Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 01-10-2026 om 05:09. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

plafond

7714 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Flexibele spiraalgefelste buis van metaal
    Spirobuis Ø 100 mm lengte 2 m
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,25 € per m
    Bij afname van 85 Stuks:
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,63 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal Montage Fix lijmkoker voor hout, steen, beton en metaal
    Soudal
    SOUDAL Montage fix wit 310 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve houten wandpanelen in een woonkamer.
    Akoestisch paneel Talud vilt Bamboo 120x60 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 23,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,85 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal spuitbus met purschuim
    Soudal
    SOUDAL Vulschuim Genius 600 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,92 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium profiel
    Buildify
    BUILDIFY 20-H/40-H rail 240 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aluminium U-profiel
    Buildify
    BUILDIFY 20-H/40-H rail 180 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal Soudalfoam X-TRA montagelijm spuitbus
    Soudal
    SOUDAL Soudafoam X-TRA 1K 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 7,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,33 € per l
    Bij afname van 12 Stuks:
    prijs — 7,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,87 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal Sanitair siliconenkit, premium kwaliteit
    Soudal
    SOUDAL Sanitairkit zuurvrij wit kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal acrylaatkit koker voor schilderwerkzaamheden
    Soudal
    SOUDAL Schilderskit NF sneldrogend wit kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 4,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,03 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Spachtelputz 1.5 dispersiepleister in emmer voor wandafwerking met 1,5 millimeter korrel voor binnen en buiten
    Modulan
    MODULAN 5004 Spachtelputz korrelgrootte 1,5 mm 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 33,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,23 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer badkamerverf met schimmelbescherming
    Histor
    HISTOR Monodek Bathroom Muurverf schimmelbestendig RAL 9010 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 40,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,38 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer witte badkamerverf
    Histor
    HISTOR Monodek Bathroom Muurverf schimmelbestendig wit 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 40,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,38 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vierkante wandventilator voor badkamers en andere ruimtes
    Badkamerventilator Solid TH 100 mm wit
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 47,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante wandventilator voor badkamers en andere ruimtes
    Badkamerventilator Solid, timer 100 mm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Uitgeschoven uitschuifbare zoldertrap met houten frame
    Batavia
    BATAVIA telescoop zoldertrap 2,3 - 2,70 m
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Luifel met blauw-witte strepen
    Knikarm zonnescherm 3x2,5 stof gestreept blauw/wit, frame RAL 9003 signaalwit
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 88 Beoordelingen.
    prijs — 148,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bison Poly Max lijm transparant
    Bison
    BISON Poly max® original transparant 300 g
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 37,76 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer muurverf voor binnen
    De Muurverffabriek
    DE MUURVERFFABRIEK Supreme-dek muurverf wit 10 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,70 € per l
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 33,26 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,33 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp met twee in elkaar grijpende ringen
    Eglo
    EGLO LED Plafonniere Ø 67 cm zwart
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plafondlamp
    Brilliant
    BRILLIANT LED Plafonniere Fakir met bewegingssensor Ø 33 cm wit
    Gemiddelde beoordeling: 2.4 van 5 sterren. 27 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beton Cire Ready Mix in een emmer met 6 kilogram inhoud voor 5 vierkante meter oppervlak.
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Drift 6 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 122,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Beton Cire Ready Mix stucwerk in een zwarte emmer voor 10 vierkante meter oppervlak
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Drift 12 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 239,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eurocol 880 Euroseal siliconenpatroon met een inhoud van 310 milliliter
    Forbo Eurocol
    FORBO EUROCOL Euroseal silicone buxy, koker 310 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 31,45 € per l
    Bij afname van 12 Stuks:
    prijs — 9,23 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,77 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drainagemat met sleuven voor waterafvoer
    Knauf
    KNAUF stucgaas stucanet S 2400 x 705 mm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal Fix All Turbo hybride polymeer lijmpatroon
    Soudal
    SOUDAL Fix All Turbo wit kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 30,86 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer met Beton Cire Ready Mix voor 2,5 vierkante meter.
    Beton Ciré
    BETON CIRÉ Betonstuc Drift 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 62,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Wandventilator met vochtsensor en temperatuurweergave
    CATA
    CATA badkamerventilator E100 GTH wit
    Gemiddelde beoordeling: 2.2 van 5 sterren. 18 Beoordelingen.
    prijs — 104,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Koker universele siliconen van Modulan met 600 milliliter inhoud
    Modulan
    MODULAN 600 Universele siliconenkit transparant 300 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 7,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,97 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Effen plaat
    LIVN
    LIVN Infraroodpaneel Plus 175 Watt wit
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 92,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Soudal Fix All Flexi lijm en kitcartridge
    Soudal
    SOUDAL Fix All Flexi wit kitkoker 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,69 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Terras met driehoekig zonnescherm, tafel en stoelen voor een woonhuis.
    Floracord
    FLORACORD Schaduwdoek wind- en waterdoorlatend driehoek terracotta 300x300x300 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bus Hornbach interieurbeits voor houten oppervlakken binnenshuis met watervaste en robuuste eigenschappen en Hornbach logo
    Hornbach
    HORNBACH Interieurbeits zijdemat grenen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,93 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve lameldeur met houten en kleurrijke accenten
    Degor
    DEGOR Deurgordijn kunststof Calisto meerkleurig 90x210 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 124,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Terras met rechthoekig zonnescherm, tafel en stoelen voor een bakstenen gebouw
    Floracord
    FLORACORD Schaduwdoek wind- en waterdoorlatend terracotta 250x300 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Wit gordijn met lusophanging
    SoleVito
    SOLEVITO Gordijn transparant Plana wit 140x245 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Uitgeklapte uitvalscherm voor zonwering
    Soluna
    SOLUNA Zonnescherm Sunette Plus Comfort 450x300 cm met motor links, dessin 122, frame antraciet
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 1902,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven