Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 02:25. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Aquaria

1494 resultaten
(1550 varianten)
Artikellijst overslaan
  • Sera bio nitrivec vloeibaar biofiltermiddel, 125 milliliter
    Sera
    SERA Filtermedium Bio Nitrivec 50 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 89,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Twee guppy's in aquarium
    Gup Sunset Man
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Pareldanio voor aquaria
    Galaxy Rasbora Parel danio
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Anubias barteri dwergvorm in pot
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Dwerg Anubia - Anubias Nana ´Pinto´
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Hartbladige zwaardplant in pot voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Zwaardplant "kleine beer" - Echinodorus Dschungelstar Nr. 2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dennerle Echinodorus cordifolius aquariumplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Argentijnse waterweegbree - Echinodorus Argentinensis
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gouden goerami in aquarium
    Honinggourami M
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • JBL Novo Pleco voer voor zuigmeervallen, wafels in XL-formaat
    JBL
    JBL ProNovo Pleco Wafer Visvoer tabletten XL 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Algizit anti-alg middel, verpakking met tien tabletten
    Tetra
    TETRA Algizit 10 tabletten
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 7,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve kunstkwal in aquarium met vissen en planten
    ORBIT
    ORBIT Siliconen Kwal De Luxe blauw 8x8x15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Easy Life Kalium-Potassium plantenvoeding in een fles van 500 ml
    EASY LIFE Aquaristik
    EASY LIFE Kalium Potassium 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,90 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Pro Novo Malawi visvoer verpakking
    JBL
    JBL ProNovo Malawi Visvoer granulaat M 1000 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Baktopur geneesmiddel voor siervissen tegen bek- en vinrot, 50 ml
    Sera
    SERA Baktopur 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 130,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Sera Pleco Chips voor Ancistrus en andere L-meervallen
    Sera
    SERA Pleco Chips Visvoer wafers 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Dennerle Nano Cube Complete 20 liter aquarium startset met LED-verlichting, filter, bodemgrond en afdekplaat.
    Dennerle
    DENNERLE Aquariumset Nano Cube Complete 20 L, 25 x 25 x 30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 169,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Spoel met 3D-printer filament
    PVC Aquariumslang groen 4x1 mm, meterwaren
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 0,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met grote bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Rode tijgerlotus - Nymphaea Lotus Rood
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 4,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Fluval U2 binnenfilter verpakking voor aquaria tot 110 liter
    3 varianten
    Fluval
    FLUVAL Aquarium binnenfilter U2, 0-110 L
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 45,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tetra Goldfish Crisps voedingsblik
    Tetra
    TETRA Goldfish Pro Visvoer crisps 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,80 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bovenaanzicht van een waterplant
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterplant - Hygrophila Pinnatifida
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Dennerle Clear Water Elixier voor aquaria
    Dennerle
    DENNERLE Clear water elixier 500 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,00 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • JBL Novo Pleco Wafers voederdoos voor harnasmeervallen
    JBL
    JBL ProNovo Pleco Wafer Visvoer tabletten M 250 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 39,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijptang met getande grijparmen
    EHEIM
    EHEIM Plantentang 400 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • JBL Filterstart bacteriënstarter met druppelfles voor waterbehandeling in aquariumfilter
    JBL
    JBL Filterstart 10 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 545,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aquariumplant met groene bladeren
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Waterkelk - Cryptocoryne Beckettii
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera Omnipur A medicijn tegen siervisziekten voor 1000 liter
    Sera
    SERA Geneesmiddel Omnipur 50 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.2 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 155,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Een gespikkelde siervis zwemt boven een groene waterplant in een aquarium.
    Vietnamese Algeneter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Riccia fluitans in in-vitro beker van Dennerle Plants, een waterplant voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Gewoon watervorkje - Riccia Fluitans
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief zand, fijne korrel
    Aquariumzand blauw 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Juncus repens in-vitro cup voor aquaria
    DENNERLE PLANTS
    DENNERLE Juncus Repens In-Vitro
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eheim lavasteen voor aquariumfiltering met verpakking
    EHEIM
    EHEIM Lavastenen 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking Nano Catappa Leaves tropische amandelboombladeren van Dennerle
    Dennerle
    DENNERLE Nano Catappa Garnalanvoer leaves 12 st
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,40 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Garnaal op een stuk hout in aquarium
    Orange rili garnaal
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Tetra CF Carbon filtermedium voor aquarium buitenfilters
    Tetra
    TETRA Tetratec Koolstoffilter CF 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Goldfish Aquasafe waterconditioner voor goudvissen
    Tetra
    TETRA Aquasafe goldfish 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 36,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tetra Betta Mini Flakes visvoer blik
    Tetra
    TETRA Betta Mini Visvoer vlokken 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 56,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen

Aanbevolen categorieën

Merken in het assortiment Aquaria

Populaire filters in het assortiment Aquaria

Andere categorieën binnen Aquaria

naar boven