Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 29-09-2026 om 22:07. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Tox Dübel

207 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Grijs sifon dompelbuisverlengstuk van kunststof
    Tox Dübel
    TOX Injectiehuls TVM-SHK 20x85, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,65 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijs sifon dompelbuisverlengstuk van kunststof
    Tox Dübel
    TOX Injectiehuls TVM-SHK 15x130, 20 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,55 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX Mini-set Beton in transparante opbergdoos
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug assorti Miniset beton, 245 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof plug met schroef en afdekkap
    Tox Dübel
    TOX WC-bevestigingsset Toilet XL Cap
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Cellenbetonplug GB 10/55, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,42 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tuimelplug met haak voor bevestiging
    Tox Dübel
    TOX Tuimelplug Pirat Eddi M4, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,05 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX Acrobat Set in transparante opbergdoos
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug assortimentsdoos Acrobat Set, 60-delig
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 20,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Messing spreidplug Metrix M6x22, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,22 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Messing spreidplug Metrix M8x28, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 10,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Messing spreidplug Metrix M10x32, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 13,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,55 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Messing spreidplug Metrix M12x37, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,20 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tuimelplug met haak voor bevestiging
    Tox Dübel
    TOX Tuimelplug Pirat Eddi M3, 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 17,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug Barracuda SD 10/50, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,12 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/160, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/180, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 55,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,24 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Reinigingsborstel voor verwarmingsbuizen
    Tox Dübel
    TOX Reinigingsborstel TVM-Z-RB PA M10
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verschillende kunststof pluggen met schroeven
    Tox Dübel
    TOX Gipsplaatplug Spiral 32 + schroef, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen spreidplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Gipspakplug GD 37-4 S, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 17,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,36 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX Miniset Allround pluggen in sorteerdoos
    Tox Dübel
    TOX Plug assorti Miniset Allround, 215 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/200, 25 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 64,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,60 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen stift scharnier met gekarteld oppervlak en afdichtring
    Tox Dübel
    TOX Binnendraadanker Liquix Impact M8x80, 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 1,50 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof plug voor bevestigingen
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug EL 4/20, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,02 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof adapter voor patroonpersen
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug Trika 10/61, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 8,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,17 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Schroef met plug, moer en sluitring
    Tox Dübel
    TOX Wastafelbevestiging Oase 14/75, 2 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hollewandplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug Spagat Plus M5, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hollewandplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Hollewandplug Spagat Plus M6, 2 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 6,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Messing spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Messing spreidplug Metrix M16x43, 15 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 2,30 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/120, 50 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 44,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,90 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Nagelplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Kozijnanker Fassad SK 10/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 47,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,96 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Plastic spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Spreidplug parallel PSD 8/90, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,80 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,20 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof spreidplug
    Tox Dübel
    TOX Multifunctionele plug TRI 10/61, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 8,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,18 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • TOX pluggen miniset Clever Mix in sorteerdoos
    Tox Dübel
    TOX Plug assorti Miniset Clever Mix, 215 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/80, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 30,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,60 € per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Kunststof kozijnplug met schroef
    Tox Dübel
    TOX Universele kozijnplug Apollo 8/140, 50 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 42,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,85 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen slagplug met schotel
    Tox Dübel
    TOX Isolatieplug Keeper Metal 8/110, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 37,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,38 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Isolatieplug van metaal met schotel
    Tox Dübel
    TOX Isolatieplug Keeper Metal 8/90, 100 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,37 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven