Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 03-10-2026 om 04:02. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

IJzerwaren

9086 resultaten
(10824 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Houten paneel van massief hout
    Duraline
    DURALINE Opbergsysteem houten plank vuren
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Metalen band scharnier met bevestigingsgaten
    Starx
    STARX Staartheng 150 mm RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee deurschilden voor binnendeuren met sleutelgat
    Pertura
    PERTURA Kortschild met sleutelgat SL56 aluminium gunmetal, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Technische tekening van een sluitring met de afmetingen h, d1 en d2
    Reyher
    REYHER Carrosseriering 13 mm DIN9021 RVS A4, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 23,72 € per kg
    niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Karabijnhaak met snap sluiting
    Pösamo
    PÖSAMO Brandweer karabijnhaak 8x80 mm geel verzinkt
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zep natuursteenbeschermer in een fles van 1 liter
    ZEP
    ZEP Natuursteenbeschermer 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verzinkte koffer sluiting met hoek
    Hettich
    HETTICH Kistoverval 18x74 mm verzinkt, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 35,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,54 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Multi Cleaner in vijf liter jerrycan
    Allesreiniger 5 liter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 28,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,79 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glashouder met bevestigingsmateriaal voor glasconstructies
    BMB Beschläge
    Tafelklem Solido V wit, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Houten verbindingsstuk voor houtverbindingen
    Hettich
    HETTICH Lamel hout 56x23 mm, 200 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wiel met profiel voor tuingereedschap
    Tarrox
    TARROX Wiel PVC met kunststof velg rood Ø 150 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen ladegeleiders set
    Hettich
    HETTICH Ladegeleider KA4620 zijwandmontage 650 mm staal verzinkt, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 75,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Inslagpaalvoet met twee bevestigingen
    Intersteel
    INTERSTEEL Stanggreep T-vorm 700 mm RVS geborsteld
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 45,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Meubelscharnier van metaal
    Hettich
    HETTICH Glasdeur scharnier 5160 opliggend
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen raamkruk
    ARON
    ARON Standaard raamkruk crème
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee metalen rozetten voor deursloten
    Intersteel
    INTERSTEEL Rozet Q rond met sleutelgat RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Paar
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Houtschroef met verzonken kop
    Marinetech
    MARINETECH Uni schroef Ø5,0x50 mm RVS C1 DD PK T25, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,11 € per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Roestvrijstalen deurklink
    Intersteel
    INTERSTEEL Raamkruk recht afsluitbaar RVS
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 55,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Slotbout van metaal
    Reyher
    REYHER Slotbout 5x30 mm DIN 603 RVS A2, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekprofiel van metaal
    Alberts
    GAH.ALBERTS Hoekprofiel 25x15x1,5mm aluminium 100 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,59 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hoekverbinding met gaten voor schroeven
    Starx
    STARX Hoekanker met ril 125x125x46 mm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Enkele zilverkleurige kledinghaak met twee bevestigingsgaten
    Garderobehaak aluminium geanodiseerd 59x20x37 mm met 1 haak
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen koffer sluiting
    Hettich
    HETTICH Kistslot 28x30 mm zwart, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen buis
    Alberts
    KAISERTHAL Ronde buis Ø 12x1 mm RVS 200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,98 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof afdekkap voor schroeven
    Gebr Bodengraven
    GB Combiclip 56/61 blauw, 250 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen U-profiel
    Alberts
    KAISERTHAL U-profiel 8x10x8x1 mm aluminium 200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,90 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aluminium platstaf
    Alberts
    GAH.ALBERTS Platte stang 15x2 mm aluminium blank, 100 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,90 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Legborddrager van kunststof en metaal
    Hettich
    HETTICH Plankdrager, kunststof transparant 6 mm, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 12,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,12 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Roestvrijstalen schroef met binnenzeskant
    DRESSELHAUS Laagbolkopschroef met binnenzeskant M6x16 mm ISO 7380-1 RVS A2, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 16,03 € per kg
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Sleutelkluis met cijfercode
    Burg Wächter
    BURG WÄCHTER Sleutelkluis Key Safe 50 SB
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 31,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Abus kabelslot met cijfercode
    ABUS
    ABUS Kabelslot UV Lock 0104 200 cm zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Siernagel van metaal
    DRESSELHAUS Bekledingnagel Ø 9 mm antiek, 60 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 93,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zeskantkop schroef met afdichtring
    DRESSELHAUS Dakschroef D16 mm met afdichtring 6,5x75 mm verzinkt, 100 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 12,37 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee glashouders van metaal
    Duraline
    DURALINE Plankdrager Clip glas vierkant, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 4,98 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen haak voor wandmontage
    Hettich
    HETTICH Garderobehaak chroom
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijze schuurspons
    Wagner System
    WAGNER Vilt EVA/PVC 32x22 mm grijs, 8 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

naar boven