Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 07:04. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Sierbestrating

792 resultaten
(981 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Big Bag gevuld met rubbergranulaat op pallet
    Excluton
    EXCLUTON Split Ardenner geel 8-16 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,20 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze tegel met houtlook
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone lignum grijs 60 x 40 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 47,92 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx modern wit zwart genuanceerd 40 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 98,75 € per m²
    Bij afname van 192 Stuks:
    prijs — 3,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 90,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen straatsteen voor buiten
    Diephaus
    DIEPHAUS Betontegel antraciet 30 x 30 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,00 € per m²
    Bij afname van 168 Stuks:
    prijs — 1,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Donkere straatsteen
    Excluton
    EXCLUTON stapelblok Granibiels getrommeld nero 60 x 14 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,58 € per m
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 12,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,50 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen straatsteen
    4 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zandsteen 25 x 16,5 x 15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 182,89 € per m²
    Bij afname van 84 Stuks:
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 171,05 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vier grijze straatstenen van graniet
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone starter grijs 40 x 40 x 4 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,94 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante betonnen terrastegel
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone duocera basalt 60 x 60 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 33,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 94,17 € per m²
    Bij afname van 36 Stuks:
    prijs — 31,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 88,61 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rechthoekige betonstraatstenen, gerangschikt in patronen
    Excluton
    EXCLUTON Straatsteen Abbeystones getrommeld montecassino 20 x 5 x 7 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 8,64 m²:
    prijs — 31,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Enkele betonnen straatsteen
    2 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion beige rood 25 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 119,35 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vloerbedekking met houtlook
    Excluton
    EXCLUTON Terrastegel+ met facet grijszwart, 20 x 30 x 4 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,50 € per m²
    Bij afname van 224 Stuks:
    prijs — 1,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,83 € per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Naadloze textuur van rechthoekige isolatieplaten
    Excluton
    EXCLUTON Straatsteen 60Plus Soft Comfort nero 21 x 7 x 8 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 7,7 m²:
    prijs — 31,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gator Nitro voegzand in een zwarte emmer met roze deksel
    Excluton
    GATOR Nitro Sand voegzand zwart 18,14 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,39 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Donkergrijze tegel met mat oppervlak
    Excluton
    EXCLUTON Terrastegel 60Plus Soft Comfort grijs zwart 60 x 60 x 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,72 € per m²
    Bij afname van 21 Stuks:
    prijs — 13,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,64 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gator XP G2 intelligent polymeervoegzand voor bestrating 20 kilogram antraciet (Image AI modified or generated)
    Excluton
    GATOR XP Sand G2 polymeerzand zwart 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 52,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,63 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Muur van betonstenen
    Excluton
    EXCLUTON stapelblok Granibiels graniet grijs 60 x 14 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 11,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tegelpatroon
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd Cemento Scuro grijs 80 x 40 x 3 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 68,28 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag sierkiezel op pallet
    Excluton
    EXCLUTON Grind Flachkorn bruin/grijs 8-16 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 359,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,36 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante betontegel voor buiten
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iSe pure graphit grafiet 50 x 50 x 4 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,40 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tegelvoorbeeld met steeneffect
    Paradyz
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd Burlington rust 60 x 60 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,42 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 10,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 28,89 € per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Muur van natuursteenstrips
    Excluton
    EXCLUTON stapelblok Catrock grijs zwart 31 x 11,5 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 216 Stuks:
    prijs — 2,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Close-up van decoratieve kiezels
    Excluton
    EXCLUTON Siergrind Morane bruin-grijs 8-16 mm, levering per pallet van 48 x 25 kg zakken
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,20 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,18 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen borduursteen met uitsparing
    Diephaus
    DIEPHAUS Afvoerkanaal beton grijs 100x16x16 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 90,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 90,00 € per m
    Bij afname van 20 Stuks:
    prijs — 80,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 80,00 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele betonklinker
    Lusit
    LUSIT stapelblok schelpkalk 30 x 15 x 12,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 102,63 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Straatsteen met houtnerf
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone lignum structuur kwartsiet 60 x 30 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 38,61 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS pallisade schelpkalk 50 x 25 x 5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,80 € per m
    Bij afname van 120 Stuks:
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,00 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs straatsteen
    3 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small graniet 20 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 165,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen putring
    Lusit
    LUSIT schachtring grijs 100 x 50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 75,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag gevuld met stenen op pallet
    Excluton
    EXCLUTON Split Carrara wit 9-12 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 348,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,35 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen
    Flairstone
    DIEPHAUS Betontegel 100 x 50 x 5 cm grijs
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 29,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,80 € per m²
    Bij afname van 24 Stuks:
    prijs — 28,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 56,80 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve tegel met steenlook.
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd multi colour 60 x 60 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 38,75 € per m²
    Bij afname van 64 Stuks:
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,81 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tegel met steendecor
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd Urban 2.0 desert 120 x 60 x 2 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,65 € per m²
    Bij afname van 30 Stuks:
    prijs — 22,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,18 € per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gator Nitro voegzand in emmer, geschikt voor voetgangerstoepassingen
    Excluton
    GATOR Nitro Sand voegzand beige 18,14 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,39 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Lusit
    LUSIT straatsteen trend palladium donker grijs 24 x 16 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 12,9 m²:
    prijs — 29,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen bestratingssteen
    3 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small schelpkalk 20 x 10 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 170,00 € per m²
    Bij afname van 252 Stuks:
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 160,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen koppelstenen
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone modern schelpkalk wildverband 5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 60,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 12 m²:
    prijs — 56,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Sierbestrating

Populaire filters in het assortiment Sierbestrating

Andere categorieën binnen Sierbestrating

naar boven