Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 14:54. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

plafond

7696 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Aluminium jaloezie met horizontale lamellen, trekkoord en transparante tuimelstaaf.
    Aluminium jaloezie zilver 120x160 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Plafondschuurmachine met afzuigslang
    Einhell
    EINHELL Accu wandschuurmachine TP-DW 18/225 (excl. accu en lader)
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 206,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Woonkamer met grijze bank, kussens en blauwe wandtegel.
    Wandtegel akoestisch Talud vilt rechthoek Aster 40x60 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,63 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer binnenmuurverf ISO 2510, RAL 9003
    Build
    BUILD Ultra ISO-2510 isolerende muurverf RAL 9003 5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 84,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,99 € per l
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 76,46 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,29 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Hangstoel met houten stang en gestreepte stoffen bekleding
    Hangstoel Florida katoen 85x160 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Raam met horizontale jaloezieën voor lichtregeling
    Soluna
    SOLUNA Aluminium jaloezie 50 mm mat taupe 80 x 180 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Raam met horizontale jaloezieën voor lichtregeling
    Soluna
    SOLUNA Aluminium jaloezie 50 mm mat taupe 90 x 180 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuifdeurrails in profiel
    Buildify
    BUILDIFY 60-R Deurkit om omlijste knieschot deuren te maken
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 47,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cata afzuigventilator met glazen voorkant
    CATA
    CATA badkamerventilator E-100 GS zilver
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 52,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans chocoladebruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pot PU Acryl lak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans lichtgrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Kamer met sierlijst als decoratie
    Decoflair
    DECOFLAIR Sierlijst wand CO2 3,8x1,8x200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,48 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans crèmewit 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pot PU Acryl lak hoogglans
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans lichtgrijs 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Fles Alabastine verfreiniger
    Alabastine
    ALABASTINE Verfreiniger 500 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,18 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Cata Silentis badkamerventilator vooraanzicht
    CATA
    CATA badkamerventilator Silentis 10 wit
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Cata badkamerventilator met glazen voorkant
    CATA
    CATA badkamerventilator E-100 GLT wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 117,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Alabastine verfreiniger in een plastic fles
    Alabastine
    ALABASTINE Verfreiniger 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,29 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans leembruin 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Inspectieluik met aluminium frame en gipsplaat
    RuG Semin
    Inspectieluik Alunova met 12,5 mm GKBI-tussenlaag 30 x 30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 23,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans chocoladebruin 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans notenbruin 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans antracietgrijs 2 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 32,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,25 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvlek en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans notenbruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak hoogglans leembruin 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schuifgordijn van stof
    Elbersdrucke
    ELBERSDRUCKE Paneelgordijn Lino beige 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Balkon met scherm, tafel, stoel en hangende bloempot
    Floracord
    FLORACORD Schaduwdoek vuil- en waterafstotend verticaal blauw/wit 140x230 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Blauw rolgordijn voor het raam
    Soluna
    SOLUNA Rolgordijn met cassette verduisterend V34 uni blauw 70x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 44,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Rolstof met golvend patroon
    Home Fashion
    HOME FASHION Paneelgordijn Opalia wit/turquoise 60x245 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Histor Monodek verf, 2.5 liter verpakking voor muren en plafonds
    Histor
    HISTOR Monodek Muurverf latex mat RAL 9010 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 27,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer verf voor muren en plafonds
    Histor
    HISTOR Monodek Muurverf latex mat wit 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 27,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 11,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Alabastine Xtra Voorstrijkmiddel Vlekken in blik
    Alabastine
    ALABASTINE Xtra voorstrijk vlekken wit 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 19,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,79 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU Acryllak blik met kleurvoorbeeld en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans geel 375 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PU-acryllak zijdeglans in verfemmer van Hornbach
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans licht ivoor 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 21,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blauw rolgordijn voor het raam
    Soluna
    SOLUNA Rolgordijn met cassette verduisterend V34 uni blauw 80x175 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 49,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PU acryllak blik met Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH PU Acryl lak zijdeglans bisbee turquoise 375 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven