Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 17:52. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Meerdere koi karpers in het water
    Ghost koi
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Lichtelement led
    Tetra
    TETRA Aquariumverlichting lightwave single LED 830 27,2 W
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim installatiebuis
    EHEIM
    EHEIM Uitloopbocht 12/16 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juwel Bioflow One binnenfilter met verpakking
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium binnenfilter One, 0-80 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 25,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera GVG Mix Royal Flakes visvoer in gele verpakking
    Sera
    SERA GVG Mix Royal Vissenvoer vlokken 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 53,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Glazen waterslot met rubberen stop
    Dennerle
    DENNERLE CO2 diffusor Ultra S 14 x 1,2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Plant Care P fosfaatvoeding voor plantenaquaria
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care P 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 51,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Filterspons voor vijverfilter
    Sera
    SERA filterspons fil 60/120 1 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Filter Uitbreiding voor hoekfilter
    Dennerle
    DENNERLE Aquarium binnenfilter-uitbreiding t.b.v. Nano hoekfilter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Cristal Profi Bio-filterschuim Unibloc voor aquaria
    JBL
    JBL Unibloc CP E700/E900 schuimrol
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groene kunststof plant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M groen nr. 16
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekdouchecabine
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquariumkap Trigon 350 zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Cristal Profi Unibloc biofilterschuim voor aquaria
    JBL
    JBL Unibloc CP E1500 schuimrol
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Groene kunststof regenpijpfilter
    EHEIM
    EHEIM Filterkorf tbv buitenfilter 2211/2213/2313, classic 150/250, eccopro 130/200
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim PowerLED voeding in verpakking, 20 tot 40 Watt
    EHEIM
    EHEIM Voeding 20-40 W tbv power LED+
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquatlantis bodembedekking voor aquaria, vier stuks in plastic verpakking
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Box zuignapjes 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige groene aquariumplant
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof S groen nr. 37
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstplant voor aquaria
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S groen nr. 16
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera San Color Flakes siervisvoer pot
    Sera
    SERA San Color Vissenvoer vlokken 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pogostemon deccanensis in in-vitro cup voor een aquarium
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterster - Pogostemon Deccanensis In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 1.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquariumplant met lange bladeren op steen
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe L groen nr. 1
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra FF Filtervlies L voor aquariumfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec fijne filtervlies FF 1200
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Taxiphyllum sp. 'Giant' aquariumplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Reuzenmos - Taxiphyllum Spec. Giant
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim afsluitkraan voor aquaria in blisterverpakking
    EHEIM
    EHEIM Kraan voor slang 9/12 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim Uitstroombuis
    EHEIM
    EHEIM Breed straal buis
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rechte koppeling voor irrigatieslangen
    EHEIM
    EHEIM Snelkoppeling slang 12/16 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Helanthium tenellum 'Broad Leaf' aquariumplant in in-vitro cup
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Helantium Tenellum ´Broad Leaf´
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige aquariumplant op een sokkel
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M groen nr. 6
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetratec CF800 of CF1000 plus binnenfilter vervangingsfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec Koolstoffilter CF 800/1000
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM filtervlies voor aquariumfilter, verpakking met filterpads
    EHEIM
    EHEIM Filtervlies tbv 2226-2328 3 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met langwerpige bladeren
    DENNERLE PLANTS
    <p>DENNERLE Waterplant Echinodorus Green Chamäleon - groene zwaardplant</p> <p> </p> <p> </p>
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige aquariumplant met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof M groen nr. 33
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige bol van kunststof planten
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe S groen nr. 9
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bevestigingsclips voor buizen, set van vier stuks
    EHEIM
    EHEIM Zuigermet klembeugel
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Colour Flakes in een verpakking, visvoer voor kleurverbetering
    Tetra
    TETRA Goldfish Colour Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Novo Daph visvoer
    JBL
    JBL ProNovo Daph Visvoer 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven