Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 23:23. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Tox Dübel

207 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 42,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Plafondspijker Top Ø 6x35 mm, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,35 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/100, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 37,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,75 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen kozijnplug met oog
    Tox Dübel
    TOX Spreidanker met oog Pirat Sven-O M10x60
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 90,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,61 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof hollewandplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug GDK Spiral GDK32+S, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Ankerbout met moer en sluitring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M12x120/24 verzinkt, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,00 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Metalen anker met schroefdraad, moer en ring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M12x150/54 verzinkt, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 64,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Boutanker met schroefdraad en moer
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M12x110/14 verzinkt, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 38,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,54 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Boutanker met schroefdraad, moer en sluitring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M10x105/25 verzinkt, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,48 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Boutanker met moer en ring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout Slim Fix M16x280/156, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 108,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 10,90 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Assortimentsdoos met gipsplaatpluggen en schroeven
    Tox Dübel
    TOX Gipskartonplug assortimentsdoos Indoor Box Plus, 180-delig
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 28,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug Barracuda SD 12/60, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,17 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 12/71, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,26 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX Liquix SOS montagekit verpakking
    Tox Dübel
    TOX Reparatiemiddel Liquix SOS, 2 componenten 25 ml
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Plafondspijker Top Ø 6x65 mm, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 14/75, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 12/71, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 6,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug Barracuda SD 14/70, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,31 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof plug
    Tox Dübel
    TOX Universeel plug 4AS-K 6/28, 230 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 11,64 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Bevestigingsset met schroef, plug en clip
    Tox Dübel
    TOX Spiegelbevestiging SPI Look 6/36, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug Barracuda SD 16/80, 10 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,45 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug parallel PSD 10/90, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 8,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,33 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Universeel plug Trika 14/75, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,06 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,35 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwaar anker met draad, moer en ring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M10x90/10 verzinkt, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 69,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo KB 10/120, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 22,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,92 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Constructor + schroef 8/80, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Constructor + schroef 8/100, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,47 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zware metalen anker met moer en sluitring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout Slim Fix M12x280/186+201, 25 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 109,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 5,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo KB 10/140, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 28,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,13 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Zwaar anker met schroefdraad, moer en sluitring
    Tox Dübel
    TOX Ankerbout S-Fix Pro M12x180/84 verzinkt, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 3,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Betonschroef met zeskantkop
    Tox Dübel
    TOX Betonschroef Sumo Max 1 KB M8x70 mm, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 40,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Universele plug 4AS-K 6/41 in blik, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 8,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Betonschroef met zeskantkop
    Tox Dübel
    TOX Betonschroef Sumo Max 1 KB M8x100 mm, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 46,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroeven met pluggen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Tri 8/51 + schroef, 6 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Assortimentsdoos met schroeven en pluggen
    Tox Dübel
    TOX Plug SD+S beton assorti in koffer, 136 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX universele plug voor diverse bouwmaterialen
    Tox Dübel
    TOX Universeel plug 4AS-K 5/25, 120 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,06 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven