Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 28-09-2026 om 12:46. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Nature

674 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Nature Plantenbeschermingsdoek 1,50 meter bij 100 centimeter
    Nature
    NATURE Winterafdekhoes met koord wit Ø 100 cm x 150 cm 50 g/m2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • FloraSelf Moestuingrond plantenaarde 40 liter zak met tomaten
    FloraSelf Nature
    FLORASELF Nature moestuingrond turfvrij RHP 40 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,30 € per l
    Bij afname van 63 zak(ken):
    prijs — 10,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per zak(ken)
    Komt overeen met 0,27 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium konijnenvoer
    DELI-NATURE Dwergkonijnenvoer 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Top-artikel
    Zak gazongrond 30 liter
    FloraSelf Nature
    FLORASELF Nature Gazongrond turfvrij RHP 30 ltr
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 8,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,28 € per l
    Bij afname van 75 Stuks:
    prijs — 7,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,26 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Stro voor kleine dieren, verpakking
    DELI NATURE Stro Premium 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,45 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Papegaaienvoer verpakking
    DELI NATURE Papegaaienvoer Premium 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Voederpakket voor pluimvee van Deli Nature
    DELI-NATURE Kuiken graan, 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium papegaaienvoer
    DELI NATURE Papegaaienvoer Premium 800 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,69 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Kanarievoer
    DELI NATURE Kanarievoer Premium 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking premium vogelzaad voor grasparkieten van Deli Nature
    DELI NATURE Parkietenvoer Premium 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,10 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,03 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Grit voor vogels in transparante verpakking
    DELI NATURE Vogelgrit 1,2 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,05 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Kanarievoer verpakking
    DELI NATURE Kanarievoer Premium 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,38 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium parkietenvoer in zak
    DELI NATURE Parkietenvoer Premium 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking gestreepte zonnebloempitten
    DELI-NATURE Zonnepitten 2,5 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,08 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Agapornis Premium vogelvoer verpakking
    DELI-NATURE Agapornis voer 4 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 11,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,88 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Agaporniden vogelvoer verpakking
    DELI-NATURE Agapornis voer 1 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,20 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature vogelvoer verpakking met afbeelding van een vink
    DELI-NATURE Sijsjes voer 4 kg.
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,13 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Guinese biggetjes voederpak
    DELI-NATURE Caviavoer Premium 3 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,82 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium voer voor kleine knaagdieren
    DELI NATURE Knaagdiervoer Premium 750 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,93 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium konijnenvoer Sensitive
    DELI NATURE Konijnenkorrels Premium 4 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium konijnenvoer, graanvrij
    DELI NATURE Konijnenvoer Premium 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 8,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 2,83 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Guinea Pigs voederpakket
    DELI NATURE Caviavoer Premium 800 gr
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,44 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium voer voor gevoelige cavia's
    DELI NATURE Caviakorrels Premium 4 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,71 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature badzand voor kleine dieren in een verpakking van 800 gram
    DELI NATURE Badzand Premium 800 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 4,94 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Jutenet met vierkante mazen
    FloraSelf Nature
    FLORASELF NATURE Jute klimnet 180x250 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2.8 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Spoel met jute touw
    FloraSelf Nature
    FLORASELF NATURE Jute bindraad 10 m
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX vlokreeftjes gammarus voederpakket
    DELI-NATURE Chix Vlokreeftjes 150 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 46,00 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX meelwormen verpakking
    DELI-NATURE Chix Meelwormen 200 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 27,25 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX pikblok voor kippen
    DELI-NATURE Chix kippenpikblok 1 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,45 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Emmer Deli Nature ChiX tabaksstelen
    DELI-NATURE Chix Tabaksteeltjes 750 g
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 9,20 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX Grit Mix vogelvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix kippengrit 3 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,23 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking van Deli Nature pluimveevoer
    DELI-NATURE gemengde graan gebroken mais 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 13,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,68 € per kg
    Bij afname van 42 Stuks:
    prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,65 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX kippenvoer verpakking
    DELI-NATURE Chix leg pellet 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 2.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,80 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature ChiX kippenvoer
    DELI-NATURE Chix leg mix 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 19,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,98 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Deli Nature Premium Weidehooi verpakking
    DELI NATURE Knaagdiervoer Premium weidehooi 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,79 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking vogelvoer met afbeelding van verschillende vogelsoorten
    DELI-NATURE Volierezaad nummer 34, 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 29,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,50 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven