Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 01:14. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Mosa

415 resultaten
Artikellijst overslaan
  • ECOstyle Gazon-AZ Plus meststof met kalk voor circa 50 vierkante meter
    Ecostyle
    ECOSTYLE Gazon AZ+ met kalk 4,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,17 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOStyle Gazon-AZ Najaar gazonmest verpakking op gazon
    Ecostyle
    ECOSTYLE Gazon AZ najaar 2kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Protect Garden Fertimoss tegen gazonmos, 2,8 kg
    Protect Garden
    PROTECT GARDEN Fertimoss 2,8 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,70 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen dakpan
    Precit Roof
    PRECIT dakpanplaat metaal RAL 9005 zwart 2160 x 1170 x 0,5 mm
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 32 Beoordelingen.
    prijs — 15,81 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 39,95 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen dakpan
    Precit Roof
    PRECIT dakpanplaat metaal RAL 9005 zwart 1100 x 1170 x 0,5 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 26 Beoordelingen.
    prijs — 19,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 25,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Mozaïektegel met achthoekige en vierkante vormen
    Mozaïektegel Octa zwart/wit mix 30x30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 52,78 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Groene tapijttegel
    Kunstgras Wimbledon met drainage mosgroen 200 cm breed
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 8,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 17,18 € per m
    Bij afname van 45 m:
    prijs — 8,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 16,32 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groene tapijttegel
    Kunstgras Wimbledon met drainage mosgroen 400 cm breed
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 21 Beoordelingen.
    prijs — 8,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 34,36 € per m
    Bij afname van 45 m:
    prijs — 8,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 32,64 € per m
    niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Groene tapijttegel
    Kunstgras Wimbledon met drainage mosgroen 133 cm breed
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 8,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 11,42 € per m
    Bij afname van 67,669 m:
    prijs — 8,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 10,85 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Zak gazongrond 30 liter
    FloraSelf Nature
    FLORASELF Nature Gazongrond turfvrij RHP 30 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,28 € per l
    Bij afname van 75 Stuks:
    prijs — 7,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,26 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen dakpan
    Precit Roof
    PRECIT dakpanplaat metaal RAL 3009 oxiderood 2160 x 1170 x 0,5 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 45 Beoordelingen.
    prijs — 15,81 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 39,95 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen dakpan
    Precit Roof
    PRECIT dakpanplaat metaal RAL 3009 oxiderood 1100 x 1170 x 0,5 mm
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 25 Beoordelingen.
    prijs — 19,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 25,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Elektrische voegenreiniger voor het reinigen van bestrating voegen
    GLORIA Haus- und Gartengeräte
    GLORIA WeedBrush onkruidborstel voegenborstel
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 15 Beoordelingen.
    prijs — 59,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zandsteen 50 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 8,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,27 € per m²
    Bij afname van 90 Stuks:
    prijs — 7,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 125,40 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele betonnen steen voor tuin- en landschapsarchitectuur
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion twee zandsteen 37,5 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 5,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 121,28 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen van steen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zandsteen 60 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 9,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 132,00 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 9,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 125,33 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gazonzadenmix voor een dicht gazon met meststoffen en bodemverbeteraar in een verpakking van 12,5 kilogram
    Pokon
    POKON Gazonrevolutie 12,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 38,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,12 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion maxi zwart 42 x 21 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 215,09 € per m²
    Bij afname van 72 Stuks:
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 198,11 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele bestratingsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion maxi zwart 21 x 21 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 211,54 € per m²
    Bij afname van 144 Stuks:
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 190,38 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Elektrische gazonbeluchter voor het verwijderen van gazonvilt voor een gezond gazon
    Einhell
    EINHELL Elektrische verticuteerder GC-ES 1231/1
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Enkele straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zwart 37,5 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 19 Beoordelingen.
    prijs — 5,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 121,28 € per m²
    Bij afname van 90 Stuks:
    prijs — 5,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 110,64 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs betonnen straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zwart 25 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 3,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 112,90 € per m²
    Bij afname van 150 Stuks:
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 106,45 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zwart 50 x 12,5 x 12,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 134,92 € per m²
    Bij afname van 90 Stuks:
    prijs — 8,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 127,78 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zwart 60 x 12,5 x 12,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 140,00 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 132,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Accu voegenborstel voor het reinigen van straatstenen
    GLORIA Haus- und Gartengeräte
    GLORIA WeedBrush li-on accu onkruidborstel voegenborstel
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 90,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gardena gazonbeluchter met wielen op gazon
    GARDENA
    GARDENA Combisysteem verticuteerboy
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 52,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Azstyle Graszaad voor kale plekken verpakking
    AZstyle
    AZSTYLE ECOSTYLE Graszaad extra 1 kg 40-60 m²
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 23,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,15 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • AZ Style Graszaad voor kale plekken
    AZstyle
    AZSTYLE ECOSTYLE Graszaad extra 250 gr 10-15 m²
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,56 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een hand houdt graszaad boven een gazon.
    AZstyle
    AZSTYLE ECOSTYLE Graszaad extra 500 gr 20-30 m²
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 14,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,58 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Een hand houdt graszaad boven een kale plek in de tuin.
    AZstyle
    AZSTYLE ECOSTYLE Graszaad extra 100 gr 4-6 m²
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 54,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hand houdt gazonzaad boven kale plek in gazon
    AZstyle
    AZSTYLE ECOSTYLE Graszaad-extra 2 kg 80-120 m²
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijze betonnen borduursteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 50 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 8,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,27 € per m²
    Bij afname van 90 Stuks:
    prijs — 7,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 125,40 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs betonnen straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small kwartsiet 30 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 150,00 € per m²
    Bij afname van 168 Stuks:
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small kwartsiet 40 x 10 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 148,75 € per m²
    Bij afname van 126 Stuks:
    prijs — 5,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,25 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small kwartsiet 20 x 10 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 165,00 € per m²
    Bij afname van 252 Stuks:
    prijs — 3,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 155,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele betonnen straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 60 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 132,67 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 9,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 126,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven