Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 15:25. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Aquarium met onderkast en interieur
    Fluval
    FLUVAL Aquariumcombinatie Siena 332 L met LED verlichting, verwarming, buitenfilter en onderkast wit 110x55x128 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1299,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • JBL Pro Novo Gourami Visvoer
    JBL
    JBL ProNovo Gourami Visvoer granulaat S click 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle slakkenvanger met telescopische steel
    Dennerle
    DENNERLE Slakkenvanger
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Ruto Rood Plankton bevroren visvoer voor alle soorten zeevis
    Diepvries Visvoer Red Plankton 100 g
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Aquatlantis Aquarium B-Box Anti-Algen Filter M in kartonnen verpakking
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box Anti algen M tbv Box binnenfilter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra EX-ventielen voor de aquafilters Tetra EX 400 Plus, EX 600 Plus en EX 800 Plus
    Tetra
    TETRA Tetratec Kraan EX400 plus / EX600 plus / EX800 plus 2 st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Bel M vlokkenvoer voor siervissen
    JBL
    JBL ProNovo Bel Visvoer vlokken M 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof aquariumplant met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe M geel nr. 18
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gevlekte pantsermeerval in aquarium
    Dwergpantsermeerval
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Cristal Profi Symecpad filterwatten verpakking
    JBL
    JBL Filtermedium SymecPad II CristalProfi e15/1901-2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle FB7 Bacto Elixier Nano voor helder aquariumwater
    Dennerle
    DENNERLE Nano bactoclean FB7
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 863,33 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Compacte waterplant met golvende bladeren voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Kelkplant - Bucephalandra spec. ´Wavy Leaf´
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Kunstmatige aquariumplant met stenen voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof S roze nr. 38
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ruto Marine Mix Visvoer
    Diepvries Visvoer Marine Mix 24 Cube New Line 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Eheim afzetkooi in de verpakking
    EHEIM
    EHEIM Universele reinigingsborstelset 9/12 - 25/34
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Fex M Visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Fex Visvoer 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 50,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano Plant Care Pro Daily hoogwaardige dagelijkse meststof voor plantenaquaria, 100 milliliter
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumplantenmest Plant Care Pro Daily 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 99,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eheim aquaristiek onderhoudsspray voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Waterneutrale onderhoudsspray 150 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 113,00 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Aquarium met planten, stenen en vissen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Lido LED zwart 200 L, 71x51x65 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 348,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief aquarium met vissen, planten en houten elementen
    Juwel Aquarium
    JUWEL Aquarium Rio LED licht hout 450 L, 151x51x66 cm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 721,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle CO2 Quick Test set voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE CO2 sneltest voor het bepalen van het CO2-gehalte
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met ovale bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Lagenandra Meeboldii Rood
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Fil M Visvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Fil Visvoer 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 67,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra AS30 luchtsteen voor aquaria
    Tetra
    TETRA Uitstroomsteen TetraTec AS 30
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 1,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquatlantis aquariumfilter Pure Water M in verpakking
    Aquatlantis
    AQUATLANTIS Filtermateriaal B-Box Pure Water M tbv Box binnenfilter
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • EHEIM Classic 250 filterwatten, 3 stuks, voor aquariumfilter
    EHEIM
    EHEIM Filtervlies voor filter 2213
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ruto bevroren visvoer met hele mosselen
    Diepvries Visvoer Mossel heel 100 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Blauwe antennebaars in aquarium
    Antennebaarsje goud M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Color vlokkenvoer voor alle vissoorten
    JBL
    JBL ProNovo Color Visvoer vlokken M 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Fex Alle soorten visvoer
    JBL
    JBL ProNovo Fex Visvoer 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 61,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunstmatige groene aquariumplant op donkere voet
    ORBIT
    ORBIT Aquariumplant kunststof M groen nr. 37
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Nano AlgenStop productverpakking voor algenbestrijding in het aquarium
    Dennerle
    DENNERLE Nano Algenstop
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve aquariumplant met lange bladeren
    ORBIT
    ORBIT Waterplant kunststof DeLuxe XL paars nr. 29
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dennerle Hygrophila pinnatifida aquariumplant in in-vitro beker
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant Waterlelie - Hygrophila In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim reinigingsborstelset voor aquaria
    EHEIM
    EHEIM Reinigingsborstel-set
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Drie verschillende kempvissen zwemmen in een aquarium met waterplanten.
    Kempvis Plakat fancy vrouw
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven