Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 05:35. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

gipskartonplaat

252 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Plastic plug met schroefdraad
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug GDK Spiral GDK32+S, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 21 Beoordelingen.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 5/31, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,04 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo KB 10/140, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 28,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,13 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 42,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 14/75, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 12/71, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipspakplug GD 37-4 S, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 17,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,36 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten lat
    Schaaflat hardhout (b x d x l) 18 x 4 x 2100 mm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,38 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eurocol 099 dispersieprimer, 10 kg
    Forbo Eurocol
    FORBO EUROCOL 099 Dispersieprimer 10 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per l
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 50,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,07 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gatzagen met centreerboor
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Gatenzaag bi-metaal Ø 76 mm met centreerboor
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 12 Beoordelingen.
    prijs — 17,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eurocol 099 dispersieprimer in een kan
    Forbo Eurocol
    FORBO EUROCOL 099 Dispersieprimer 1 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,25 € per l
    Bij afname van 288 Stuks:
    prijs — 6,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knauf Reno Band reparatiepasta in een emmer
    Knauf
    KNAUF Renoband Reparatiemiddel 4 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 31,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,88 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knauf Reno Band reparatiepasta in een emmer
    Knauf
    KNAUF Renoband Reparatiemiddel 1 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 17 Beoordelingen.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Eurocol 955 muur vulmiddel in een zak van 20 kilogram
    Forbo Eurocol
    EUROCOL 955 Wandostuc 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 34,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,74 € per kg
    Bij afname van 42 Stuks:
    prijs — 31,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,58 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knauf Diepgrond Universeel 5 liter emmer
    Knauf
    KNAUF Diepgrond 5 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 14 Beoordelingen.
    prijs — 23,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Knauf diepgrond universeel in een emmer
    Knauf
    KNAUF Diepgrond 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Omnicol Omnibind 400, 1 liter
    OMNICOL Omnibind 400, can 1l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,55 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal Wood Fix montagekit patroon voor hout
    Soudal
    SOUDAL Wood Fix constructielijm 290 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 43,97 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Omnicol ZR Omnibind lijm in emmer
    OMNICOL Omnibind ZR, 5kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,99 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • PCI Gisogrund hecht- en beschermingsgrondering voor wand en vloer in kunststoffles met Sika logo
    PCI
    PCI Gisogrund® Beschermende grondverf voor wanden en vloeren 1 liter
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,95 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • PCI Gisogrund Rapid primer voor minerale ondergronden
    PCI
    PCI Gisogrund® Rapid snelle grondering op ondergronden van cement en gips
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 17,25 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Stanley mes met metalen schacht
    Stanley
    STANLEY Mes aluminium 140 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Schildersacryl Express 624 in koker van 300 milliliter inclusief spuitmond voor schilderwerken.
    Modulan
    MODULAN 624 Schildersacryl Express wit 300 ml
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,50 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schönox KH watergedragen dispersieprimer in een kunststof fles
    SCHÖNOX KH Voorstrijk 1 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 12,95 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Soudal T-Rex montagekit koker
    Soudal
    SOUDAL T-Rex GR montage zware materialen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 24,29 € per kg
    Bij afname van 12 Stuks:
    prijs — 8,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 23,14 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gatenzaag met centreerboor
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Gatenzaag bi-metaal Ø 86 mm met centreerboor
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Behangmes met gebogen lemmet
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Universeel mes met sikkelvormig mesje
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gatenzaag met centreerboor, 127 millimeter diameter
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Gatenzaag bi-metaal Ø 127 mm met centreerboor
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 32,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Modulan Rollputz 1.0 dispersie-decorpleister in emmer met 1,0 millimeter korrel voor wandafwerking.
    Modulan
    MODULAN 5003 Rollputz korrelgrootte 1,0mm 7,5kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,86 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Gatenzaag met centreerboor voor boormachines
    Wolfcraft
    WOLFCRAFT Universele gatenzaag hard metaal Ø 112 mm incl. schacht, boor
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 38,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Profimur Iso-Deck LF isolerende verf, 5 liter
    Profimur
    PROFIMUR Iso-dek LF 531 isolerende muurverf 5 l wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 84,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 16,99 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Emmer Profimur Iso-Deck LF binnenverf met 12,5 liter inhoud
    Profimur
    PROFIMUR Iso-dek LF 531 isolerende muurverf 12,5 l wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 189,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,20 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Knauf Isokontakt isolerende primer in emmer van 5 kilogram
    Knauf
    KNAUF Isokontakt 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 52,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 10,59 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Acrylglas afdichtmiddel, afdichtingstape en montagekeggen
    SCHULTE
    SCHULTE Decodesign montageset met plakband en siliconen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bosch Carbide Multi Wheel doorslijpschijf, diameter 76 millimeter
    BOSCH Doorslijpschijf Expert Carbide Multi Wheel Ø 76 mm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Klimex voorstrijkmiddel in spuitfles
    Klimex
    KLIMEX Primer 1 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,95 € per l
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
naar boven