Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 09:58. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

modulan

247 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Modulan Venti houtverf in verfemmer met kleurveld
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans zweeds rood 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 48,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Houtverf in blik
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans grijs RAL 7045 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Beits houtverf in blik
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans antraciet RAL 7016 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universeel Beits 3 in 1 Rapidlasur blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat eiken 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele Beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat transparant 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verfemmer Modulan Venti Houtverf
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans antraciet RAL 7016 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 48,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 19,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan raam- en deurbeits voor het renoveren van houten kozijnen en deuren met UV-bescherming in een verfblik.
    Modulan
    MODULAN 7102 Raam en Deur beits renovatie zijdeglans grenen 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan raam- en deurbeits blik
    Modulan
    MODULAN 7102 Raam en Deur beits renovatie zijdeglans wit 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan raam- en deurbeits voor het renoveren van houten kozijnen en deuren met UV-bescherming in een verfblik.
    Modulan
    MODULAN 7102 Raam en Deur beits renovatie zijdeglans noten 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat grenen 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • MODULAN Universele beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat zilvergrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Universele houtbeits 3 in 1 in verfemmer
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat lariks 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 Rapidlasur in verfblikformaat
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat noten 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat lichtgrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universeel Beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat teak 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 Rapidlasur in een blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat donkergrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele Beits 3 in 1 Rapidlasur verfblik met impregneer-, primer- en beits eigenschappen
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat eiken 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele 3 in 1 Rapidlasur in een blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat transparant 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat lariks 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 blik met 2,5 liter inhoud
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat donkergrijs 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universeel Beits 3 in 1 Rapidlasur in metalen emmer
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat grenen 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele 3 in 1 beits in een blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat lichtgrijs 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele Beits 3 in 1 Rapidlasur in metalen emmer met zilver effect
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat zilvergrijs 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele Beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat teak 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan behangvoorstrijk 2204 in een emmer van 5 liter voor de voorbehandeling van muren voor het behangen.
    Modulan
    MODULAN Behang hechtgrond 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.1 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hechtgrond in een emmer van 5 liter voor het creëren van hechtende oppervlakken
    Modulan
    MODULAN 2402 Hechtgrond 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,99 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hechtgrond in een emmer van tien liter
    Modulan
    MODULAN 2402 Hechtgrond 10 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Blitz-Zement in emmer van 5 kg
    Modulan
    MODULAN 106 Snelcement 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 15 Beoordelingen.
    prijs — 18,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,70 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Bouw- en elektragips 5 kg zak
    Modulan
    MODULAN 107 Montagegips 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 23 Beoordelingen.
    prijs — 8,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,76 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan dieptevuller in een witte emmer met een inhoud van 600 ml
    Modulan
    MODULAN 104 Pleistergips 600 ml
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 11,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,82 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan 2203 Behangvoorstrijk, 2,5 liter
    Modulan
    MODULAN Behang hechtgrond 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 1.8 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,18 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan modelleergips, 1,5 kilogram
    Modulan
    MODULAN 105 Modelgips 1,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 15 Beoordelingen.
    prijs — 3,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,26 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Papieren behang met natuurlijke textuur
    Modulan
    MODULAN Schildersvlies 45 g/m² 1x25m
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 24,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 1,00 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Papieren behang met natuurlijke textuur
    Modulan
    MODULAN Schildersvlies 45 g/m² 1x50m
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Rol
    Komt overeen met 0,76 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan 620 Schildersacryl koker 300 milliliter wit voor voegen en barsten.
    Modulan
    MODULAN 620 Schildersacryl wit 300 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 41 Beoordelingen.
    prijs — 4,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,30 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan bouw- en elektriciteitsgips, 1,5 kilogram
    Modulan
    MODULAN 107 Montagegips 1,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 3,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,39 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven