Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 17:15. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Grijs | Steenstrips

 
 
44 resultaten
(52 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Close-up van een muur met baksteenmotief
    2 varianten
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Ibiza grijs-wit 210 x 50 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 21,95 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Klimex Unicol tegellijm in emmer
    Klimex
    KLIMEX Unicol lijmmortel 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 53 Beoordelingen.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,26 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram voor 6 vierkante meter oppervlak
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel cementgrijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Handleiding

    Steenstrips met voeg aanbrengen

    Geef je muur een nieuw uiterlijk! Het enige wat je hoeft te doen is de muur voorbereiden, een legplan bedenken, de steenstrips van lijm voorzien en plakken maar. Bekijk hoe je project groeit, steen voor steen. Ga aan de ...meer

  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel antraciet 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Muur van steenstrips
    2 varianten
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Madagaskar 5x21 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 19,95 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van een muur van bakstenen
    2 varianten
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Berlin antraciet 370 x 40 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 36,72 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wandbekleding van natuursteen
    Steenstrip Val Gardena 20x60 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 74,94 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 24,73 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van een muur met donkere gevelstenen
    2 varianten
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Bergen antraciet 210 x 50 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 21,95 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve tegel met steeneffect voor binnen
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Ultra Strong Bologna beige 8 x 45 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 25,46 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wandbekleding van leisteen in steenstripslook
    Steenstrip leisteen zwart 10 x 40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 38 Beoordelingen.
    prijs — 42,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 18,47 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Advies

    Materiaaleigenschappen steenstrips

    Je hebt steenstrips die eruitzien als natuursteen en je hebt steenstrips die eruitzien als bakstenen. Steenstrips van natuursteen of natuurlijk ogende imitaties van licht beton en gips hebben veel voordelen.

  • Wandbekleding van natuursteen in strokenlook
    Steenstrip leisteen 10 x 40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 42,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 18,47 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer met Elabrick lijmmortel voor steenstrips met 15 kilogram inhoud voor ongeveer 6 vierkante meter oppervlakte
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel lichtgrijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wandpaneel met steenmotief voor wandbekleding
    Rebel of Styles
    REBEL OF STYLES Steenstrip Ultra Light Benevento grijs 19 x 57 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 19 Beoordelingen.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 10,68 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Advies

    Tips voor het aanbrengen van steenstrips

    Naast het onderscheid op basis van uiterlijk (natuur- of baksteen) zijn er in het algemeen twee basisvarianten steenstrips, die op verschillende manieren verwerkt worden, namelijk: steenstrips met of zonder voegen!

  • Wandbekleding van kunststeen met steenlook
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Linari antraciet 12x37 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 18 Beoordelingen.
    prijs — 29,94 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 21,26 € per Pak
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips in een emmer van 5 kilogram voor circa 2 vierkante meter oppervlak
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel cementgrijs 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer grijze voegmortel
    Klimex
    KLIMEX Joint voegmortel grijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,80 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmers met Elabrick lijmmortel, 15 kilogram, gebruiksklare lijm voor steenstrips, wandafwerking.
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel kwartsgrijs 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve plaat met steenmotief
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Ultra Strong Bologna multicolor 8 x 45 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 25,46 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wandbekleding van steenpanelen
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Colorado antraciet 9 x 39 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 24,77 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel 15 kg emmer voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel steengrijs 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Advies

    Vormgevingsideeën en stijlen steenstrips

    Natuurlijk flair voor de wand! Steenstrips zijn heel trendy. De natuurlijke, markante look en de vele kleuren en vormen van de steenstrips zorgen voor een visuele verbetering van elke binnen- en buitenruimte!

  • Mozaïektegel van natuursteen
    Steenstrip Alpina 10 x 40 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 42,94 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 15,46 € per Pak
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel lichtgrijs 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tegelmonster met steenlook
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Campana grijs 16 x 42 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 36 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,95 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel 5 kilogram emmer voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel antraciet 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Close-up van grijze steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Blackpool 5x21 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 19,95 € per Pak
    Bij afname van 180 Pak:
    prijs — 17,96 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 17,96 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram in emmer voor circa 2 vierkante meter
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel zandgrijs 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Natuursteenstrips voor wanddecoratie
    Steenstrip leisteen multicolor 15x60 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 44 Beoordelingen.
    prijs — 44,96 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 22,48 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmers Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel grafiet 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve steen van natuursteen
    Steenstrip natuursteen Pietra di Garda 20x60 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 74,94 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 24,73 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze bakstenen muur
    2 varianten
    Elabrick
    ELABRICK Steenstrip Dublin 4x37 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 36,72 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel steengrijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wandpaneel met steenmotief
    Klimex
    KLIMEX Steenstrip Ultra Fit Benevento grijs 20 x 59 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 18 Beoordelingen.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,69 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Steenstrips

Populaire filters in het assortiment Steenstrips

naar boven