Is Breda jouw vestiging?
Mijn verlanglijsten 0 Winkelwagen
HORNBACH Breda Openingstijden
Konijnenberg 33
4825 BC Breda

service-breda@hornbach.com
+31 76 578 9000
ma - vr: 07:00 - 21:00 Uhr
za: 08:00 - 18:00 Uhr
zo: 10:00 - 17:00 Uhr
Je hebt deze informatie uitgeprint op 30-09-2026 om 08:17. Let op: prijzen kunnen veranderen door ontwikkelingen op de markt. Controleer daarom altijd de actuele prijzen in onze Onlineshop of in de vestiging. Bedankt voor je begrip.

Mosa

413 resultaten
Artikellijst overslaan
  • Modulan PU glanslak blik
    Modulan
    MODULAN 6100 PU Gloss hoogglans lak mosgroen RAL 6005 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan PU Aqua Mat lakblik
    Modulan
    MODULAN 6200 PU Aqua Mat matte lak mosgroen RAL 6005 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen dubbele poort voor tuinafscheiding
    Alberts
    ALBERTS Dubbele poort Flexo dubbelstaafs Flexo 300 x 160 cm incl. palen 8 x 8 cm mosgroen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 899,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dubbele poort van draadgaas met palen
    Alberts
    ALBERTS Dubbele poort Flexo dubbelstaafs Flexo 300 x 120 cm incl. palen 8 x 8 cm mosgroen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 749,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dubbele poort van metalen raster voor tuinomheining
    Alberts
    ALBERTS Dubbele poort Flexo dubbelstaafs Flexo 300 x 180 cm incl. palen 8 x 8 cm mosgroen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 999,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Dubbele draadpoort met palen
    Alberts
    ALBERTS Dubbele poort Flexo dubbelstaafs Flexo 300 x 200 cm incl. palen 8 x 8 cm mosgroen
    Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 1019,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Modulan PU Satijnlak blik
    Modulan
    MODULAN 6100 PU Satin zijdeglans lak mosgroen RAL 6005 750 ml
    Gemiddelde beoordeling: 2 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 24,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan PU Aqua Gloss lakblik met kleurvoorbeeld
    Modulan
    MODULAN 6200 PU Aqua Gloss hoogglans lak mosgroen RAL 6005 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 24,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 32,65 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Modulan Venti Satin 3in1 lakblik met kleurvoorbeeld
    Modulan
    MODULAN 6120 Venti Satin 3-in-1 zijdeglans lak mosgroen RAL 6005 750 ml
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 26,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 35,32 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Decoratieve tegel met ornamentmotief voor wand en vloer
    Wand- en vloertegel Palmela meerkleurig 33 x 33 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 32,95 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Top-artikel
    Mozaïektegel van natuursteen
    Mozaïektegel natuursteen Biancone 30,5x30,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 85,48 € per m²
    Nu niet online bestelbaarReserveren & afhalen
  • Kärcher steen- en gevelreiniger
    KÄRCHER
    KÄRCHER Steen- en gevelreiniger 3-in-1, 1 liter
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 70 Beoordelingen.
    prijs — 7,50 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,50 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon Onkruidverdelger Spray, 1 liter
    Pokon
    POKON Tegen Onkruid spray 1 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 15,55 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 15,55 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon onkruidspray met sproeikop, 3 liter
    Pokon
    POKON Tegen Onkruid spray 3 l
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 39,45 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 13,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • ECOstyle pH-Bodemtest om zelf de kalkbehoefte in tuin en gazon te bepalen
    Ecostyle
    ECOSTYLE Ph-bodemtest
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Kärcher Houtreiniger voor hogedrukreiniger
    KÄRCHER
    KÄRCHER Houtreiniger 3-in-1, 1 liter
    Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 28 Beoordelingen.
    prijs — 7,15 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 7,15 € per l
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen wastafelonderstel
    Differnz
    DIFFERNZ Drager Hura L 40x22x15 cm olijfgroen
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 49,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • NIEUW
    Ronde elho kunststof bloempot in het groen met een matte afwerking.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 27 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 21,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Groene ronde bloempot van kunststof met matte afwerking en elho Logo.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 9 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,35 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Elho bloempot van kunststof in het groen.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 15 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 4,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Ronde elho kunststof bloempot in het groen.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 12 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Nu niet online bestelbaarNu niet reserveerbaar
  • NIEUW
    Ronde elho kunststof bloempot in het groen met een matte afwerking.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 21 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Groene kunststof bloempot met elho Logo.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 17 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 5,99 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Ronde elho kunststof bloempot in het groen met een matte afwerking.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 19 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 7,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Groene ronde bloempot van kunststof met matte afwerking en elho Logo.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 10 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 2,75 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • NIEUW
    Ronde elho kunststof bloempot in het groen met een matte afwerking.
    Elho
    ELHO Bloempot Brussels kunststof groen H 23 cm
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 14,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Zes rechthoekige tegels
    Wandtegel Handvorm moss green 6,5x20 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 32,96 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 16,48 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Vierkante, glanzende tegel
    Wandtegel handvorm Moss Green groen 13 x 13 cm
    Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 3 Beoordelingen.
    prijs — 32,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²
    Komt overeen met 32,95 € per Pak
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Mozaïektegel van natuursteen, vierkant gerangschikt
    Mozaïektegel natuursteen Random beige/bruin/cotto/groen mix 30,5x30,5 cm
    Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 8,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 96,24 € per m²
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • EcoStyle Gazon Max All-in-One Powerpack voor 200 vierkante meter gazon
    Ecostyle
    ECOSTYLE GazonMax 10 kg
    Artikel is nog niet beoordeeld.
    prijs — 34,90 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 3,49 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon Mijn Gazon Kalkzak
    Pokon
    POKON Bio Kalk 5 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 5,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 1,19 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon gazonkalk 10 kg verpakking
    Pokon
    POKON Bio Kalk 10 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 8,19 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,82 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Pokon gazonkalk zak voor bodemverbetering
    Pokon
    POKON Bio Kalk 20 kg
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 1 Beoordeling.
    prijs — 14,85 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Komt overeen met 0,74 € per kg
    Online bestellenReserveren & afhalen
  • Metalen tuindeur met gaas
    Alberts
    GAH.ALBERTS Tuinpoort groen 100x150 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.
    prijs — 259,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tuinpoort met draadgaas en frame
    Alberts
    GAH.ALBERTS Tuinpoort groen 102x200 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.2 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.
    prijs — 259,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
  • Tuinpoort met gaasvulling
    Alberts
    GAH.ALBERTS Tuinpoort groen 100x75 cm
    Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.
    prijs — 199,00 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per Stuks
    Online bestellenniet reserveerbaar
naar boven