Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 10:58. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

modulan

247 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Top-artikel
    Emmer Modulan Fill plus Finish gebruiksklare vul en fijnplamuur
    Modulan
    MODULAN Fill+Finish 352 18 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 37 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,66 € per kg
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 28,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,58 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer met buiten- en vochtige ruimtes vulmiddel, 1 kg
    Modulan
    MODULAN 550 Reparatiespachtel buiten 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 9,59 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,84 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Modulan modelgips, 5 kilogram
    Modulan
    MODULAN 105 Modelgips 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,79 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Merkpagina

    MODULAN - het eigenmerk

    Van het vullen, egaliseren en behangen van je muren. Tot het lakken van je meubels en binnen- of buitenwerk. Modulan biedt de oplossing voor elk project.

  • Emmer kant-en-klare fijne plamuurmassa voor oppervlakken
    Modulan
    MODULAN Superfinish 452 fijnplamuur 18 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 20 Beoordelingen.
    prijs — 30,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,72 € per kg
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 29,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,63 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Modulan Voorstrijkmiddel in 5 liter emmer voor structuurverven en pleisters
    Modulan
    MODULAN 2401 Voorstrijk voor structuurverf en pleister 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,59 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan 5002 structuurverf dispersie in emmer met korrelgrootte van 0,5 millimeter voor binnen.
    Modulan
    MODULAN 5002 Structuurverf korrelgrootte 0,5 mm 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 22 Beoordelingen.
    prijs — 33,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,25 € per kg
    Bij afname van 33 Stuks:
    prijs — 30,38 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,03 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • MODULAN Reparatie- en oppervlakteplamuur in emmer van 13 kilogram
    Modulan
    MODULAN 351 Reparatie- en egalisatieplamuur medium 13 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,69 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan reparatie- en egalisatieplamuur, zak van 5 kg
    Modulan
    MODULAN 301 Reparatie- en uitvlakspachtel binnen medium 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,84 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Universele beits 3 in 1 blik
    Modulan
    MODULAN 7100 Universeel beits 3-in-1 mat noten 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 43,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,58 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan PU Aqua Satin lakblik
    Modulan
    MODULAN 6200 PU Aqua Satin zijdeglans lak zuiver wit RAL 9010 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 25,98 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan reparatieplamuur in een emmer
    Modulan
    MODULAN 350 Reparatiespachtel 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,69 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer reparatie- en egalisatieplamuur, 14 kilogram
    Modulan
    MODULAN 451 Reparatie- en egalisatieplamuur fijn 14 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hydrosol diepgrond 2101 in 10 liter jerrycan als transparante universele primer voor wand en gevel
    Modulan
    MODULAN 2101 Hydrosol diepgrond transparant 10 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,70 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Hydrosol-Tiefgrund 2101, 5 liter jerrycan transparante universele primer voor binnen en buiten.
    Modulan
    MODULAN 2101 Hydrosol diepgrond transparant 5L
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,59 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan PU Aqua Satin lakblik
    Modulan
    MODULAN 6200 PU Aqua Satin zijdeglans lak zwart RAL 9005 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan houtreparatievuller, 400 gram
    Modulan
    MODULAN 101 Houtreparatievuller 400 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 16 Beoordelingen.
    prijs — 6,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vensterkit in een emmer van 750 gram
    Modulan
    MODULAN 102 Beglazingskit naturel 750 g
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 5,09 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,79 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pot compacte houtbeits van Modulan
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans teak 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtlakblik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans eiken 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtlak blik met kleurvoorbeeld
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans noten 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans donkergrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Blik compact beits compactlasur van Modulan
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans grenen 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits in metalen emmer
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans lichtgrijs 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans lariks 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtlak blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans transparant 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan renovatie grondverf in een blik
    Modulan
    MODULAN 7000 Renovatie grondering mat crème 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Houtverf in blik
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans bruin 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Beits Venti-Holzfarbe verfblik
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans wit 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Houtverf in verfemmer met kleurvoorbeeld
    Modulan
    MODULAN 7200 Venti beits zijdeglans zweeds rood 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 29,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits 2,5 liter blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans grenen 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans noten 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur 2,5 liter blik
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans transparant 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur houtbeits in metalen emmer
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans lariks 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Kompakt Beits Compactlasur in een blik van 2.5 liter
    Modulan
    MODULAN 7101 Kompakt beits zijdeglans teak 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 18,60 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Renovatie Grondverf voor houten ondergronden in een 2,5 liter emmer
    Modulan
    MODULAN 7000 Renovatie grondering mat crème 2,5 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 50,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 20,38 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven