Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 23:24. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

ceta bever

14 resultaten
Artikellijst overslaan
  • CetaBever tuinhuis en schuur beits in verfblik
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits dekkend zwart 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 50,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever tuinmeubelolie in een blik
    Cetabever
    CETABEVER Tuinmeubelolie waterproof blank 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever Terrassen lakverf Teak, beschermende beits met antislipkorrels, bescherming tot drie jaar
    Cetabever
    CETABEVER Beits vlonder & terras antislip teak mat 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 66,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,70 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verfblik met Douglasbeits voor pergola's en schuttingen
    Cetabever
    CETABEVER Douglasbeits blank transparant mat 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever tuinbeits voor schuren en tuinhuizen, lichte eik
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits transparant licht eiken 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 50,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pot tuinbeits lichte eik
    Cetabever
    CETABEVER Één laag tuinhoutbeits licht eiken mat 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 26,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • CetaBever Tuinhuis en schuur beits, transparant, blik
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits transparant blank 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever tuinschuttingbeits in metalen emmer
    Cetabever
    CETABEVER Schuttingbeits grey wash 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,70 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever Tuin vlonder en terras Bankirai olie blik
    Cetabever
    CETABEVER Vlonder & terras bankirai olie UV proof blank 4 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • CetaBever Tuinhuis en Schuur beits, donker eiken, in verfemmer
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits transparant donker eiken 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever Tuinhuis en schuurbeits blik
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits dekkend antraciet 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 22,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever Tuinhuis en schuur beits Teak, blik
    Cetabever
    CETABEVER Schuur & tuinhuis beits transparant teak 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 50,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,20 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever Tuinhoutbeits antraciet blik
    Cetabever
    CETABEVER Één laag tuinhoutbeits antraciet mat 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ceta Bever tuinhoutsproeier verpakking
    Cetabever
    CETABEVER Tuinhout sprayer 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 49,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven