Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 13:44. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

plafond

7703 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Decoratief paneel met abstracte lijnen
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Haze petrol 60x245 cm set van 5
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 179,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Verf complete set voor woon- en slaapkamer inclusief accessoires
    Build
    BUILD Project-voordeelbox Woon- & Slaapkamer extra dekkende muurverf RAL 9003 5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,39 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Eimer muurverf voor binnenshuis
    De Muurverffabriek
    DE MUURVERFFABRIEK Supreme-dek Clean muurverf RAL 9003 10 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 58,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,90 € per l
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 53,06 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,31 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratief, transparant golfpatroon voor glasfolies
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Haze petrol 60x245 cm set van 6
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 209,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bessey STE-SP35 verlengstuk voor railklem
    Bessey
    BESSEY Steunplaat STE-SP35
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Verfemmer en schildergereedschapset in een doos
    Build
    BUILD Project-voordeelbox Woon- & Slaapkamer extra dekkende muurverf RAL 9005 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,39 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decor voor schuifdeur met steenmotief en bamboe
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Buda beige 60x245 cm set van 6
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 229,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Soudal schilderskit bruin
    Soudal
    SOUDAL Schilderskit bruin kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,28 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Kunststof rozet
    Decoflair
    DECOFLAIR Rozet B12 wit Ø 30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Soudal acrylaatkit koker
    Soudal
    SOUDAL Schilderskit grijs kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,28 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Laserliner MultiWet-Finder Plus materiaalvochtmeter met verpakking
    Laserliner
    LASERLINER MuliWet-Finder Plus materiaalvochtmeter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 195,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Alles voor uw project in één doos: verf, verfrollers, kwasten en schildersbenodigdheden
    Build
    BUILD Project-voordeelbox Woon- & Slaapkamer extra dekkende muurverf RAL 9016 5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,39 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Terras met zonnescherm, ligstoelen en uitzicht op een slaapkamer en een badkamer
    Windhager
    WINDHAGER Schaduwdoek Riviera driehoek khaki 360x360x360 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Top-artikel
    Metalen staanderprofiel voor droogbouw
    C60/27 Metalstud plafondprofiel 4000 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,61 € per m
    Bij afname van 40 Stuks:
    prijs — 6,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,54 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Witte wandpanelen voor interieurontwerp
    Coverboard Plafondplaat padena structuur wit 1290 x 620 x 12 mm
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 28,72 € per Pak
    Bij afname van 30 Pak:
    prijs — 16,67 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,67 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondventilator met licht en kooiconstructie
    Eglo
    EGLO Plafondventilator Mogano zwart Ø 43 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 111,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Decoratieve plafondlamp met een geometrische, open lampenkap en een gloeilamp.
    Chericoni
    CHERICONI Plafondlamp Curvato Ø 40 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 47,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte wandpanelen voor interieurontwerp
    Coverboard Plafondplaat hoogglans wit 1290 x 620 x 12 mm
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 28,72 € per Pak
    Bij afname van 30 Pak:
    prijs — 16,67 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 26,67 € per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ventilatierooster van kunststof
    Rotheigner
    ROTHEIGNER Plafondrooster afzuigventiel kunststof wit Ø 125 mm
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met metalen lampenkap
    Chericoni
    CHERICONI Plafondlamp Curvato Ø 30 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve tafellamp van metalen strips
    Chericoni
    CHERICONI Plafondlamp Curvato Ø 60 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 87,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met lampenkap van metalen stroken en gloeilamp
    Chericoni
    CHERICONI Plafondlamp Curvato Ø 40 cm goud
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met metalen kooi en gloeilamp
    Chericoni
    CHERICONI Plafondlamp Curvato Ø 40 cm brons
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ventilatierooster van kunststof
    Rotheigner
    ROTHEIGNER Plafondrooster afzuigventiel kunststof wit Ø 100 - 125 mm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 24 Stuks:
    prijs — 5,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Zwarte plafondlamp met goudkleurige binnenkant
    Eglo
    EGLO Plafondlamp Mogano Ø 40 cm zwart-goud
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondventilator met verlichting
    Eglo
    EGLO Plafondventilator met lamp Sayulita1 CCT/RGB zwart Ø 45,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 73,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Plafondventilator met verlichting
    Eglo
    EGLO Plafondventilator met lamp Sayulita 1 CCT/RGB wit Ø 45,5
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 73,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Ronde plafondlamp
    Eglo
    EGLO LED Plafondlamp Idun-E Ø 28,5 cm warmwit wit
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • LED-plafondlamp van nikkel met dimmerfunctie
    Briloner
    BRILONER LED Plafondlamp 3107-012 nikkel mat
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 79,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dimbaar led-plafondlicht met verschuifbare elementen
    Briloner
    BRILONER LED Plafondlamp 3136-018 draaibaar alu-chroom
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 149,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • LED-plafondlamp met verstrengelde ringen
    Briloner
    BRILONER LED Plafondlamp 3248-012 nikkel mat
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 159,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met drie in elkaar grijpende ringen
    Briloner
    BRILONER LED Plafondlamp 3222-012 nikkel mat
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 99,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Zwarte plafondlamp met drie lampen
    Briloner
    BRILONER Plafondspot 3-lichts zwart
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met vier spots en lampen
    Briloner
    BRILONER Plafondspot 4-lichts zwart
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met twee lampen van metaal
    Briloner
    BRILONER Plafondspot 2-lichts zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met vier spots en heldere glazen bollen
    Eglo
    EGLO Plafondspot Pollica 4-lichts zwart
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 54,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven