Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 07:43. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

QLink

137 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Coaxkabel met blootliggende draden
    QLink
    Q-LINK Combikabel Coax+UTP wit 25 meter
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 32,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,29 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte netwerkkabel met blootliggende aders
    QLink
    Q-LINK Combikabel Coax+UTP wit 50 meter
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 68,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,36 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Geopende glasvezelverdeelkast met lascassettes en trekontlasting
    QLink
    Q-LINK Kabelmof kant-en-klaar
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 19,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Analoge tijdschakelaar voor buiten
    QLink
    Q-LINK Tijdschakelaar mechanisch IP44 zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Aardklem met drie schroeven voor het bevestigen van aardgeleiders
    QLink
    Radiatorklem recht 1 x 16 / 6 mm2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 5 Stuks:
    prijs — 1,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Crimp tool voor het krimpen van kabelverbindingen
    QLink
    Q-LINK Montagetang RJ9-RJ11-RJ45 zwart/groen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afbeelding van een kabel met golfbuis
    QLink
    Q-LINK Flexibele voorbedrade buis met UTP CAT6 + coax kabel 19 mm 3/4" grijs 50 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 103,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,08 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Gegolfde buis met coaxkabel en netwerkkabel
    QLink
    Q-LINK Flexibele voorbedrade buis met UTP CAT6 + coax kabel 19 mm 3/4" grijs 25 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,00 € per m
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • RJ45 stekker voor netwerkkabel
    QLink
    Q-LINK FTP connector CAT6 RJ45, 6 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,61 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • RJ45-koppeling
    QLink
    Q-LINK FTP koppelstuk CAT6 RJ45
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte LED zaklamp met zonne-energie
    QLink
    Q-LINK Vloerdimmer 12V met trafo 35-150 W zwart
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Analoge tijdschakelklok voor gebruik binnenshuis met 24-uurs programma
    QLink
    Q-LINK Tijdschakelaar mechanisch vierkant zwart
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Analoge tijdschakelaar voor stopcontacten
    QLink
    Q-LINK Tijdschakelaar mechanisch wit
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte netwerkkabel met aansluitingen
    QLink
    Q-LINK Netwerk aansluitkabel CAT6 FTP wit 1.5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,82 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,88 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Opgerolde ethernetkabel met stekkers
    QLink
    Q-LINK Netwerk aansluitkabel CAT6 FTP wit 10 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,14 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,31 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte ethernetkabel met RJ45-stekkers
    QLink
    Q-LINK Netwerk aansluitkabel CAT6 FTP wit 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,06 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Witte netwerkkabel met RJ45-stekkers
    QLink
    Q-LINK Netwerk aansluitkabel CAT6 FTP wit 3 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,10 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Installatiedoos met klem, trekontlasting en kabelbinder
    QLink
    Q-LINK Kabelmof mini kant-en-klaar
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Tijdschakelaar voor het regelen van apparaten
    QLink
    Q-LINK Tijdschakelaar met countdown en lichtsensor IP44 zwart
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dubbele netwerkaansluiting voor wandmontage
    QLink
    Q-LINK UTP contactdoos CAT6 RJ45 wit
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 17,63 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Netwerkstekkers en trekontlastingen
    QLink
    Q-LINK RJ45 stekker + hoes assorti, 4 stuks
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vijfvoudige verbindingsklem voor elektrische verbindingen
    QLink
    Q-LINK Lasklem 5-polig 1,0-2,5 mm², 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Box met verschillende elektrische verbindingsklemmen
    QLink
    Q-LINK Lasklemmen steekklem assortimentsdoos, 450-delig
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 59,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele lasklem voor elektrische installatie
    QLink
    Q-LINK Lasklem 3-polig 1,0-2,5 mm², 20 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,25 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vijfvoudige verbindingsklem
    QLink
    Q-LINK Lasklem 5-polig 1,0-2,5 mm², 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,40 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Drievoudige steekklem
    QLink
    Q-LINK Lasklem 3-polig 1,0-2,5 mm², 10 stuks
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Pak
    Komt overeen met 0,23 € per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Combinatie van schakelaar en stopcontact voor wandmontage
    QLink
    Q-LINK Opbouw combinatie wandcontactdoos + wisselschakelaar polarwit
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 5,60 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Telefoonkabel met transparante stekker
    QLink
    Q-LINK Telefoon aansluitkabel RJ11 plat wit 2 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,23 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Telefoonkabel met transparante stekker
    QLink
    Q-LINK Telefoon aansluitkabel RJ11 plat wit 5 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,95 € per m
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven