Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 13:46. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Nature

674 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Deli Nature Lapix konijnenvoer verpakking
    DELI-NATURE Konijnenvoer Lapix Elite 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,36 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Turtle Dove vogelvoerverpakking
    DELI NATURE Duivenvoer Premium tortelduif 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX kippenvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix leg meel, 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 18,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,93 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Dovix Duivenvoer Pakket
    DELI NATURE Duivenvoer Dovix tortelduif 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,18 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking kanarievoer met afbeelding van kanaries en wereldkaart
    DELI-NATURE Kanarievoer nummer 50, 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 34,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature papegaaienvoer verpakking
    DELI-NATURE Papegaai nummer 60, 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature zak met voer voor kleine dieren met afbeeldingen van konijnen, cavia's en hamsters.
    DELI NATURE Knaagdiervoer Basic konijn 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,10 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Chix Hobbyline kippenvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix leg mix 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,06 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Chix Hobbyline kippenvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix Poeljen graan 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Chix kippenvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix leg pellet 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,35 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Birdelicious Amazonia papegaaienvoer, 2 kilogram
    DELI-NATURE Papegaaien Amazonia voer 2 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 5,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium voer voor exotische vogels
    DELI NATURE Tropisch vogelvoer Premium 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,20 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium voer voor grote parkieten verpakking
    DELI NATURE Parkietenvoer Premium groot 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,40 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium voer voor grote parkieten in een verpakking
    DELI NATURE Parkieten Premium groot 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 10,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,59 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium vogelzand met anijs aroma
    DELI NATURE Schelpenzand Premium wit 5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,73 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking vogelvoer voor exotische vinken van Deli Nature
    DELI NATURE Tropisch vogelvoer Premium 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium konijnenvoer verpakking
    DELI NATURE Konijnenvoer Premium dwergkonijn 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,44 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious Hamster voederpak
    DELI NATURE Hamstervoer 5* menu 750 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Wildzaad vogelvoer verpakking
    DELI-NATURE Wilde zaden voer 600 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,75 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Vogelfutter Amazonia voor papegaaien, 750 gram
    DELI-NATURE Papegaaien Amazonia voer 750 gram
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Potgrond voor kamerplanten in een zak van 10 liter
    FloraSelf Nature
    FLORASELF NATURE Potgrond kamerplanten turfvrij RHP 10 liter
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,69 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,47 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking vogelvoer voor grote parkieten van het merk Deli Nature
    DELI NATURE Basis Parkietenvoer nummer 30, 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.
    prijs — 26,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van Deli Nature Lapix konijnenvoer
    DELI-NATURE Lapix Elite max pellet 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Papegaaienvoer verpakking
    DELI NATURE Briljant Papegaai nummer 61, 15 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 33,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,26 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature vogelvoer voor parkieten
    DELI NATURE Basis Parkietenvoer nummer 51, 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,18 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature duivenvoer verpakking voor sierduiven
    DELI NATURE Basis Exoten nummer 40, 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,33 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Dovix duivenvoer verpakking
    DELI NATURE Duivenvoer Dovix zonder mais 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,18 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Logo, caviavoer Deli Nature Excellent, symbolen voor vitaliteit, conditie en energie.
    DELI NATURE Knaagdiervoer Premium cavia 12,5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 23,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking vogelvoer met afbeelding van parkiet, kanarie en rijstvogel
    DELI-NATURE Wilde zaden nummer 94, 15 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,63 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature vogelvoederpak voor Europese vogels
    DELI-NATURE Europese Vogels nummer 99, 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 38,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious volledig diervoeder voor cavia's
    DELI NATURE Caviavoer 5* menu 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,40 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious Adult konijnenvoer verpakking
    DELI NATURE Dwergkonijnenvoer 5* menu 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,40 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Excellent konijnenvoer, verpakking met drie konijnen en symbolen voor vitaliteit, conditie en energie.
    DELI NATURE Knaagdiervoer Premium konijn 12,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 19,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,60 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Rodelicious Senior konijnenvoer verpakking
    DELI-NATURE Dwergkonijnen voer Sensitive 2,5 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,20 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium vogelvoer voor volière mengelingen in een verpakking
    DELI-NATURE Vogel volière voer Premium 4 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature vogelvoer verpakking met afbeelding van parkieten
    DELI-NATURE Parkietvoer Premium Neophema nummer 70, 20 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven