Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 03:14. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Mosa

413 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Rechthoekige muursteen van natuursteen met een ruw, gestructureerd oppervlak.
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zandsteen 50 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 226,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • ECOstyle Sedum en Groene Daken AZ plus 800 gram organische meststof voor sedumdaken en groene daken.
    Ecostyle
    ECOstyle Sedum en - groene daken AZ 800 gr
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 6,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 8,44 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Verpakking gazonzaden voor gazonrevolutie
    Pokon
    POKON Gazonrevolutie 1 kg
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 7,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,25 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Afbeelding van een enkele bestratingssteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion beige rood 37,5 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.
    prijs — 5,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 117,02 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele betonnen straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion beige rood 25 x 12,5 x 12,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 3,70 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 119,35 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Borstelrol voor reinigingswerkzaamheden
    GLORIA Haus- und Gartengeräte
    GLORIA Cut&Brush 2 in 1 Graskantensnijder Accu
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 41,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Borstel met rolborstel
    GLORIA Haus- und Gartengeräte
    GLORIA MultiBrush Steenborstel
    Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 26,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenNu niet reserveerbaar
  • Rechthoekige granietsteen met een ruw, gespleten oppervlak.
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small graniet 30 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 150,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Granieten palissade met ruw oppervlak voor tuin- en landschapsinrichting.
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small graniet 40 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 147,50 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small graniet 20 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,30 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 165,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen bestratingssteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small schelpkalk 20 x 10 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 170,00 € per m²
    Bij afname van 252 Stuks:
    prijs — 3,20 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 160,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen van steen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small schelpkalk 30 x 10 x 10 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 150,00 € per m²
    Bij afname van 168 Stuks:
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small schelpkalk 40 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 148,75 € per m²
    Bij afname van 126 Stuks:
    prijs — 5,65 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,25 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Enkele bestratingsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion lang beginstuk schelpkalk 60 x 20 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 20,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 349,17 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonklinker
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion lang schelpkalk 60 x 20 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 249,17 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Pokon Kale Plekken Hersteller gazonherstel
    Pokon
    POKON Kale plekken hersteller 200 gr 5 m2
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,79 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 33,95 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle Sedum en Groene daken AZ meststof 1,6 kilogram voor 20 vierkante meter biologische meststof voor groendaken
    Ecostyle
    ECOstyle Sedum en groene daken AZ 1,6 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 6,24 € per kg
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze granieten stoeprand
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion small wit zwart 30 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 150,00 € per m²
    Bij afname van 168 Stuks:
    prijs — 4,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 141,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Remmers PU Beton en Bestratingslazuur antraciet 2,5 liter voor buiten voor het coaten van beton en bestrating.
    Remmers
    REMMERS PU-glanslak voor beton en bestrating, antraciet, 2,5 l
    Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 2 Beoordelingen.
    prijs — 36,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 14,78 € per l
    Nu niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Gardena gazonhark voor het harken van bladeren en tuinonderhoud
    GARDENA
    GARDENA Combisysteem handveger 12 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 12,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Rechthoekige granietblok met ruw oppervlak voor tuinarchitectuur en randafwerking.
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion smal wit x zwart 40 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 147,50 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonnen straatsteen voor tuin- en landschapsarchitectuur
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion smal wit x zwart 20 x 10 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 3,40 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 170,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Zes potten met Sagina Subulata in een kweekbak.
    FloraSelf
    FLORASELF Vetmuur Sagina subulata potmaat Ø 9 cm per 6 st
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 9,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • Een losse betonklinker
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 50 x 16,5 x 15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 226,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 15 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 195,65 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Betonklinker
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 35 x 16,5 x 15 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 9,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 186,79 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs betonklinker
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion kwartsiet 25 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 182,89 € per m²
    Bij afname van 84 Stuks:
    prijs — 6,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 171,05 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijze straatsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion kwartsiet 15 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 195,65 € per m²
    Bij afname van 140 Stuks:
    prijs — 3,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 171,74 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen van steen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion schelpkalk 25 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 6,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 182,89 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Grijs betonklinker
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion kwartsiet 35 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 187,74 € per m²
    Bij afname van 60 Stuks:
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 168,87 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Beloukha Garden onkruid- en mosbestrijder voor tot 400 vierkante meter
    Protect Garden
    PROTECT GARDEN Beloukha concentraat 900 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 54,89 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 60,99 € per l
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Twee veegborstels voor veegmachines
    KÄRCHER
    KÄRCHER Borstelwalsset steen voor PCL 4
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 63 Beoordelingen.
    prijs — 35,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    niet online bestelbaarniet reserveerbaar
  • Sera Immun Probiotic Granules visvoer in gele verpakking
    Sera
    SERA Immune Probiotic Vissenvoer granulaat 250 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 10,25 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 41,00 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Grijze beton gazonrandsteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion zwart 50 x 16,5 x 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 16,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 226,00 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Bestratingssteen
    Diephaus
    DIEPHAUS stapelblok iBrixx passion lang wit zwart 30 x 20 x 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 316,67 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Sera Aquafeed Immune Probiotic Granules XS, 48 gram, visvoer voor groei en immuniteit
    Sera
    SERA Immune Probiotic Vissenvoer granulaat XS 100 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 57,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
naar boven