Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 21:13. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

ecostyle

193 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Zak met gazon najaarsmest op een gazon
    Ecostyle
    ECOSTYLE Gazon AZ najaar 10kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 3,15 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • EcoStyle Gazon Max All-in-One Powerpack voor 200 vierkante meter gazon
    Ecostyle
    ECOSTYLE GazonMax 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zak potgrond voor vruchtbare groei naast potplant
    Ecostyle
    ECOSTYLE Aanplant grond vruchtbare groei turfvrij 30 liter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,31 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Advies

    Lavendel planten en verzorgen

    Waar jouw wil is, daar groeit lavendel. Dus mouwen opstropen en aan de slag met dat project. Wij laten je zien hoe je lavendel kunt planten in de tuin en in een pot. Ook al heb je gekozen voor een robuuste plant, er zijn ...meer

  • ECOstyle Ultima onkruid- en mosbestrijder, 750 milliliter spuitfles
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ultima onkruid en mos gebruiksklaar 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,67 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gazongrond ter versterking van het gazon in zak van 30 liter
    Ecostyle
    ECOSTYLE Gazongrond turfvrij 30 liter
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,30 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle Tuinmest voor 100 vierkante meter
    Ecostyle
    ECOSTYLE Tuinmest 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 22,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 2,23 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    ECOstyle muis- en rattenvrij voor ruimtes tot 50 vierkante meter
    Ecostyle
    ECOSTYLE Muizen en ratten verjager ultrasoon 50 m²
    Gemiddelde beoordeling: 1.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle AZ-Kalk 4-seizoenenkalk voor bodemverbetering
    Ecostyle
    ECOSTYLE AZ kalk 2 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 3,00 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • EcoStyle Spruzit-R ongediertebestrijdingsmiddel voor sierplanten in huis en tuin
    Ecostyle
    ECOSTYLE Spruzit-R concentraat 100 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 148,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van EcoStyle RupsVrij, een middel om rupsen te bestrijden in sier-, moestuinen en fruittuinen.
    Ecostyle
    ECOSTYLE Rupsvrij 25 gr
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 19,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 778,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Advies

    Tomaten planten

    Rijpe tomaten? Pfff, jouw tomaten zijn toch al hartstikke rijp! Of je nou tomaten zaait, plant of plukt, wij geven je alle info die je nodig hebt voor een rijke oogst.

  • ECOstyle Ultima onkruid- en mosbestrijder in een fles van 1020 ml
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ultima onkruid en mos concentraat 1020 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 26,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,23 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle Ultima onkruidbestrijder, 2500 ml
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ultima onkruid en mos concentraat 2,5l
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle Gazon-AZ+ meststof voor droogtebestendig gazon, 18 kg
    Ecostyle
    ECOSTYLE Gazon AZ+ droogtebescherming 18 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,58 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle Ultima onkruid- en mosbestrijder, 510 ml fles
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ultima onkruid en mos concentraat 510 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 17,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 34,22 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle MuisVrij Val, vangt muizen levend
    Ecostyle
    ECOSTYLE Muizenval Catch & Release
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle Rattenval Ultra Power, doeltreffend en hygiënisch
    Ecostyle
    ECOSTYLE Rattenval Ultra Power
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle Rattenval Basic in verpakking
    Ecostyle
    ECOSTYLE Rattenval Basic 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,25 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Muizenval in kartonnen verpakking, EcoStyle
    Ecostyle
    ECOSTYLE Muizenval Basic 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,20 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle Groene aanslag verwijderaar, gebruiksklaar, 750 ml
    Ecostyle
    ECOSTYLE Groene aanslagreiniger gebruiksklaar 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Muizenval met hoge effectiviteit, verpakking van twee stuks
    Ecostyle
    ECOSTYLE Muizenval Ultra Power 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,75 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle wespenverjager ter preventie van wespennesten rondom huis en terras, enkele stuks
    Ecostyle
    ECOSTYLE Wespweg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EcoStyle Flyfree Trap voor vliegenbestrijding buitenshuis
    Ecostyle
    ECOSTYLE Vliegenval
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kleefstrook voor insecten hangt voor een raam boven een picknickmand.
    Ecostyle
    ECOSTYLE Vliegenvanger
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle zilvervisjesval verpakking
    Ecostyle
    ECOSTYLE Zilvervisval
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle VliegWeg vliegenverjager om vliegen uit de buurt van voedsel te houden, één stuk
    Ecostyle
    ECOSTYLE Vliegweg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eco style kledingmottenval in de kledingkast
    Ecostyle
    ECOSTYLE Kledingmotval
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle vliegenstickers op vensterglas
    Ecostyle
    ECOSTYLE Vliegensticker
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • EcoStyle Wespenval met lokstofverpakking voor buiten
    Ecostyle
    ECOSTYLE Wespenval
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    EcoStyle Wespenval voor het vangen van wespen rondom huis en terras
    Ecostyle
    ECOSTYLE Wespenvanger
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOStyle Mierenpoeder voor mierenbestrijding
    Ecostyle
    ECOSTYLE Mierenpoeder 400g
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 15,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ecotype Muis- en RatVrij Monitoring Pasta verpakking
    Ecostyle
    ECOSTYLE Lokstof voor muizen en ratten in pasta
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 190,88 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle pH-Bodemtest om zelf de kalkbehoefte in tuin en gazon te bepalen
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ph-bodemtest
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle Wespenspray, 500 ml
    Ecostyle
    ECOSTYLE FreezeSpray Wespen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 22,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle magnesiumverpakking in de tuin
    Ecostyle
    ECOSTYLE Magnesium 1kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,19 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven