Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 03:45. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Sierbestrating

792 resultaten
(981 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Grijze plantenbaksteen met golvend oppervlak
    Lusit
    LUSIT bloembak beton grijs 60 x 40 x 25 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 13,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag met grind op pallet
    Excluton
    EXCLUTON Grind Nero Elegance antraciet 30-60 mm Bigbag 1000 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 239,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,24 € per kg
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tegelpatroon
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd Urban 2.0 gallery 120 x 60 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,65 € per m²
    Bij afname van 30 Stuks:
    prijs — 23,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,92 € per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Rechthoekige straatsteen van beton
    3 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS pallisade antraciet 60 x 20 x 8 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,75 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wandbekleding van steen
    Excluton
    EXCLUTON stapelblok Rockwalling grezzo wildverband
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 63,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 6,5 m²:
    prijs — 60,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grote zak met siergrind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Grind Castle beige/grijs 5-15 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 279,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,28 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen muursteen
    Lusit
    LUSIT stapelblok sahara wit 50 x 25 x 20 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 87,90 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze vloertegel met betonlook
    Excluton
    EXCLUTON Keramische tuintegel Kera Twice fiammato gris 60 x 60 x 4,8 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 62,50 € per m²
    Bij afname van 24 Stuks:
    prijs — 21,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,31 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vloertegels met steenmotief
    Excluton
    EXCLUTON Straatsteen 60Plus Soft Comfort ivory wildverband 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 10,8 m²:
    prijs — 44,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen voor buiten
    2 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone modern schelpkalk 60 x 30 x 5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 7,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,33 € per m²
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 7,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 40,56 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze vloertegel
    3 varianten
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd beton grijs 60 x 60 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 49 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,19 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 11,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,53 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van donkere siersplit
    Excluton
    EXCLUTON Split Ardenner grijs 16-25 mm, levering per pallet van 48 x 25 kg zakken
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,20 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,18 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen bestratingstegel
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStontegel x grijs 60 x 30 x 4 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,50 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gator Nitro voegzand voor voetgangers toepassingen, grijze uitvoering, emmer.
    Excluton
    GATOR Nitro Sand voegzand grijs 18,14 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,39 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag gevuld met siergrind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Limburgs siergrind beige/bruin 8-16 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,20 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big bag met grind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Grind Limburgs bont 2-5 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 149,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,15 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rechthoekige betontegels
    Lusit
    LUSIT straatsteen eco antraciet 30 x 20 x 8 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 9,6 m²:
    prijs — 29,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Stapel straatstenen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx rock schelpkalk 40 x 18 x 8 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 117,19 € per m²
    Bij afname van 120 Stuks:
    prijs — 3,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 110,94 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag gevuld met grind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Split Japans bruin/grijs 8-16 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 153,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,15 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs tegeloppervlak
    Excluton
    EXCLUTON Keramische tuintegel Kera Twice fiammato antracite 60 x 60 x 4,8 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 62,50 € per m²
    Bij afname van 24 Stuks:
    prijs — 21,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,31 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen hoektraptegel voor buitentrappen.
    5 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS traptrede grijs 110 x 32 x 18 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 59,05 € per m
    Bij afname van 18 Stuks:
    prijs — 61,07 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 55,52 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen voor tuin- en landschapsarchitectuur
    Diephaus
    DIEPHAUS Straatsteen iWay modern schelpkalk 30 x 20 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 31 Beoordelingen.
    prijs — 28,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 11,52 m²:
    prijs — 27,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag gevuld met siergrind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Grind Beach Pebbles zwart 8-16 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 348,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,35 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Big Bag met siergrind op een pallet
    Excluton
    EXCLUTON Limburgs siergrind beige/bruin 30-60 mm, Bigbag 1000 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 179,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,18 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonklinker met afgeronde rand
    2 varianten
    Lusit
    LUSIT Gazonsteen antraciet 22 x 12 x 4 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 38 Beoordelingen.
    prijs — 0,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,86 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straattegel
    Lusit
    LUSIT straatsteen eco antraciet 20 x 20 x 8 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 29,27 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schanskorfomheining van stenen in de tuin
    Bellissa Haas
    BELLISSA Schanskorf gebogen muur 232x10x40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze keramische tegel met mat oppervlak
    2 varianten
    Flairstone
    FLAIRSTONE Keramische tuintegel gerectificeerd Garden golden grey 60 x 60 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 38,75 € per m²
    Bij afname van 64 Stuks:
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,81 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betontegel in organische vorm voor de tuin
    Diephaus
    DIEPHAUS Stapsteen iStone trail antraciet 36 x 48 x 3 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 51,73 € per m²
    Bij afname van 120 Stuks:
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 49,13 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante bestratingssteen voor buiten
    Lusit
    LUSIT straatsteen beige 16 x 16 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 25 Beoordelingen.
    prijs — 28,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze betonstraatsteen
    Excluton
    EXCLUTON stapelblok Granibiels getrommeld misto 60 x 14 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,58 € per m
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 12,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,50 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante vloertegels van steen voor buiten
    3 varianten
    Diephaus
    DIEPHAUS Terrastegel iStone luxury basalt 40 x 40 x 4 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonklinkers voor buiten
    Lusit
    LUSIT straatsteen calima bruin wildverband 8 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 8,7 m²:
    prijs — 31,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tegelpatroon met steendecor
    Excluton
    EXCLUTON Straatsteen 60Plus Soft Comfort grezzo wildverband 6 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Bij afname van 10,8 m²:
    prijs — 44,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Close-up van siergrind voor de tuin
    Excluton
    EXCLUTON Siergrind Morane bruin-grijs 16-32 mm, levering per pallet van 48 x 25 kg zakken
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,20 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,18 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Straatsteen
    Lusit
    LUSIT straatsteen rustiek rood 21 x 14 x 6 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 43 Beoordelingen.
    prijs — 30,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Sierbestrating

Populaire filters in het assortiment Sierbestrating

Andere categorieën binnen Sierbestrating

naar boven