Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 04:17. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Steenstrips toebehoren

27 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Emmer voegmortel natuursteen
    Klimex
    KLIMEX Joint voegmortel zandkleur 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 31 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Klimex Unicol tegellijm in emmer
    Klimex
    KLIMEX Unicol lijmmortel 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 53 Beoordelingen.
    prijs — 18,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,26 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel antraciet 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Handleiding

    Steenstrips voor buiten aanbrengen

    Wil je buiten steenstrips toepassen, maar weet je niet precies hoe? Wij maken het je makkelijk. Het Elabrick systeem bestaat uit: primer, lijmmortel en steenstrips. Met deze projecthandleiding creëer je snel en simpel ee ...meer

  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram voor 6 vierkante meter oppervlak
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel cementgrijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmers met Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel wit 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer met Elabrick lijmmortel voor steenstrips met 15 kilogram inhoud voor ongeveer 6 vierkante meter oppervlakte
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel lichtgrijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmerspecie
    Klimex
    KLIMEX Joint voegmortel antiek-wit 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 24 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmers met Elabrick primer voor steenstripsysteem, 5 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Primer 5kg voor ca. 20m²
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,59 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Elabrick lijmmortel 15 kilogram gebruiksklare mortel voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel zandgrijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer grijze voegmortel
    Klimex
    KLIMEX Joint voegmortel grijs 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,80 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Overzicht

    Alles over steenstrips

    Muren decoreren: steenstrips en flexibele steenstrips voor de muur! Vormgevingsideeën, eigenschappen, tips voor het aanbrengen, verzorging en reiniging van steenstrips en flexibele steenstrips vind je bij HORNBACH!

  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips in een emmer van 5 kilogram voor 2 vierkante meter
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel grafiet 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips in een emmer van 5 kilogram voor circa 2 vierkante meter oppervlak
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel cementgrijs 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel 15 kg emmer voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel steengrijs 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Overzicht

    Alles over wanddecoratie en wandbekleding

    Ontdek welke wanddecoratie en/ of wandbekleding bij jouw past! Van behang en verf tot sierlijsten en wandkussens.

  • Rebel of Style lijm
    Rebel of Styles
    REBEL OF STYLES Lijm voor Ultrawood & Ultralight 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 18 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,76 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmers met Elabrick lijmmortel, 15 kilogram, gebruiksklare lijm voor steenstrips, wandafwerking.
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel kwartsgrijs 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel lichtgrijs 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel 5 kilogram emmer voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel antraciet 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips vijf kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel wit 5kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Klimex spuitzakken per vier stuks verpakt
    Klimex
    KLIMEX Voegzak 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1.9 van 5 sterren. 23 Beoordelingen.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram in emmer voor circa 2 vierkante meter
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel zandgrijs 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,19 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,87 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Overzicht

    Wanden afwerken

    Ontdek ons advies over het afwerken van wanden en vind je stap-voor-stap handleidingen over hoe je jouw project het beste uit kunt voeren.

  • Emmers Elabrick lijmmortel voor steenstrips 15 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel grafiet 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel voor steenstrips 5 kilogram
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel steengrijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Klimexcol lijmemmer voor binnen en buiten
    Klimex
    KLIMEX Col dispersielijm 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,99 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel voor steenstrips in een 5 kilogram emmer voor circa 2 vierkante meter
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel bruin 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,39 € per kg
    Bij afname van 147 Stuks:
    prijs — 15,26 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,05 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elabrick lijmmortel 15 kilogram gebruiksklare mortel voor steenstrips voor gevelafwerking
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel bruin 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 41,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,77 € per kg
    Bij afname van 48 Stuks:
    prijs — 37,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,49 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Elabrick lijmmortel 5 kilogram voor steenstrips
    Elabrick
    ELABRICK Lijmmortel kwartsgrijs 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Klimex voorstrijkmiddel in spuitfles
    Klimex
    KLIMEX Primer 1 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar

Merken in het assortiment Steenstrips toebehoren

naar boven