Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 04-10-2026 om 01:29. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

gipskartonplaat

252 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 8/51, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,09 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipspakplug GD 37-4 S, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 17,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,36 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 10/61, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,17 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 42,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Profimur Fill plus Finish Spachtel 960, zak van 20 kilogram
    Profimur
    PROFIMUR Fill + Finish Pleister 960 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,90 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Profimur Fill and Finish kant-en-klare vulmiddel in emmer, 6 kg inhoud, geschikt voor oppervlaktekwaliteiten in droge constructie Q1 tot Q4
    Profimur
    PROFIMUR Fill + Finish Pleister kant-en-klaar 950 6 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,83 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Schroef met zeskantkop en plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 10/61 (schroeven + pluggen), 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met zeskantkop en plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 12/71 (schroeven + pluggen), 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRIKA 8/51+S (schroeven + pluggen), 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRIKA 10/61+S (schroeven + pluggen), 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bevestigingsset met schroef, plug en clip
    Tox Dübel
    TOX Spiegelbevestiging SPI Look 6/36, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRIKA 5/31+S (schroeven + pluggen), 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRIKA 6/36+S (schroeven + pluggen), 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRIKA 6/51+S (schroeven + pluggen), 8 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 12/71, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tuimelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Tuimelplug Ticki O10, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 117,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 11,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 5/31, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 4,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,05 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 5/31, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 4,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,04 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/100, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 37,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 14/75, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen anker voor holle wanden
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug MHD-H metaal M5/37, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 38,58 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,77 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 6/51, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 6,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen anker voor holle wanden
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug MHD-H metaal M6/52, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 22,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,89 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic plug met schroefdraad
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug GDK Spiral GDK32+S, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 21 Beoordelingen.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/80, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 30,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen anker voor holle wanden
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug MHD-H metaal M6/65, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 22,31 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,89 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/120, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 40,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,82 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo KB 10/140, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 28,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,13 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 6/36, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,07 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroefhaak met plug
    Tox Dübel
    TOX Haakplug H-D vorm 11 (plug + haak), 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug 4AS-K, 12/76, 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug 4AS-K, 10/66, 6 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Haakschroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Haakplug H-D Pirat vorm 32 (plug + haak), 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekhaak met schroef en plug
    Tox Dübel
    TOX Haakplug H-D vorm 12 (plug + haak), 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hoekhaak met plug
    Tox Dübel
    TOX Haakplug H-D Pirat vorm 22 (plug + haak), 4 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug GD Spiral Plus 37-4 S, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 3,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven