruiksmogelijkheden
    Buiten
  • Ruimtes
    Tuin
  • Toepassingsgebied
    Struiken en planten
  • Toepassing
    Ongediertebestrijding
  • Geschikt tegen
    Rups
  • Toepassingsduur
    April, Mei, Juni, Juli, Augustus, September, Oktober, November
  • Voldoende voor een oppervlak van
    35 m²
  • Inhoud
    10.000.000 Stuks
  • Optimale temperatuur
    10 °C - 10 °C
  • Methode
    Biologische processen
  • EAN
    8711731022545

Omschrijving

Gebied overslaan
Last van afgeknabbelde bladeren of zelf klale planten en struiken? Bestrijd effectief met aaltjes rupsen & larven bladwesp. 100% natuurlijk. Rupsen kunnen een ware plaag vormen in moestuin en siertuin. Door middel van de aaltjes als blad- of planttoepassing is het mogelijk om de rupsen direct te bestrijden. De aaltjes tegen rupsen kunnen worden toegepast zodra er sprake is van een plaag en de temperatuur tenminste 10°C is.

Aaltjes zijn microscopisch kleine wormpjes die van nature in de bodem zitten. Het zijn de natuurlijke vijanden van allerlei plagen. Aaltjes dringen hun prooi binnen en gebruiken die als voedselbron en broedkamer. Daardoor gaat de prooi binnen een paar dagen dood. Uit de dode prooi komen weer nieuwe aaltjes.

Pluspunten:


🔨Natuurlijk bestrijden

🔨Geschikt voor 60 m²

🔨Niet schadelijk voor de plant

🔨Na ontvangst gekoeld bewaren in de koelkast

LET OP Omdat deze Aaltjes speciaal voor jou ingepakt en verstuurd zijn, komt het recht van retour te vervallen.

Productveiligheid

Verantwoordelijk voor productveiligheid zie .

Reviews

Gebied overslaan

Doener. We hebben je hoog zitten. En jouw mening ook. Help andere doeners en vertel wat je van onze artikelen vindt! We controleren onze reviews ook op echtheid; automatisch en door onze mensen. Betalen voor reviews? Dat doen we niet. Bekijk eenvoudig al onze reviewvoorwaarden.

naar boven