Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 15:24. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

plafond

7696 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Vierkante led-plafondlamp met zilverkleurig frame
    Steinel
    STEINEL LED Plafonniere met sensor RS D2 S RVS geborsteld
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 99,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Hoek van kamer met plafondprofiel voor indirecte verlichting
    Decoflair
    DECOFLAIR LED sierlijst CL14 2x2,5x200 cm 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 399,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 9,98 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans krijtwit 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.4 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve kroonlijst op wand en plafond
    Decoflair
    DECOFLAIR LED sierlijst CL11 5x3,3x200 cm 15 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 220,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 7,33 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU-acryllak zijdeglans in verfemmer van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans licht ivoor 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans zilvergrijs 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Effen achtergrond.
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans wit ral 9010 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik PU-acryllak met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans wit ral 9010 2 l
    Gemiddelde beoordeling: 3.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 32,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryl lak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans herfstgroen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans bisbee turquoise 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bisbeet turquoise 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans caipirinha groen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU acryllak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans bisbeet turquoise 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans mosgroen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans mosgroen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,39 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hydrosol diepgronder, 5 liter container
    Modulan
    MODULAN 2101 Hydrosol diepgrond transparant 5L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,59 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryl lakblik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans mosgroen 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hydrosol diepgrond in een 10 liter jerrycan
    Modulan
    MODULAN 2101 Hydrosol diepgrond transparant 10 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,70 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauw rolgordijn voor het raam
    Soluna
    SOLUNA Rolgordijn met cassette verduisterend V34 uni blauw 100x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Ronde plafondrozet met bladerpatroon
    Decoflair
    DECOFLAIR Rozet M63 wit Ø 32,5 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Plafondrozet met bloemmotief
    Decoflair
    DECOFLAIR Rozet M67 wit Ø 50 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 38,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauw rolgordijn voor het raam
    Soluna
    SOLUNA Rolgordijn met cassette verduisterend V34 uni blauw 60x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 39,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Hornbach Pearl latex matte binnenverf, 10 liter
    Hornbach
    HORNBACH Muurverf Pearl wit 10 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 18 Beoordelingen.
    prijs — 74,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,50 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Roll-up display met abstract patroon
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Franklin rood 60x245 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rolgordijn met abstract patroon
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Carlisle paars 60x245 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rollenset met grafisch patroon
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Opalia turquoise 60x245 cm set van 6
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 219,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Roll-up banner met abstract design
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Franklin groen 60x245 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve sjaals met bloemmotief voor raamdecoratie
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Rawlins wit/lila 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schuifgordijn met abstract ontwerp
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Carlisle grijs 60x245 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Behang met paardenbloemmotief
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Rawlins wit/groen 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Roll up display met abstract patroon
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Franklin blauw 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Behangpatroon met bloemmotieven
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Rawlins wit/oranje 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Decoratieve wandpanelen met golfpatroon voor binnenshuis
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Opalia turquoise 60x245 cm set van 8
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 269,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU Acryl Lak blik van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans wit 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 20 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven