Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 14:46. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Nature

674 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Deli Nature Rodelicious kruidenhooi met kamille en munt
    DELI NATURE Knaagdiervoer Rodelicious kruidenhooi kamille & munt 600 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious kruidenhooi verpakking met korenbloem en brandnetel
    DELI NATURE Knaagdiervoer Rodelicious kruidenhooi koren & brandnetel 600 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious kruidenhooi met madeliefjes en paardenbloemen
    DELI NATURE Knaagdiervoer Rodelicious kruidenhooi madelief & paard 600 g
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious kruidenhooi met roos en goudsbloem in de verpakking
    DELI NATURE Knaagdiervoer Rodelicious kruidenhooi rozenblad & goudbloem 600 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,67 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afdekvlies
    FloraSelf Nature
    FLORASELF Nature afdekvlies wit 18g/m² 5x1,5 m
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,46 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afdekvlies voor de tuin
    FloraSelf Nature
    FLORASELF Nature worteldoek 50 g/m² 5x1,6 m
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,62 € per m²
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious dwerghamster-, muizen- en gerbilvoer verpakking
    DELI NATURE Knaagdiervoer 5* menu muis, woestijnrat, dwerghamster 750 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte spie
    Dorpel schuin Fine Basalt 120 x 7 x 2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 40,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • FloraSelf Aanplantgrond voor bomen, beuken en hagen, 40 liter
    FloraSelf
    FLORASELF Nature Aanplantgrond turfvrij RHP 40 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 7,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,20 € per l
    Bij afname van 60 zak(ken):
    prijs — 7,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,18 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Zak tuinaarde met een inhoud van 40 liter
    FloraSelf
    FLORASELF Nature bemeste tuincompost turfvrij 40 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 6,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,17 € per l
    Bij afname van 60 zak(ken):
    prijs — 6,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,16 € per l
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Tropisch zandstrand met rotsen en vegetatie op de achtergrond
    Komar
    KOMAR Fotobehang vlies SH089-VD4 Nature 400x250 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 195,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • FloraSelf zaai- en stekgrond, 10 liter
    FloraSelf Select
    FLORASELF Nature Zaai & stek grond turfvrij RHP 10 liter
    Gemiddelde beoordeling: 2.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 4,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte kunststof speciekuip met twee handgrepen
    Nature
    Plantcontainer Ritzi zwart Ø 60,5 H 49,50 cm 90 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 19,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte kunststof speciekuip met twee handgrepen
    Nature
    Plantcontainer Ritzi zwart Ø 44 H 41 cm 35 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 8,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte kunststof speciekuip met twee handgrepen
    Nature
    Plantcontainer Ritzi zwart Ø 51 H 40,5 cm 50 l
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 11,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Houten trellis voor tuindecoratie
    Nature
    Klimrek planten hout naturel FSC 50x150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.
    prijs — 7,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexibel klimrek voor tuindesign
    Nature
    Klimrek planten hout groen FSC 100x200 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plantensteun voor de tuin
    Nature
    Plantensteun Schulprand H100x45x24 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte mortelkuip van kunststof
    Nature
    Plantcontainer JP met gaten zwart Ø 51,5 H 36,5 cm 50 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zwarte mortelkuip van kunststof
    Nature
    Plantcontainer JP met gaten zwart Ø 37 H 26,50 cm 20 l
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Dakgootbevestiging met nagels
    Nature
    Spijkerboomband 90 x 3,8 cm 1 st
    Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verschillende kunststof haringen voor het bevestigen van tuinvlies
    Nature
    Grondpen grijs 10st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Steensplijtergereedschap met platte beitel en zeskant
    Nature
    Borderfix piketpaal 27x2x2 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 2,09 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Binddraadbal voor constructie en tuin
    Nature
    Bindbuis Elastisch 3 mm rol 50 m
    Gemiddelde beoordeling: 4.4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.
    prijs — 5,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Kweekbak met transparant deksel voor planten kweken
    Nature
    Kweekkas 38 x 24 x19 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Hangmand van kokosvezels
    Nature
    Inlegvel Kokos voor hangingbasket Ø30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 2,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Muurbeugel met gebogen design voor bloempotten
    Nature
    Muurhaak grijs 24x48 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hangmand met ketting en haak
    Nature
    Hangingbasket groen inclusief ketting H16xØ30 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,39 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Flexibel klimrek voor tuindesign
    Nature
    Klimrek planten hout groen FSC 50x150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 7,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen hangmand met label
    Nature
    Hangingbasket groen H17x1/2 Ø35 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 2,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plantensteun voor de tuin
    Nature
    Plantensteun Schulprand H60x30x18 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen plantensteun voor de tuin
    Nature
    Plantensteun Schulprand H80x40x22 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Meerdere groene kunststof haringen voor de tuin
    Nature
    Grondpen groen 10st
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Houten tuintafel met plank en gegalvaniseerd werkblad
    Nature
    Oppottafel met zinken werkblad
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 79,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Halfronde trapmat
    Trapmat Natura grijs 20x56 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Bij afname van 30 Stuks:
    prijs — 6,29 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Vitakraft Vita Garden Premium vogelvoer zonnebloempitten
    Vitakraft
    VITAKRAFT Nature Selection Pinda's
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven